Reklama

Reklama

Troufalky

(seriál)
Trailer
Drama
USA, (2017–2021), 36 h 29 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

Sarah Watson

Hudba:

Lyle Workman

Hrají:

Aisha Dee, Meghann Fahy, Sam Page, Katie Stevens, Matt Ward, Melora Hardin, Emily Chang, Nikohl Boosheri, Elisa Moolecherry, Dawn Ford (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Tři mileniálky z redakce newyorského ženského časopisu se snaží zvládat práci, vztahy i tempo velkoměsta – a nezabloudit při tom na vlastní cestě životem. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

bubun 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dalo se na to koukat, ale asi jen proto, že už jsem viděla spoustu kravin. Je to dost schematické, předvídatelné, samozřejmě (podobně jako ten Sex ve městě) je to oslavou konzumu, a když jsem se sérií byla zhruba v půlce, došlo mi, že mi vlastně není ani jedna ze tří hlavních "hrdinek" sympatická. Hodně mi taky vadila neustále dunící rádoby emocemi nabitá hudba typu Evropa 2. Ty dvě hvězdy dávám hlavně za seriálovou šéfku časopisu, Jacqueline. Meloře Hardin tato role celkem sedla a proto je její Jacqueline docela uvěřitelná a rozhodně není na zabití jako ony tři již zmíněné slípky. U nich ani nevím, která byla nejhorší, mé největší antipatie se střídaly mezi Sutton a Kat. Ne že by na tom nějak záleželo..... ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nielen oslava konzumu, ale zas prehnaný feminizmus, ktorý nie je len o dôstojnosti ženy, kde by mal aj ostať, ale o neskutočnej akože ženskej sile, ktorá sa vrcholne prejavuje čím iným ako promiskuitou a lesbizmom. Čo dodať, niekto tvrdí, že vraj taká má byť moderná žena, no ja nevidím na tom nič chvályhodné. ()

Reklama

Wayne 

všechny recenze uživatele

Pokud jste jedním z těch, kteří se v noci klepou strachy, že si pro vás feminismus přijde a zničí vás cancel culture, tak se do toho nepouštějte. Ano, je to často klišoidní, často naivní, často ne úplně nejdokonalejší scénář na planetě. I tak je to ale záživný a příjemný projekt z prostředí magazínu, což nabízí seriálu možnost se vyjadřovat k vaznějším věcem, zatímco mezitím se potýká často s méně vážnou situací hlavních postav. Jako jeden z mála seriálů do hloubky řeší téma rakoviny prsu, rozhodnutími a následky okolo ní. Stejně tak sleduje témata sexuálního obtěžování, sexismu, občas i rasismu apod. Pro heterosexuální bílé muže děsící se všeho progresivního je tohle samozřejmě trash, ale pokud vás chytnou postavy, tak tomu dejte šanci. Pokud v tom po pár dílech neuvidíte smysl, tak je zbytečné pokračovat, o moc víc vám toho nenabídne. ()

factoryBrick 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál je boží, fakt, vážně a doslova. Jasně, že je plnej přehnanejch situací a momentů, ale trochu jsem před nima zavírala oči a navíc je to pořád americká produkce, tak jim to i odpustim. Je to ryze ženská záležitost, nedokážu si představit chlapa, kterej by to strpěl. Přes to všechno je to skvělá věc rozebírající tolik důležitejch otázek a problémů, opírající se o tolik důležitejch a velice často přehlíženejch myšlenek, že to doporučuju snad všem, koho potkám. Nejhezčí na tom ve finále je totiž i to, že v tom nehraje vlastně žádná záporná postava a to je tak osvěžující, že si ani nevybavuju seriál nebo film, ve kterym jsem zažila něco podobnýho. Fakt, vážně a doslova. ()

theSaint 

všechny recenze uživatele

Sex ve městě pro 21.století a poněkud mladší publikum. Seriál se zabývá nejen vztahy, ale je protknut i vážnými tématy, což je nezvykle osvěžující. Trio sympatický, šéfka taky. Zatímco v "Sexu" byla cílovka 30-40 (a tomu odpovídaly i postavy) tady je to 20-30 a tím pádem jsou holky stále trochu telátka.. Za mě dobrý a do dnešního moderního světa zcela relevantní. ()

Galerie (978)

Reklama

Reklama