Kingsman: Zlatý kruh

• Velká Británie Kingsman: The Golden Circle (více)

Svět Kingsmanů se poprvé představil ve filmu Kingsman: Tajná služba jako nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v hlubokém utajení a jejímž cílem je bezpečný svět. V dalším pokračování Kingsman: Zlatý kruh čelí naši hrdinové novým výzvám. Centrála Kingsmanů je zničena a celý svět se stává rukojmím. Kingsmany čekají nové úkoly i překážky. Spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě dvě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit tak svět. (CinemArt)

FanKalEl

Druhé zhliadnutie Zlatého kruhu sa oplatilo lebo už som presne vedel do čoho idem. Matthew Vaughn je už pre mňa poistka na večerný film. Nikdy nesklame pretože v jeho filmoch funguje všetko. Teším sa na trojku. Som zvedavý ako bude nový diel ovplyvnení tým že Fox odkúpili Disney. (85%) ()

tranquill

"Ty si naser, Eltone!" Ano, i takoví jsou hrdinové v pokračování bláznivé akční "bondovky". Akce jsou velkolepé, ale často hodně digitální, nadsázka opět nechybí, dosáhnout laťky prvního filmu ale asi jen tak nejde. "Jestli zachráníš svět, tak víš, co tě čeká!" ()

aR3Zz

Už to není tak originálně překvapivé a dechberoucí jako první díl. Naopak, člověk byl plný očekávání. Že bych byl přímo zklamán, to se říct určitě nedá. Ale nadšení? Tím bych to také nenazval. Vnitřní rozpor, mnohem větší než poprvé. Kingsmani v americe, Statesmani? Asi mi to úplně nesedlo. Vše ostatní super. Akční scény poctivé, záporáci úžasní, president USA - boží! A celé to vlastně bylo dobré, drželo to a mělo spád. Tak proč ne? ()

geek.ondra

Přesun z drzýho a naprosto nekompromisního fláku k řadovému blockbusteru. Nuda která udrží pozornost maximálně tak krásným řemeslem. Tohle po kulervoucí jedničce prostě nasere. 5/10 ()

Gixian

Skvěle vyprodukovaná kravina. Krásné, barevné, plné super herců, záběrů a trikových scén - problém je jen celý scénář. Jako oddychovka snad v pohodě, ale nic o čem byste měli psát domů. ()

Jajar

Britský tajný agent Eggsy se vrací. Výjimečný film, kterým byli první Kingsmani, se bohužel nevrací. Zlatý Kruh částečně kopíruje původní koncept a trpí klasickými problémy sequelů. Vaughn natočil mnohem přepálenější, šílenější, bombastičtější a zároveň méně promyšlený snímek. S průměrnou zápletkou, absentujícím povedeným humorem a nezajímavými novými postavami. S více než dvouhodinovou stopáží protkanou zbytečnou hrou na emoce a hodně dialogy, co nikam nevedou. Druhým Kingsmanům stále nechybí svébytnost a originální akční sekvence. Nabízí ještě víc bláznivých nápadů, než předchozí díl. Ale moc dalších pozitiv mě nenapadá. Bez herecké trojice Egerton, Strong, Firth by to byl pořádný propadák. ()

B.Wilde

Jednička mi úplně nesedla a chvíli jsem zvažovala, jestli se mám vůbec pustit do dalších dílů, ale musím říct, že Zlatý kruh byl rozhodně daleko lepší. Jo, bylo to opět dost přitažené za vlasy, ale takovým tím správným způsobem. Vaughn má rozhodně svůj osobitý styl, který začínám s jeho filmy víc a víc poznávat. Byl tu zajímavý střih, hudba a velmi dobrý výběr obsazení. Zápletka s globální záchranou lidí i "ujetý záporák" v jisté formě kopíroval děj Tajné služby, ale prostě to zpracování mi přišlo lepší a konzistentnější. Jsem zvědavá, jaké dojmy budu mít ze třetího dílu... zatím se mi to totiž s klesajícím hodnocením na čsfd líbí nějak víc a víc. ()

MoniKoloma

Druhý díl je dost zábavný a spousty triků a akce. Dost mě to ohromilo a naplnilo moje očekávaní. Škoda že tu není 6 hvězdiček. Super herci - Taron Egerton, Channing Tatum a Colin Firth. Dobře zahráli své role padlo jim to. Tatum jako kovboj mě moc nesedl jinak topka a mega stylový film. Skvěle vypracovaný a dobře udělaný jako první mám ráda takové filmy. Mekáč s mlýnkem mě pobavil i humor Eltona Johna. Přeci už jsou to tři roky od prvního dílu zase jsem si to oživla a vzpoměla o co tam jde. ()

Mouchal

Pro mě osobně masakrální dvojka. Nesvezl jsem se na "hate" vlně, jako většina a prostě jsem si jen užil tento královsky skvělý film, který je plný vtipu a akce s přemírou nadsázky přesně tak, jak máme od Vaughna rádi. Pokud bych měl srovnávat s jedničkou... Ale víte co? Proč bych to dělal? Stačí pouze říct, že jak jednička tak dvojka jsou naprosto boží filmy, který mají potenciál stát se jednou z mých nejoblíbenějších trilogií (doufám, že trojka bude a bude to taky taková pecka). Provázanost s americkými Statesmany mi přišla jako výborný nápad a herecké obsazení pouze podtrhává moje nadšení. Kdo si může stěžovat na to, že je to příliš dlouhé? Stěžoval si snad někdo, že Pán Prstenů je moc dlouhý? O nikom tedy nevím a víte proč? Protože Pán Prstenů je výborný film. Druhé pokračování Kingsman taky, tak se z té délky všichni nepos*rte. Za mě velká spokojenost a Vaughn je jedním z nejnadanějších režisérů současnosti. 90% ()

Primavera

Dvojka už nemala tú údernú silu prekvapenia, ale aj tak stále dokázala výborne zabaviť. Hneď úvodná naháňačka v autách super urobená, vtipné scény... a charizmatický Colin Firth, ktorému nie je čo vytknúť. ()

balcazar

Pozerám sa 5, 10, 15 minút na to, aké má dvojka hodnotenie a pretieram si neveriacky oči. Na jednotku sa to ani zďaleka nechytalo. Akcia nechýbala, no lepší nápad a najmä vtip už veľmi často kríval a zachádzal do vrcholných trápností. Ako bonus sa vám pri tom, ako hlavné postavy bojujú po odtrhnutí lanovky o život, na celé plátno v kine rozprestrie americká vlajka na padáku a vy máte chuť zakričať: Čo vám to drbe, vážení? To som si inak povedal už v momente, keď som zbadal Channinga Tatuma, ktorý je jednoducho slabý herec. Pozitíva z jednotky sa zopakovali vo výrazne obmedzenom množstve. ()

ER

Úlitba americkému divákovi trochu přibrzdila "jiskřivost Kingsmanů" hlavně z důvodu opakování několika scén z jedničky. Naštěstí laso to trochu zachraňuje. Vše ostatní zůstává a scéna hned na úvod dokáže pořádně navnadit, jen pak se to maličko rozsype do dílčích sekvencí,které občas fungují, občas ne.Pointa příběhu je good, škodolibost některých morálních pouček ve scénách o drogách taky. Nebavilo mně to tak, jako jednička, ale při ohlédnutí se kolem sebe (filmová tvorba), jde pořád o film nadstandardní úrovně.Takže takové "jalové" 4 hvězdičky. ()

netWoor

Už to není ono. Pominu-li scénář, který sice neurazil, ale ani neochromil, akční scény v honbě za novátorstvím vyzněly až příliš uměle a ... prostě už to není ono ... ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

Kolik dalších Kingsmanů nás čeká?

08.12.2020

Zpátky v roce 2014 diváky v kinech mile překvapil nenápadný snímek režiséra Matthew Vaughna Kingsman: Tajná služba. Následně se tvůrce upsal taky jeho pokračování s podtitulem Zlatý kruh, které už… (více)

Kingsman 3 má datum premiéry

Kingsman 3 má datum premiéry

23.09.2018

Eggsy a spol. se oficiálně dočkají své třetí mise. Studio 20th Century Fox potvrdilo, že trojka Kingsmanů dorazí do kin v listopadu v roce 2019, režie se pak ujme otec série Matthew Vaughn (Kick-Ass,… (více)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal