Final Space (TV seriál)

Animovaný / Sci-Fi

USA, 2018–2019, 8 h 3 min (Minutáž: 21 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (36)

Parádní scifi animák. Tohle jsem našel čistou náhodou a rozhodně toho nelituji. Za začátku jsem si říkal, že hlavní hrdina je neskutečně otravný a myslel jsem, že to vypnu, ale dal jsem tomu šanci a nelituji. Z té otravnosti tvůrci dokázali udělat hlavní přednost seriálu a od začátku do konce každého dílu jsem se rozhodně nenudil. Vtipné, svižné a zábavné. Rozhodně se těším na další sérii.(9.2.2019)

To, co začíná jako hloupá komedie o jednom vězni, který je tak trochu divný se postupem času rozroste v docela povedenou vesmírnou hrdinskou odysseu s poměrně zajímavými charaktery, zábavným i napínavým příběhem, který člověka dokáže bez problémů udržet u obrazovky během celé první řady. Rozjezd je pomalejší a plný nejrůznějších vtípků, kde jen některé jsou povedené, ale jak to začne nabírat na závažnosti, tak se na to stále lépe dívá a člověk chce co nejrychleji vědět, jak tohle skončí. Na druhou stranu je to plné hrdinského patosu, kdy postavy háží jednu cool hlášku za druhou a v některých momentech to působí tak strašně přehnaně, že i v těch vážně myšlených situacích jsem se musel často až smát. Je to tak schválně? Za sebe nevím, ale k "dokonalosti" už mi tam chyběla jen klasická rozmluva mezi Hanem Solem a princeznou Leiou ve stylu "Miluji tě" - "Já vím...". Ale přesto všechno jsem se bavil, téhle show se podařilo mě na pár hodin přikovat k monitoru a vše si to vcelku užít, stejně jako třeba docenit to, že tady postavy prostě umírají, i když kdo ví co bude v druhé sérii, pokud je tedy v plánu... 7/10(5.5.2018)

• BigDeal

Priznám sa, že som videl len polovicu prvej série, ale viac nedokážem. Animované je to pekne a cítiť z toho hravosť a epickosť, ale pre mňa osobne to kompletne zráža štýl humoru, ktorý mi príde nielen nevtipný, ale až úplne otravný. Odporúčam pozrieť prvé dve časti - ak vám humor sadne, sadne vám aj seriál.(20.5.2019)

Hlavní hrdina Gary mi přijde tak neuvěřitelně otravný, že mám problém ten seriál ukoukat, i když se aktivně snažím. Není to dorky milý loser s velkými sny, je to namachrovaný egoistický pablb, který na všechno reaguje jako desetileté dítě. Chci, aby se mi ten seriál líbil: zajímá mě příběh, líbí se mi epické a emotivní momenty, kdy hraje cool písnička a ve slo-mo vybuchují hvězdy, zatímco dva hrdinové v bojových skafandrech padají vstříc smrti... ale pak tam přijde zase nějaký dementní vtípek v té jeho HROZNĚ KŘIČÍÍÍM-a-pak-hned-šeptáááám intonaci a kouzlo je pryč. A jsem naštvaný, protože kdyby hrdina byl cool Avocato místo Garyho, tak to miluju - a teď nemůžu.(27.6.2019)

Až na ty chvílemi zbytečné dialogy, kdy hrdina komentuje cokoliv, tak musím říct, že jsem nebyl absolutně připravený na to, co přijde. Epičnost v rozměrech o jakých se Rickovi a Mortymu ani nezdálo a jistota přežití postav asi jako u Hry o trůny. Za mě super, ale jak říkám, ubrat rádoby hlášek a je to jasná 5*hvězda. Skvělá hudba.(30.7.2018)

Není to dokonalé, není to průměrné, je to prostě chookity. Sjel jsem to na jeden zátah, a nebyla to až tak špatná jízda.(25.7.2018)

Dobrá hudba, zajímavý děj a bohužel většinou rozpačitý humor. Hlavní hrdina není sympaťák a má zlozvyk komentovat cokoliv co se děje tím nejtrapnějším možným způsobem. Deset dílů nestačilo abych se ho naučil ignorovat, natož abych mohl doufat, že bych si alespoň trochu oblíbil. Ostatní na tom nejsou o moc lépe, takže jsem se smál jen při situačních vtípcích. Naštěstí jich je tam požehnaně.(7.10.2018)

