Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu. Právě kvůli tomu Marie přijíždí po dlouhé době za rodinou na návštěvu do své rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku, Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich city nejsou minulostí a skončí spolu v posteli. Jenže celá věc má jeden velký háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry. (Bioscop)

selfesteem odpad!

Těšila jsem se na Ester Geislerovou, ale v první polovině filmu jsem horko těžko zahlédla její obličej. Jako by tam vůbec nehrála, i když byla přítomna. Kamera se jí prostě vyhýbala. Proč proboha? Ona byla to nejlepší, co se v této slátanině vyskytovalo. Ještě, že jsem na to nešla do kina. Plakáty mě totiž navnadily. Do nebe volající hloupost, tenhle film. ()

consuela1

Jen a jen za Brutus, na který chodím 20 let a zase se chystám v listopadu. Jinak hrůza, v čele s otřesným neherectvím hlavní představitelky. ()

Lukrecie odpad!

To je ale kravina ubohá a ještě slepiciózní.... Naprosto souhlasím s Ampim. Jsou zkrátka filmy, o které si člověk neopře ani kolo!!! ()

slunicko2

Příjemný film. Co na tom, že za týden už nevím, o čem byl? 1) V detailech výborné a vtipné mikropříběhy jako celek nefungují. Chybí dějová linka, příběh, směřování._____ 2) Bylo milé vidět 39letou Annu Polívkovou v roli, kdy není zamindrákovaná ani smutná. ()

kajas

Vůbec ne tak zlé, jak by se z místního hodnocení mohlo zdát. Plesl jako vždycky k zulíbání, Holubová s Kleplem překvapivě snesitelní (a vzhledem k tomu, že hrají rodiče hlavní hrdinky ztvárněné Aničkou Polívkovou, nejde si nevzpomenout na dnes už legendární "Účastníky zájezdu"). Na víkendové odpoledne naprosto dostačující a neurážející. ()

sofiapetra

Viděno ve výletním autobuse, takže jen díky atmosféře se plácám přes kapsu a dávám dvě hvězdy. Ale jinak absolutně nechápu, proč se na něco takového dávají prachy a proč se takových projektů účastní dobří herci. Komedie má být úplně ztřeštěná, nebo ftipná, ideálně obojí. Tohle bylo zase jenom trapný. ()

honajz2

Taková ta klasická česká "komedie" bez děje. A to jsem do Svobody docela naděje vkládal, jelikož Hodinový manžel je celkem zdařilý. Není to povedený, ale upřímně, je co chválit - asi jednou jsem se pousmál a ty vtipy dokonce nejsou ani tak trapné, jsou jenom strašně wtf. A navíc, zatím to je špička letošních českého komedií, což je na jednu stranu alarmující, ale na tu druhou potěšující, protože jinak by to byly Zoufalé ženy (a to je hrozný film). Jinak je to ale bezdějové, nudné, scéna na koncertu nekonečně dlouhá a upřímně to za moc nestojí. Mohl bych to lehce nadhodnotit a hodit tam i tu druhou hvězdu,. jelikož na tohle se dá aspoň dívat, ale na to to bylo moc nudné. ()

M.i.k.e

Ani zdaleka to není žádná událost roku,ale po hodně dlouhé době je tu česká komedie, která je místy i vtipná a hlavně ne.ere diváka od první minuty.I tady se najde pár stupidit a otravných postav,ale v rámci toho co tady vzniká v posledních letech jsou Dvě nevěsty úspěchem...60% ()

Martin741

Su filmy natocene v CR, o ktore by som si neoprel ani zachodovu stetku /Babovredy, Kamenaky 2,3 ..../. Kupodivu toto bolo pozeratelne a vidim to dokonca na dve projekcie, coz je uspech. jan Dolansky je kvalitny herec /Babovredy 1,2/, Polivkovej ale nesadnu roly na vydavanie sa. Takze sivy, sedivy nudny priemer . 50 % ()

rakovnik

Film, který rozhodně neurazil. Sice celek nepůsobí nijak světoborně, ale některé momenty jsou i vtipné. Především díky duu Bob a Eva. Potěšil mě i Brutus. ()

Streeper

Film jsem pět viděla v rámci dámské jízdy a opět se jednalo o českou romantickou komedii, která mě nijak neuchvátila. Musím ale vyzdvihnout herecký výkon Aničky Polívkové, ta se mi na celém filmu líbila nejvíce (díky bohu, že si zahrála hlavní roli). Byla skvělá, upřímná a celkově na mě působila velmi realisticky, i její idioti měsíce. Eva Holubová a Bohumil Klepl byli spíše dobří sekundanti, kterým to na plátně spolu klape a diváci je spolu rádi vidí, ale jinak nepředvedli nic velkého. Nejhorší na tom je příběh samotný, je to až moc sladké, nereálné a nudné. Bohužel jsem se u filmu nezasmála upřímně ani jednou a to bych od komedie očekávala. Pro mě to byly vyhozené peníze, na film se stačí podívat až ho budou dávat v televizi. ()

bourec

Naprostá tragédie,jak herecky,příběhově tak i hudebně.Ta skladba na konci je tak hnusná,že mít v sobě něco vydatnějšího,tak to vyzvrátim.Vůbec nechápu že tohle má tady 51%.Co vás na tomhle pamlsku tak zaujalo?20%. ()

zette

Dejove tradicni ceska vztahova kravina... Je zde ovsem nekolik trefnych a vtipnych hlasek. Polivkova, jako komedialni herecka je uzasna. Zdatne ji sekunduji i ostatni herci. Skoda postavy Klepla. Ta jeho paruka byla podobne strasna jako jeho sbirka kelimku... ()