Mal som väčšie očakávania na Clinta, ale stále to je veľmi obstojné, priam nadmieru som spokojný :) Pokojný film, s kľudom podaný. 80%(10.2.2017)

Perfektně vystavěný film. To mě napadá jako první. Havárii letadla ukazuje ne najednou, ale postupně, jak se rozvíjí příběh. Film je tak stále napínavý a opravdu mě docela začalo vrtat hlavou, jestli opravdu byl takovým hrdinou jak se říkalo. Tom Hanks samozřejmě přesvědčivý jako vždy a Clint konečně natočil po dlouhé době pořádný film, na který snad jen tak nezapomenu.(10.2.2017)

Naprosto uzasnej film! Ja nevim proc, ale ten pribeh me strasne dojal, takze jsem mela slzy v ocich. Pribeh je napinavej, poutavej a udrzi vas na zidli. Sully byl velikanskej hrdina. Nemuzu uverit tomu, ze se neco takoveho stalo i ve skutecnosti. Velke plus davam i za konecne fotky a video skutecnych lidi, kteri se teto ne/stastne udalosti ucastnili.(11.2.2017)

Velmi dobre spracovanie. Uz dávnejšie som videla v dokumente Letecke katastrofy tento pribeh, takze tento film je skôr o tom ludskom faktore, o osobach, ktore boli v rovnici. Zaroven chapem vycitku vyšetrovateľov o tom, ze ich tak trocha ociernili ale aj samotny zamer, ze skor sa riesia materialne skody ako psychické traumy. Tak ale toto bol celovečerný film, nie dokument :)(17.2.2017)

Velice emotivní zážitek z tohoto skvělého kousku od mistra Clinta Eastwooda. Snímek poukazuje hloupost, některých soudních procesů, když zachráníte spoustu lidí a jste za to souzen. Umí mě prostě vtáhnout do děje a to se povede málo komu.(18.2.2017)

Je az s podivem, ze se o takhle drobnem dejovem zakladu muze natocit hodinu a pul dlouhy film. Tohle me na filmarich fascinuje, jak umi vyplnit zbytek deje, kdyz se ten akt pristani odehrava tak pet minut. Je to skutecne hodne slusne ochucene omacky. Kdo ma ovsem rad hodne deje, tady si na sve preci jenom moc neprijde.(2.3.2017)

Trocha dramaticnosti by nezaskodilo,keby to bolo cele realny film bolo by to na 5*,vypocuvanim posadky reziser iba nahal cas aby usetril prachy, ako je vidiet filmy podla skutocnych udalosti maju lepsiu odozvu ako vymyslene americke sracky. Vyborny Tom Hanks zazitok sledovat vysetrovanie takeho pripadu z pohladu vysetrovatela a realne pilotov ktori to prezili a zachranili 155 ludi kde vysetrovatelom islo o to ze mohli zachranit aj lietadlo - tato doba kde ludsky zivot je az na dalsom mieste za majetkom a mamonou.(18.3.2017)

Perfektně natočené, výborné zahrané.. Děsivě skutečné!(4.5.2017)

Hezký příběh o jednom obyčejném neobyčejném hrdinství.(10.5.2017)

Pět hvězd za to, že se tady nesnaží nikdo ničím překvapit a nic nepřekombinovávat. Tento nešvar filmařů dorůstá k nechutným rozměrům. Zde se vás ale nesnaží ničím omráčit a Clint ve svém úctyhodném věku vystřihl další dílo- jemné, jednoduché, frajerské. Dobré herecké výkony- na Hanksovi si neujíždím, ale možná ani nemohl být zvolen nikdo lepší.(17.5.2017)

Vynikající drama!C.Eastwood opět bezchybný!Dál nemá cenu rozebírat,všechna chvála byla zde již napsána!Jen mě překvapil komentář jednoho uživatele,který hodnotil film podle toho,jak vypadal T.Hanks(mimochodem opět vynikající)!Napříště bych mu doporučil,aby se místo sledování kvalitního filmu,věnoval prohlížení bulvárních časopisů!!!(19.6.2017)

V jednoduchosti je krása. Fůra současných filmů se nás snaží ohromit komplikovaností, nebo lépe řečeno nepřehledností, za kterou ale chybí silný příběh. Tohle je přesně typ filmu, kterých je dnes jak šafránu. Clint je pro mě zjevení, že v nějakých 86 letech dokáže natočit něco takového. 85%.(23.6.2017)

No, pojali to retrospektivně, což je problém, protože pak se půlka napětí vytratila.....ale havarijní akce natočena vskutku poutavě, zato vyšetřování včetně simulace místy působilo směšně.....chybělo mi více zápletek nebo jedna pořádná, tohle bylo jenom takové zamyšlené ohlédnutí za jedním skvělým činem, který zachránil spoustu životů, nic víc (samozřejmě, není to málo, ale film vyžaduje větší drama). Při simulaci unuděným hlasem při nárazu: "Ptáci."(18.7.2017)

Solidní rekonstrukce jedné unikátní letecké havárie a jejího následného vyšetřování. Spíše komorní drama, které Clint Eastwood vystavěl celkem poutavě bez nějakých patetických hurááá emocí a se snesitelnou stopáží. Hanks podal standardní výkon a jediná akční scéna havárie letadla byla udělána vysoce profesionálně a uvěřitelně.(5.8.2017)

Zázraky se dějí a je jen dobře, že se podobné zázračné příběhy připomínají prostřednictvím filmů. Většinou mám s podobnými filmy (dle skutečných událostí) problém. Všichni víme, jak to nakonec dopadne. Pro tvůrce je pak velmi těžké udržet napětí. To se tentokrát podařilo a především obhajoba samotného Sullyho byla velmi napínavá. Clint Eastwood je výborný režisér, Tom Hanks excelentní herec a zde to jen potvrzují, zasloužené čtyři hvězdy.(26.10.2017)

Výborný snímek, vlastně hraný dokument....Z mála se zde vytvořilo opravdu hodně. Respekt. 92%.(10.11.2017)

Výborne napísaný scenár a kráľovská réžia Clinta Eastwooda. A k tomu Tom Hanks v hlavnej úlohe! No akosi mi k tomu chýba nejaké väčšie bum...(27.12.2017)

Eastwood a Hanks - to je proste kombinácia zaručujúca kvalitu pri akejkoľvek spolupráci. Tak citlivo, jemne a výstižne opierajúc sa o fakty som už dávno nevidel priblíženú nejakú udalosť. Všetko do seba zapadalo a tých klasických amerických gýčových národných hlášok tu bolo skutočne minimum. Proste čisté a jasné vyrozprávanie šťastného príbehu. A Tom Hanks? To je čistý klenot na filmovom plátne a nepoznám lepšieho herca. Keď jeho výkon osobne ocení samotný kapitán Sully, tak to je známka toho, že je to jednoducho Pán Herec. Veľmi dobrý film, ktorý vrelo odporúčam. 95 %(28.1.2018)

Hrdina zahrán expertem na hrdiny. Přímý a očekávaný průběh filmu podpořen excelentním profesionálem.(24.3.2018)

***+(12.8.2018)