Spider-Man: Paralelní světy

• USA Spider-Man: Into the Spider-Verse (více)

Phil LordChris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina. (Falcon)

incognito

Taky už vás nebaví neustále Spider .... rebooty kde se začíná vždy od nuly? Tak tohle je ale vyjímka! Animace je neuvěřitelná a Sony animation si ji právem nechalo patentovat. Příběh je super, ikdyž sledujeme "zase jen origin" tak je to opravdu nápadité akční a vůbec se nebudete nudit. ()

Mr.Baboon

Tohle nemělo chybu. První animák od Jak vycvičit draka, který opravdu dojal... a ne jednou! Nemám moc co k tomu říct, Miles si Oscara rozhodně zasloužil. 10/10! ()

GameboyNES odpad!

to tady hodnotili jen samý retardovaní cigoši?! Trapné je to jak vyprchané benzín a to negerský hiphapání to ještě víc kurví. Nablil jsem si ztoho do klávesnice. Hnůj a odpad.!!!! ()

Maniik88

Kubo a dve struny ponúkol neokúkanú, invenčnú, akoby bábkovú grafiku, ktorá zo začiatku rušila, no časom to bol naopak veľký plus. Spider-Man ponúka taktiež invenčnú - akoby komiksovú - grafiku, ktorá ruší možno prvých 20 minút, no potom to k filmu sadne ako riť na šerbeľ. Najkomiksovejší Spider-Man? Možno. Film má haldy skvelých nápadov, stvárnenia, vtipov, fajn postáv. Prvú polovicu som sa rezal jedna radosť. Potom to bolo mierne vážnejšie, až sme prišli ku koncu, ktorý bol mierne psycho a trochu preplácaný. No ako celok originálny, hodne dobrý film pre všetkých s vekom možno 8++. ()

boo-boo

Ak niekto niekedy chcel vidieť originál obživlý komiks, toto je on. Tá animácia je neskutočná a čokoľvek by sa na plátne dialo, mal by som hubu kdesi na zemi. Samozrejme je to pomerne jednoduchý príbeh, no v tomto podaní s týmito hrdinami je to strašná sranda s konštantným vysokým tempom od začiatku do konca. Nič zábavnejšie v tomto žánri tak skoro neuvidíme. ()

ardno5

Vizuální zpracování je asi největší plus, dále bych kladně hodnotil humor i celkový crossover. Bohužel spojení různých dimenzí sebou přináší i negativa a tím jsou ''spajdrvepř'' a asijský robot ovládaný holčičkou z manga sveta. Narušilo to vážnost a pro mě jako fanouška komiksové série i celý svět Parkera. Dále mi vadila záverečná scéna v blikajícím prostředí v Asijském stylu. Podle mého lepší zpracování paralelních světů vznikl již v kresleném seriálu Spiderman z r. 1994 a ten je pro mě zatím nejlepším zpracováním pavoučího muže. Konec konců jsem se bavil, ale podle hodnocení na csfd jsem čekal asi víc.. Dávám 77% ()

fellaZ

Geniální stylistka, která využívá animovaný styl na absolutní maximum a dost možná nás připravuje na nový typ animáků do další dekády. Skvěle napsáno, nebojící se risků a ke všemu neskutečně zábavné (už jen kvůli samotné animaci). ()

JohnZ87

Originální spidermanovský film, který plní nejeden fanouškovský sen, stíhá pomrkávat na dřívější Spider-filmy a u toho všeho si ještě drží humorný nadhled, který zvládá kombinovat i s dramatičtějšími momenty. Animované cameo Stana Lee nemá chybu. 80% ()

