Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

moviesfan

Koukám, že tento akční snímek je velmi rozporuplný v hodnocení. Objevují se zde jedny hvězdy, ale i pět. Já dám tři. Film má dobrou svižnou akci, vtip, ale na jeho délku se velmi často nudím. Bay si vzal velké sousto, které nedokázal strávit. ()

JohnCZ

Já si nemůžu pomoct, ale mě se to líbilo víc než jednička. Akčnější, o hodně vtipnější a i o pořádný kus delší. Scénář sice opět za moc nestojí, ale oba dva hlavní aktéři to tentokrát skvěle zahráli a já se bavil. ()

corpsy

Bay pritvrdil, kde sa len dalo. Megaexplozívny superakčňák - ináč sa to nazvať ani nedá - v technicky dokonalom prevedení. Je to skôr za 4 a pol hviezdičky. ()

Marek1991

Mám rád akčné filmy ak stoja za to. Ak majú dobrú myšlienku, výnimočné situácie a efekty a zábavu viem to oceniť, lebo sú o niečom zvláštnom. Tento diel je výnimočný najmä bombovým záverom. Pripomína svojím spôsobom film Taxi 4, lenže je ešte viac efektný, samozrejme to veľa stojí a treba si položiť otázku, či to bolo potrebné a nemal sa ten film postaviť inak. Myslím, že z časti určite, ale zlý nebol. Tak ako bol bol postavený, myslím, že dopadol celkom dobre, lebo ľudia sa ním chceli hlavne zabaviť a zažiť akciu, kde je nejaké morálne ponaučenie a to bolo. Svojím spôsobom ukázal, ako môžu dopadnúť zločinci tak ako vo filme Zjazvená tvár, lenže nanešťastie len niekedy, takú dvojku ako bola tu by potrebovala polícia po celom svete, aj keď v realite sú tak zločinci ako aj vyšetrovatelia vyspelejší. Pre ľudí to však bol zaujímavo natočený film. ()

El Pistolero

Mám rád filmová překvapení, kdy moc nečekám a nakonec chrochtám blahem. Tady to rozhodně platí. Způsob, jakým si mě dva užvanění černí parťáci ve službách miamské policie získali, byl stejný jako v prvním díle. Nejdřív rozpaky, pak ale ujištění, že sleduju nadupanou, zábavnou akční komedii od režiséra, který nezná hranic. Prostě filmová kritika sucks. ()

PauloZ

Mám Baye rád a miluju jeho blockbusterovské tendence! Zatím mě nezklamal žádným filmem, pouze krapet T2:( Je fakt, že těch perverzností by se už konečně mohl částečně vyvarovat, ten starý zvrhlík :)), ale kdo nám natočí lepší akční megawatt, který nás v sedačce multikin rozmlaskne tak, že se ještě doma díváte, jestli nejste posraní? NOBODY! Bad Boys II je jeden z nejakčnějších filmů, co jsem kdy viděl. ()

F.man

I přes to, že lepší zápletku by zvládla napsat nemocná opice, nemužu proti Bad Boys II říct ani popel. Tady se prostě nehraje na nějaké logické propletence, tady se stříli a hláškuje. A to se povedlo. Dvojka Lawrence - Smith si totiž sedí a díky vtipným replikám se u nich prostě vždy pobavím skvěle. Bay navíc to torzo příběhu lepí poměrně dobře a i když mnohdy jeho videoklipový přístup nemusím, zrovna tady s ním problém nemám. Do konceptu "cool" filmu to zapadá a na mě to funguje. 3 - 4 hvězdy, za scénu v márnici ale s čistým svědomím čtyři. Bad boys, bad boys what ya gonna do? What ya gonna do when we come for you? ()

ConanVJ

Skvělá akční podívaná se spoustou výbušné akce, vtipnými hláškami a pěkným obsazením. Akce je zde smíchaná s humorem stejně jako třeba ve Smrtonosných zbraních. Skvělé pokračování. 100% :) ()

