Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

ARI50

Lepší a to kurva o dost, plno našlapané akce, nesmírně spousty zábavy a srandy celá délka filmu je prostě málo já chci víc tenhle super dvojky. ()

Bauer

Michael Bay se po osmi letech vrátil k jednomu ze svých hitů a vrátil se se vší páradou!!! Will Smith a Martin Lawrence jsou frajeři a pro tyto role se snad narodili, protože jim padnou a hlavně skvěle hrajou a co je důležité, tak že jsou vtipní. Ve vedlejších rolích potěšila krásná Gabrielle Union a Peter Stormare. Ovšem velkým zklamáním je padouch Jordi Mollà coby Johnny Tapia, který je nevýrazný a nemá charizma jako měl Tchéky Karyo v jedničce. Film má prvotřídní akci a úplně fantastickou automobilovou honičku na dálnici, kde padají auta z přívěsu. Dále je to mnohem vtipnější než jednička, protože scény jako například s extazí , s krysami , v obchodě s elektronikou nebo scéna, kdy si přijde 15ti letý kluk pro dceru Lawrence, tak to prostě nemá chybu a zasmějete se!!! Dále mně velmi překvapila skvělá hudba od Trevora Rabina ale nejvetším zážitkem pro mně je přidavná hudba od rappera Dr.Dre, která je samozřejmně hip hopova a velmi dobře se do filmu hodí. Otázkou je, jestli je dvojka lepší než jednička. Oba dva díly jsou velmi dobré a každý má něco do sebe ale určit, který je lepší prostě nedokážu. Také delká je poněkud delší ale když je na co se koukat, tak vám to velmi rychle uteče. Jestli chcete akční komedii, tak rozhodně do Mizerů 2 jdetě! ()

becki_tu

Mám rád Michaela Baye, ale už po prvním dílu mi bylo jasné, že mi Mizerové k srdci nepřirostou. Druhý díl to jen potvrdil. Mezi výbornými akčními sekvencemi je bohužel scénáristické prázdno a tápání a opět platí to samé, co jsem vytýkal jedničce - ne úplně fungující komediálnost mezi někdy rádoby hlaškujícími hlavními aktéry. Zatímco Smithe začínám mít docela rád, u Lawrence platí spíš opak. Vtipné momentky tam byly, to jo, to bych Bayovi křivdil, ale na můj vkus trochu málo. Ano, Mizerové 2 jsou skvěle natočení, ale jenom to mi prostě nestačilo. ()

matestlust

O nic slabší pokračování úspěšné akční komedie pana Michaela Baye.Opět nezaměnitelný humor obou hlavních protagonistů a plno parádní akce prakticky po celý film.Šukající myšky,to by pro mě absolutní bonbonek:). ()

luka4615

Ve druhém díle Bad Boys se Michael Bay již zcela "utrhl ze řetězu". Akce je tu totiž šílenější než dřív, dialogy a ústřední postavy rovněž. Avšak ty kamerové veletoče, které zde režisér předvádí, tak na ty se i po desátém zhlédnutí kouká stejně dobře. Skvělá práce! „We ride together, we die together. Bad boys for life.“ ()

Sawy

Já se bavil maximálně.A to je u filmů tohoto typu nejdůležitější.Zatímco jednička mě moc nezaujala,tady mě Bay dostal parádní akcí,hláškami a několika dost úletovými scénami.Smith a Lawrence jsou super dvojka,záporák obstojný a holky pěkné.Čekal jsem podstatně míň,takže velká spokojenost a jedna z nejlepších Bayovek. 85 % ()

Lucasion

„Pane, chceme si promluvit. – Promluvit?! - Nejsme z imigračního!“ Je to až neuvěřitelný jakou cestu urazil Bay od takovýchto filmů. Bad Boys II je nádherný příklad, jak pokračování může překonat jedničku. Tady Michael Bay dokázal vytvořit dokonalý akční film. Většina filmů tohoto žánru nemá dvě a půl hodiny, protože by to ztratilo napětí, humor i atmošku. Tady je těch 147 minut dokonale využito. Zároveň si nedovedu představit film, který by mi utíkal rychleji. Mizerové zkrátka baví každou minutu. Mike (Will Smith) a Marcus (Martin Lawrence) jsou správní dva policisté z oddělení Miami a vše řeší poněkud neortodoxními metodami. Film je tak našlapaný honičkami na dálnici, výbuchy a tisíce vystřílených nábojů. Nechybí ostré hlášky a nějaká ta nahota. Těžko byste našli film v tomto žánru s lepšími hláškami a lépe natočenou akcí. Mizerové 2 jsou skutečně špičkou svého žánru. Pobaví totiž i po několikátém zhlédnutí. Bomba! (95 %) ()

