USA,
2019, 4 h 48 min
(Minutáž: 22–29 min)
Kamera:
Sean McElweeHrají:
Eric Edelstein, Luke Wilson, Christine Woods, Dale Dickey, Robert Longstreet, Tom Woodruff Jr., Arturo Castro, François Chau, Gina Gallego (více)VOD (1)
Epizody(12)
-
The Plot (S03E01)
-
Animal for Sale (S03E02)
-
Itchy (S03E03)
-
Rogue (S03E04)
-
Drywall Guys (S03E05)
-
A New Song (S03E06)
-
Jimmy & Gianni (S03E07)
-
No Hospital (S03E08)
-
Prank Call (S03E09)
-
Night Shift (S03E10)
-
Crossroads (S03E11)
-
The Specimen Collector (S03E12)
Hrají
Eric Edelstein
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Luke Wilson
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Christine Woods
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Dale Dickey
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Mandalorian (2019) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Robert Longstreet
Nejlepší seriály:
The Haunting (2018) (seriál)
Pád domu Usherů (2023) (seriál)
Půlnoční mše (2021) (seriál)
Tom Woodruff Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Arturo Castro
Guatemala
Nejlepší seriály:
Narcos (2015) (seriál)
Silicon Valley (2014) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
François Chau
Kambodža
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Gina Gallego
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Catalina Sandino Moreno
Kolumbie
Nejlepší seriály:
Aféra (2014) (seriál)
Red Band Society (2014) (seriál)
American Gothic (2016) (seriál)
James Babson
USA
Nejlepší seriály:
Silicon Valley (2014) (seriál)
Transparent (2014) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Steve Little
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Fred Melamed
USA
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Sam Richardson
USA
Atsuko Okatsuka
Nejlepší seriály:
Pokoj 104 (2017) (seriál)
Julian Acosta
Portoriko
Nejlepší seriály:
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
A Million Little Things (2018) (seriál)
21. okrsek (2001) (seriál)
Angie Cepeda
Kolumbie
Nejlepší seriály:
Pablo Escobar: El Patrón del Mal (2012) (seriál)
Panenka Jane (2014) (seriál)
Halo (2022) (seriál)
Tony Plana
Kuba
Nejlepší seriály:
The Punisher (2017) (seriál)
Mladý papež (2016) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Timm Sharp
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Macon Blair
USA
Nejlepší seriály:
Reservation Dogs (2021) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Pokoj 104 (2017) (seriál)