El.Negros

Povinnost pro každého milovníka radioaktivních pavouků. Mé snovací bradavky vytryskly radostí..huraa! Konečně trochu úlevy od posledních zoufale povadlých pokusu o znovuzrození Spidyho. Propojení našeho milovaného Pavoukovce s ostatními realitami (jak říkáme my odborníci od fochu "multyverzu")…je vskutku výborný nápad a této značce svědčí stejně jako Babišovi dovolená na Kajmanských ostrovech. Takhle jsme se mohli setkat z manga pavoučicí, klasickým spidym v teplákách, black spidym (v tak trochu gangsta stylu), úchylně zábavným Toons spajdo-prasátkem, spider holkou barely 18…, a mou (ode dneška) nejoblíbenější verzí – noir spidy co loví nácky! A jelikož autoři neměli k dispozici (jako u několika posledních hraných verzí) různobarevné kůly v plotě s dřevěnými výrazy (jak jinak že..), tak si mohli napsat a nakreslit na papír jakýkoliv zábavný scénář a různých jiných pitominek co jejich (pavoučími výměšky) posvěcená hrdla ráčila. Za mě, od dob adaptace Sama Raimiho, zatím nejlepší spidy. Asi podobná třešnička na dortu jako býval kdysi (dnes už jen pro pamětníky) Animatrix. ()

dkas

Vynikající, velké překvapení! Tím by se dalo skončit. Jenže já se u komiksového filmu po dlouhé době skvěle bavil. Tolik hlášek, ultimátní jízdy, úplně nové, ale přesto skvělé, grafiky, no to se hned tak nevidí. Takhle má vypadat komiks ve filmu :-) Spider prase, tak to byl taky geniální úlet. Určitě se musím podívat znovu, protože to na první shlédnutí prostě nejde všechno pobrat. Skvělé, těším se na pokračování :-) ()

Knor

V tomhle filmu doslova komiks ožívá díky nádhernému zpracování a originální stylizaci. Bejt komiksovej nadšenec, tak ustříkávám každých 5 minut. Každopádně je radost pohledět na tak krásně barevnou a nápaditou akční jízdu, kde je vše vyváženo tak akorát bez rušivých elementů, jo jsem mile překvapenej, jak moc mě to bavilo. ()

Don82

Parádní Spider-Manovskej mash-up plný šťavnatého komiksového vizuálu, příběhových hříček a vtipných hlášek. Cool výprava a postavy Pavoučí sérii rozhodně svědčí. ()

departed

Audiovizuální skvost s nádhernou, nečekaně přesnou komiksovou stylizací, kdy si připadáte jako když projíždíte stránky komiksu držícího v rukou, nařachanýho soundtracku perfektně ladícího k vizuálu a atmosféře celýho filmu a hlavně s příjemným, neinfantilním humorem, který dokázal vykouzlit nejeden úsměv na tváři. Líbilo se moc, nicméně bych si to zařadil do příčky filmů, které nemusím vidět nutně znova (přeci jen k úplnému konci to začala být trochu překombinovaná psychedelická ujeťárna), ale na první zkouknutí rozhodně nářez, něco co bych zařadil třeba hned vedle Scotta Pilgrima. ()

J.e.r.e.c

Grafické ztvárnění je pavoučínohytrhající a poetika komiksových sešitů pronikající i do freneticky odsýpajícího (a přitom stále přehledného) vyprávění by si zasloužila samostatnou studii. Emocionálně mě to však neinfikovalo ani trošku a příběh včetně porůznu dávkovaných životních pravd je už tak profláklou, stokrát přežvýkanou a strávenou potravou, že mě ke čtvrté hvězdě nedotlačil ani ten ohňostroj interdimenzionálních nápadů. 70 % ()

fruity

Komiksy miluju (i animáky), ale tohle prostě ne! Jsem evidentně zas jednou na jiné straně než většina. Po půl hodině mě to zcela přestalo bavit sledovat a zbytek už jsem tak nějak ani nevnímal. Animace se mi vůbec nelíbila. ()

wege

Je to lepší než velká část hraných filmů o Spidermanovi. Není to proto, že to má pěknou komiksovou stylizaci, ani proto, že to je kreslené a může se tam dát něco, co by v hraném filmu nešlo natočit, je to prostě kvůli tomu příběhu. Ten krásně funguje, ukazuje to, co dělá filmy o Spidermanovi zajímavější. Když se tam totiž řeší růst postavy, jeho problémy a jeho „duše“ a umí se to ukočírovat, pokaždé to ty filmy pozvedne velmi vysoko. ()

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

14.05.2024

Nicolas Cage brzy obleče černý baloňák a klobouk, už je to snad jisté. V úterý 14. května totiž bylo z příslušných míst oficiálně potvrzeno, že si skutečně má zahrát hranou verzi postavy noirového… (více)

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Noirový Spider-Man míří na Amazon