Lokutus

S tím, jak Bay v podstatě totálně zkurvil uplně vše, co bylo tak skvělé na prvním dílu, lze jen doufat, že dvojkou to všechno končí a třetí díl už nikdy nebude, nebo alespoň tedy ne pod Bayovou taktovkou. ()

mis-ko

Mno, musím priznať, že som nečakal pomerne zábavnú a miestami aj dosť (samoúčelne) drastickú zábavu. Dočkal som sa jej však a nebyť niekoľkých typicky Bayovských prvkov, ktoré mi pri každom jeno filme vadia, bolo by hodnotenie ešte o chlp epšie. Aj tak sa však jedná o veľmi dobrý akčák. ()

ladko

Ďalší z efektných filmov Michaela Baya. To čo som mu nezožral u Transformers, som mu zožral tu. Vynikajúce akčné scény sa striedajú s podpichovaním dvoch detektívov a ten humor naozaj funguje. Pod päť ísť nemôžem, lebo naozaj som si tento film užil. Marcus Burnett: "You see that?" Mike Lowery: "They throwing cars. How would I not see that?" Marcus Burnett: "Hey, Mike, I'm just trying to be helpful." Mike Lowery: "Hey, you know what would be fucking helpful, Marcus? Just shut the fuck up and let me drive, let's try that." ()

Turiec odpad!

Čisto demolačný film! Demolujú sa v ňom nielen kulisy ale aj divák. Akoby chceli autori divákov po tisícročiach vývoja degradovať na neandertálcov. Film by sa dal charakterizovať ako chaos, streľba, neprehľadnosť, streľba, naháňačky, streľba, nadávky, naháňačky, nechutnosti a tak dookola. Stále sa to opakuje a je to poriadna nuda. Keby som veľmi hľadal pozitíva, tak by som diplomaticky povedal, že to má akčnú kameru a strih. O čom však ten film vôbec bol? Je to asi typická ukážka toho, kam až môže (nielen) americká kinematografia klesnúť. Trápne vtipy, vulgárny slovník a "vtipná" dvojica. Policajti sú najtvrdší a tak nemusia dodržiavať zákon. Pri prestrelkách, kde lietajú stovky guliek za minútu sa hlavní predstavitelia majú čas v kuse hádať o hlúpostiach, čo má byť neuveriteľne zábavné. Nevidel som to všetko už náhodou niekde? Tak takýmito filmami by som sa nechcel živiť. Už mi tam chýbal len Karel Roden v úlohe nejakého mafiána. Otras! ()

Wysch

Na podruhé už jsem ta Bayova pravidla pochopil natolik, abych se dvě hodiny smál a užíval si všeho, co vybuchovalo a čím se dalo s kamerou proletět skrz. Zbylou půl hodinu jsem strávil bušením do stolu s výkřiky, kdo sepisoval ten debilní scénář. Nakonec ale akce a sranda zvítězily a já se na konci pousmál. Funguje tady totiž skoro všechno, co nastolily Smrtonosné zbraně a pasti a původní Mizerové (hlavně osazenstvo) a Lawrence nabral trochu svalů a do ruky dostal větší kvér. [poprvé DVD, podruhé TV] ()

Z0oMb3E

Streľba, auto-naháňačky, výbuchy, drogy kde tu pekná baba presne to čo sa od akčného filmu očakáva. Jednu hviezdičku som pridal za celkom slušné hlášky na ktorých som sa celkom pobavil. Inak nič výnimočné Bad boys II sa ani trochu neobtreli od slušnej jednotky. I keď osobne Lawrenca neobľubujem po boku Willa Smitha ca celkom zniest dá. ()

SaNcHeZ_cz

Michael Bay a jeho mizerové ještě v lepší formě než poprvé. Akčnější, nahláškovanější a zábavnější akční jízda, která zaručeně pobaví. ()

mustafa

Ačkoli je to typická bayovina a komerce na vás kouká i z titulků, tak mně se to líbilo. Má to spád, příběh, akční scény (troufám si říct, že automobilová honička se mi líbila ještě víc než honičky v Matrixu - Reloaded a Terminátor 3). Film je příjemným tím, že si na nic nehraje a některé scény jsou opravdu hodně drsné (viz padající rozpitvaní tlusťoši z auta). Ačkoli černý rap moc nemusím, tak sem se opravdu skvěle hodí. Will Smith ve své roli vypadá opravdu drsně, hůř je na tom Martin Lawrence, který pro mě bude andosmrti ten idiot, co hrál v Agentovi v sukni. V porovnání s jedničkou, musím říct, že dvojka se mi líbila víc. ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí