Narcos - Season 1

(série)
USA, 2015, 8 h 15 min (Minutáž: 44–57 min)

Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Maurice Compte, André Mattos, Roberto Urbina, Diego Cataño, Jorge A. Jimenez, Paulina Gaitan, Paulina García (více)

Epizody(10)

Drogový baron Pablo Escobar je čím dál mocnější a kolumbijská a americká policie se tak musí postavit protivníkovi, který pro udržení svého impéria udělá cokoliv. (Netflix)

tranquill

"Je to moc peněz, aby se to dalo vyprat.. Koupíme větší pračku!" Přiznávám, že tahle drogová sága mne docela přikovala k televizoru. Mafiánské filmy nejsou mým šálkem kávy, ale tahle série je jiná. Asi není mafie jako mafie :-) "Nechci být jen dobrý. Já budu nejlepší!" ()

Daiker

Tak jsem zkusil Narcos a příběh Pabla je pořád pro mě nezajímavý. Celkově prostředí drog ve filmech a seriálech nemusím. Mohli vybrat lepšího herce na Escobara a ne toho prasopsa. Nicméně je to dobře natočené, skutečné historické záběry byly taky plus. Kdo se zajímá o příběh Pabla, bude určitě spokojený.... ()

Sweat55

První série je výborná, co dodat. Sledujeme budování Escobarova impéria a zjišťujeme, co takový hovado dokáže, když jde o moc. Není to moc akční, spíše se jedná o pomalejší drama. Nevím co je skutečnost a co si scénáristi vymysleli, ale příběh je pecka. To všechno je skvěle zahrané, přesně tak jak jsme u Netflixu zvyklí. ()

waska

Naprosto dokonalé! Atmosféra, perfektní akce, vynikající casting, kamera, scénář, režie, prostě vše. Každý díl mě bavil. Je opravdu zajímavé sledovat, kam až se Pablo Escobar dostal a jaký to mělo vliv na jeho okolí a de facto všechny lidi v Kolumbii. ()

Mahowny

True detective, Fargo, The Wire....hned mě z hlavy napadají seriály s podobnou tématikou, které jsou lepší než Narcos. Dva roky jsem poslouchal, že je to nejlepší seriál, a tak jsem měl asi moc velké očekávání. Je to kvalitně zpracované i zahrané, má to ten závan "natočeno podle skutečných událostí," přesto jsem se občas nudil. První dva díly mě nebavil,i a kdyby to nemělo takovou pověst, už bych se dál nedíval. Naštěstí se to pak trochu rozjelo, udělanej z toho ale nejsem... ()

Mkartaylas56

Už od prvního dílu si první série Narcos drží velice vysokou laťku a až na jedno dvě menší klopýtnutí si jí drží až do konce. Za mě zatím jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděl a už jsem natěšený na druhou sérii. 95% ()

SAINTS

Prva seria je velmi vydarena ale nie je to nič pre slabe žaludky.Nasilie strieda nasilie človek by ani neveri že sa to naozaj stalo keby to nebolo natočene podla skutočnosti. ()

MirkaP

Dobré, dobré, jářku dobré. Velkolepý prostor velkolepě vyplněný, žádná hluchá místa, i to vcelku má stále kontinuitu. Prostě tohle se povedlo, i když téma není z mých nejoblíbenějších, stejně to zkouknu celý. Doufám, že nasazená laťka vydrží i do dalších sérií. ()

niska98

Tady všechno funguje strašně dobře.  Španělština/Angličtina.  Postavám věřím úplně všechno, temperament, chování, rozhodnutí, přitom to není prvoplánové. Stylizace je tak, jak má být. Kamera, střih, hudba. Mám z toho radost. Tak uvidíme 2. série ()

Vasyl

Pablo měl štěstí, že žil v osmdesátkách. Dneska by ho zavřeli jenom proto, že má v gangu jenom jednoho černocha a ještě mu říká Blackie. Na to, že je to podle skutečných událostí, je to super. Opravdovej život totiž většinou bývá nudnej a nezajímavej. Člověku se skoro nechce věřit, že ten zhulenej pupíkatej stréc je tak zlej. Nebo vlasně byl. Ale na to dojde asi až ve druhé sérii, protože zatím se ze všeho dostal bez ztráty kytičky. Všechny postavy vesměs sympatický, až na hlavního hrdinu - emerickýho agenta a jeho starou. Na některý se budu vyloženě těšit a doufám, že v dalších dílech zase budou plukovník Carilla, slizák Navegante, přiteplení bráchové Ochoové nebo doňa Valerie z televize. Jen škoda, že bratranec Gustavo a pašerák Gacha se nedožili světlejších zítřků. ()

swinevenca

Pekelně svištící a poučný životopis Escobara od doby neveřejné, přes dobu politickou až po počátek doby psanecké. Naučil jsem se něco ze španělštiny, kokainové i studené války 80.let v Jižní Americe a dostal nápad na českou verzi seriálu, pracovní název je Agros. Hlavní hrdina bude místo drog úspěšně kšeftovat s řepkou a polským kuřecím separátem. Když narazí na svůj strop na trhu a kolem jeho nekalých praktik se začne stahovat smyčka zákona, rozhodí chudým pár koblih, aby mohl z politických pozic zlikvidovat konkurenci a zákony ušít na míru svému podnikání. Díky svým neomezeným finančním a mediálním prostředkům nemá jeho lživá kampaň ani populistické podplácení veřejnosti konkurenci, a tak se dostane až na samotný vrchol. Teprve když hodí přes palubu komunisty, kteří ho dosud kvůli své izolaci tolerovali, jeho bývalý nadřízený Šuman nasadí podpásové kalibry stejné ráže a politická hvězda našeho hrdiny začne uvadat. A aby se vyhnul potupnému osudu Janouška a Dalíka, bude nakonec rád, že se s prezidentem dohodne na domácím vězení v Čapím hnízdě. Ten konec je ještě v jednání, ale čekám na nabídky. ()

PaTeXx

Víceméně skoro každá epizoda jela na stejné brdo. Dokumentární záběry, akce, elektrizující zakončení. Všechno ale bylo tak bezchybně provedené, že jsem to tvůrcům pokaždé sežral i s navijákem. Jestli to tak bude pokračovat, máme tu dobrého kandidáta na nejlepší seriál za posledních deset let. ()

wanry02

Famózní, realistická, příběhově bohatě náplněná... to je první série Narcos! Čekal jsem hodně, hlavně díky skvělým recenzím, a nakonec jsem dostal přesně to v co jsem doufal. Výborní herci, skvělý scénář s nímž se pojící skvěle vykreslené postavy a hlavně kvalitně vyprávěný příběh, který dokázal navodit famózní atmosféru a donutit vás si hlavní postavy zamilovat. No a zápory? Žádné jsem nenašel. 100% ()