1. série: Hodně zvláštní počin. Někdo by i řekl, že odpověď Netflixu na Rick and Morty. A jestli s nějakým úspěchem je nasnadě. Má to své. Jede si to své. To "své" je ale dosti sporné, protože kupříkladu já, jsem snad do třetího dílu nevěděl, co se děje a nebo o co tam vůbec jde. Je to hodně těžké na posuzování, protože je zde i nějaká určitá úroveň humoru, ta ale taky nefunguje úplně vždycky a někdy se sami sebe ptáte, co se to kurva děje? Ale! Své jsem si v tom našel. Docela jsem se těšil na další díly, i když jsem tomu někdy mnohdy nerozuměl. A to nemluvím o to finále šestého dílu kupříkladu. To v mé hlavě i v srdci zůstane hodně dlouho. Už jenom kvůli tomu, že takhle skvěle zpracovanou záležitost jsem za poslední dobu hodně dlouho neviděl. Ta druhá série určitě není k zahození.(6.10.2018)

Animace je docela povedená. Postavy ujdou. Příběhově to není špatné. Trošku mi to připomíná Guardians of the Galaxy. Akce nic extra a humor taky moc nezaujal. I přes otevřený konec případnou další sérii pokračovat nebudu. 65%(9.5.2018)

WooHoo Chookity-Dookity!(25.7.2018)

Podbabskej stánek tam si dám párek(8.8.2018)

Cele ty roky a tyhle susenky svobody jsou konecne moje!(24.10.2018)

WooHoo Chookity-Dookity... Chookity pok.(16.11.2018)

I přes nepřekonatelně otravného a debilního hlavního hrdinu je tohle asi nejnapínavější, nejepičtější a nejemotivnější věc, co jsem za poslední roky viděl. A na hlavu poráží celou Marvelovskou frančízu a s DC si vytírá podrážky od hoven. A zároveň je to dost zábavné (ikdyž občas je humor až moc trapně americký, ale vždycky to vynahradí napětí a děj). Rick & Morty jsou sice chytřejší, ale co se týče příběhu a atmosféry, tohle je na jiné úrovni. U Avocata jsem měl chuť jít brečet k mamince a na konci série mi zůstala čelist dole. O něčem takovém si můžou celí Avengers i s Thanosem nechat jenom zdát. Asi jediný animák, u kterého jsem brečel.(1.4.2019)

Líbila se nám první řada tohohle seriálu? Líbila! Víc očí víc vidí. Oproti Futuramě nebo RaM slabej odvar, nicméně je fajn nemít to jen jako epizodky, ale jet nějakou koherentní storylajnu. Na druhou řadu se podívám rád.(25.11.2018)

Chvála, že to není jako ta píčovina R&M. Coherentní série založená na příběhu a postavách. Rychle to uteklo a čekám na sérii číslo II.(25.9.2018)

1. SÉRIE: Velice humorná jednohubka, shozena přílišnou sebejistotou (ironicky podobající se hlavnímu hrdinovi). Vtipy bohužel převažují nad většinou dílů a tím pádem má Final Space problém přirozeně rozvíjet postavy, případně soucítit s němi v "emocionálních" momentech. Akční scény jsou nudné kvůli dost obvious plot armoru a ten shazuje "cynický vibe", který se seriál snaží navázat. Je co zlepšovat. 3/5(27.7.2019)

Chookity, chookity!(2.8.2018)

Neverím tomu, že tento animovaný seriál je až tak nehorázne dobrý. Po prvom diely to vyzerá ako komédia, no nakoniec sa z toho vykľuje hrdinský príbeh plný silných emócii , výborného humoru a skvelých postáv s parádnou hudbou.Pre mňa je to jeden z najlepších ak nie najlepší animovaný seriál z ktorého dúfam bude ešte veľa sérii.Takýto koniec som teda nečakal sánka dolu a na záver len Chookity pok.(2.12.2018)

Věc na kterou jsem narazil úplnou náhodou a bylo to asi to nejlepší rozhodnutí co jsem udělal. Ten seriál je prostě boží. Každá epizoda je totálně nařáchaná a naprosto bombová. Má to skvělou hudbu super nápady. A je to zatraceně epický. U mě to překonává i Rick and Morty, nebo třeba futuramu. Tohle je mnohem originálnější a mnohem kvalitnější. Jen škoda že to tolik lidí nezná. Obrovský překvapení a neskutečná senzace. /95%/(28.3.2019)

<< předchozí 1 2