ScarPoul

Pre mňa najlepší Bad Boys. Áno. Je to miestami pritiahnuté za vlasy ale je tam neuveriteľné množstvo nápadov a vizuálnych lahôdok. A je to omnoho lepšie - a tým myslím naozaj, naozaj omnoho lepšie - ako Bayov Pearl Harbor. Za mňa guilty pleasure. Ale také, že si ho vždy rád pozriem. ()

BoPo

Zbytočná dvojka. Takto sa to pôvodne malo volať, ale z nejakého dôvodu sa tento názov nepáčil marketingovému oddeleniu filmového štúdia. ()

maseer2

prvotřídní slátanina, která jakš takš šlape po akční stránce, ale postrádá vtip a především pořádnou zápletku, která by z diváka nedělala pitomce.. ()

Lacike

Co sa tyka velkoleposti, tak to je podobny upgrade ako u terminatora. Z maleho lacneho filmu sa stal megablockbuster sezony. Bay nastastie okrem stavnatych R-kovych uchylnosti vo velkej miere pridal to, co mi v jednotke najviac chybalo. A to akcne sceny. Su ich tu mraky a su neskutocne super. Su zbesile ale nastastie nie neprehladne natocene. Strasne ma pri nich bavia doslova sialene kamerove najazdy. Ci uz realne alebo dokonale CGI. Uplne najviac ma uchvatila nahanacka s rotujucimi autami ponad hlavu nasich hrdinov. Tuto scenu som najprv videl v camripe a hned nato som sa rozhodol, ze to musim vidiet v kine, co sa mi podarilo. Nezabudnutelny zazitok. Ten rok bol subojom troch grandioznych nahanaciek. BB2 vs. T3 vs. Matrix 2. Kazda z nich je skvela a pritom uplne ina. Perfektne zabavna a zaroven morbidna je nahanacka s vypadavajucimi mrtvolami. Dalej ma bavi prestrelka so snad naposledy paradne vyuzitym bullet-time. Preco sa to uz nepouziva? Uvodna scena s ku klux klanom je natolko vtipna, ze zakazdym, ked vidim v nejakom inom filme ku ku klux klan, tak cakam, kedy sa tam objavia Smith a Lawrence. :). No a vrcholom filmu je samozrejme finale na Kube so spickovou prestrelkou zakoncenou grandioznym vybuchom. No a to stale nie je koniec a dalej sa dockame peknej citacie Jackieho Police Story sialenym prejazdom cez domy priekupnikov. Co stale nie je uplne finale. Ten film je proste preplneny akciou a napadmi. Akcia je super. Vtipy tak pol na pol. Sukajuce krysy alebo intimny rozhovor v predajni, ktory kazdy vidi ma dostavaju do kolien. Vdaka mnozstvu scen, ktore ma bavia natolko, ze ich chcem vidiet znova som ochotny filmu odpustit aj to, ze obsahuje kopu vaty, ktora nie je zabavna. Alebo to, ze zapletka je totalna preplacana volovina a zaporak k smiechu. Proste nech uz je ten film akokolvek divny a kazdemu nesadne, tak hlavne nie je tuctovy, co je velke plus. Dnes sa uz taketo prvoligove velkolepe R-kove akcne blbiny netocia. Stale dufam, ze raz vznikne trojka, co sa snad zanedlho splni, ale bez Baya to nebude ono. 7/10. ()

bouncer

Myslím si, že námět (oh, dva drsný černoši) je už hooodně přečerpaný z devadesátých let. Navíc normálně nemusím pokračování...a Micheal Baye prostě nemám rád. ()

Dale

Príbeh nie je o nič lepší ako v jedničke, no zlepšenie vidno v réžii. Je vidieť, že Bay už nie je žiadny začiatočník a niektoré zábery z prestreliek a výbuchov sú veľmi efektné. ()

Terva

CITÁT - To čumíte, co?!?! Dva negři................ Trochu víc akce, trochu víc keců a o to víc trapáren. Poslouchat je dvacet minut, jak se baví o ustřelené negerské prdeli, to mě dostalo. Je tu i víc rasistických keců, ale Bay je nezvládá. Jedinej režisér, který dokáže ukočírovat černochy s bělochama a udělat z toho supr film, je Quentin Tarantino. Hudba je opět jen průměr, ale jako celek tak na 30-40%. Je to trapnější než jednička. CITÁT - Kdo bude mít prostřelenej zadek dneska?...... ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí