• Nizozemsko

• Austrálie

Krimi / Thriller

Dánsko / Francie / Itálie / Belgie / Nizozemsko, 2019, 89 min

• Acrobat

Pri vsetkej ucte k de Palmovi natocit film s uhlami, kamerou a hudbou z 20.rokoch na sucasne problemy nebol dobry napad. Neuveritelne studiovo posobiaci film, ktory som nezavrhol len preto lebo mal europske kulisy. Banda nesympatickych hercov a katastrofalny milenecky twist rozohravaju, neklamme si, nudnu spionaznu akciu, kde pri tak malom case este Palma dokaze natahovat odkvapovu rinu a moslimskeho teroristu, ktory len caka a caka a caka. De Palma vsadil vsetky svoje trademarky ale to co na jednotku posobilo v M:I alebo Nepodplatitelnych, tu je to past rovno do tvare. Vyfucany koniec, toporny detektiv, studiovy teroristi a fanatizmus dePalmu, ktory zaverecnym YT videom chcel sirit nenavist ci co ? Vyrazne nesurode dielo, ktore moze mat problem Vas povzbudit. ( videne 6.10.2019, BDrip)(7.10.2019)

Rozpočet $7,8miliónaTržby Celosvetovo $56,000▐ Aktuálne obľúbený námet o krvilačných teroristoch a aj obsadenie je na prvý pohľad pútavé. Nuž ale režisér Brian De Palma je akýsi dojdení a rozpadá sa mu to pod rukami v banálnosti, dejovo to tam proste dosť škrýpe. /40%/(23.6.2019)

• EdaS

De Palmu miluju, ale tohle je snad ještě horší než Passion. :((1.6.2019)

Brian De Palma je bez přehánění legenda, která v minulém století natočila tolik výborných kousků, že už si dneska nemusí nic dokazovat. Bohužel ta touha tu stále je a Dominu jsem dal šanci jen kvůli Coster-Waldauovi, který ve filmech zatím tolik neprorazil, jinak ale takřka není o co stát. Kdo viděl starší kousek Zredigováno, ten jistě tuší, že De Palma rád kritizuje terorismus a válku obecně, ovšem v Dominu (ten imbecilně nezajímavý název nechápu) to dělá tak černobíle, že by skutečně bylo úplně nejlepší, aby se vydal na zasloužený odpočinek. Přidejme si kameramanské manýry, ve kterých by se možná dal De Palma rozpoznat, ale jsou taky spíše rušivé, příšerně nehodící se hudbu a zbytečné drastické záběry, jež jsem přeskakoval a vyjde nám totální průměr, který jakžtakž drží detektivní zápletka, ale nic víc. PS : Guy Pearce tu hraje dalšího ze svých zaměnitelných záporáků v přesně padnoucím obleku a doufám, že ho zas dlouho nikde neuvidím...5/10! a mít to jen o deset minut víc, jdu ke 2*..(13.6.2019)

• Rominator

Policista Christian (Nikolaj Coster-Waldau) se snaží dopadnout muže, který smrtelně zranil partnera Larse (Søren Malling)... Ser Jaime Lannister, známý také jako Králokat a Melisandra z Ašaje se potkávají na filmovém projektu s příběhem děravým jako ementál. Film nemůže zachránit ani akce, protože je mizerná a není ji mnoho. Muselo tady dojít k nějaké chybě, protože tohle nemohl režírovat Brian De Palma. HODNOCENÍ 30%(31.5.2019)

• DwayneJohnson

Možné spoilery!!!! Obrovské zklamání. Nebo spíše hodně špatná parodie několika různých filmů. A spousta klišé, nebo lépe řečeno hodně nelogických a hloupých situací, (zapomenutá pistole, nechání kolegy napospas osudu, horolezecká přehlídka na římse, zabijácký dron, zapojení CIA). Je toho na mě tolik, že obdivuju toho, co dokázal vymyslet takhle hloupý scénář a Briana za to, že má ve svém věku zapotřebí točit tyhle srágory, (ironie). A Snareda za to, že tomu šoupl tolik hvězd. A nakonec sám sebe, že jsem to dokázal dokoukat až do konce, protože to už bylo vážně veliké, několik nekonečných minut trvající utrpení.(4.6.2019)

• Padme_Anakin

Jejda, to se nám to nepěkně vykloubilo, místy až na hranici snesitelnosti. Měla jsem původně v úmyslu být v hodnocení shovívavá, ale nejsem a nebudu, neb jsem z toho rozladěná jako starý piáno. Upřímně lituji herecké osazenstvo, které se snažilo ze všech sil, mj. Paprika jako vždy úžasná, ovšem Skavlanův podpis vyretušovat nejde. Ani absence logiky by mi nevadila, kdyby mě to bavilo. Holt nebavilo, no..(19.6.2019)

Ohraná písnička. Během výjezdu ke zdánlivě obyčejnému případu přijde policista o parťáka a vzápětí se dostane do soukolí tajných služeb a teroristů. Pokud by to De Palma pojal jako poctivé akční béčko, bylo by to oukej. Jenže právě akce bylo pomálu a pokud na ní došlo, byla ospalá a v závěru i směšná. Je tu sice pokus vyvážit to naturalistickými scénami, ale to se příliš nedaří. Navíc je tu příšerná muzika, která sem zabloudila z jiných časů i žánrů. Také postavy jsou miyerně napsané, což je vzhledem ke castingu obrovská škoda. Vzdor vší kritice se na to dá koukat, protože film si drží takřka od začátku do konce solidní tempo a je se na co dívat, ačkoliv občas se člověk neubrání kroucení hlavou. A pozitivem jsou i výše zmínění herci, kteří si Domino sice za rámeček nedají, ale když už nic tak mohou říct, že točili s De Palmou. 50%(20.6.2019)

• Derek

de palmov pad na (skoro) dno. pocas celej stopaze som najviac citil smutok, hlavne ked si clovek uvedomy ze tento paskvil je od rezisera blow out-u ci untouchables...(14.8.2019)

• Eldrick

De Palma na tvůrčím dně totálně devalvuje svoje jméno v neskutečnym béčku se špatnou kamerou, příšernými herci a ještě horším scénářem.(31.7.2019)

Čekal jsem to o dost horší. Na to, jak je celá ta zápletka naprosto tuctová, se na to vcelku dobře dívá a najdou se tu i docela napínavý scény. Herci jsou dobře obsazený a Guy Pearce je jako arogantní kravaťák k sežrání.(10.6.2019)

• bourec

Úplně děsnej film,podkreslenej hudbou nějakého pinokia,která by se hodila do kterýhokoliv příběhu vražd z Mindsonmeru.A děj je ještě horší,což se dá asi omluvit vyšším věkem dePalmy.Fakt hrůza.20%.(10.11.2019)

De Palmův rukopis je většinou hodně čitelný a scény okolo událostí na koridě mi to opět velice připomenuly. A tak jsem smířlivější než většina zdejších hodnotících.(15.6.2019)

• Lukoboss

Vlastně jsem se k tomuto filmu dostal celkem náhodou a musím uznat, že takhle se to prostě nedělá. Nebylo to dobrý, nebylo to zábavný, ani napínavý. B. De Palma není žádný ořezávátko, navíc si přibral na pomoc hned dva herce z Game of Thrones, ale ani tohle nepomohlo, protože tady to nefunguje od základu. Vlastně moc nechápu, co si od toho kdo sliboval, protože podobně hloupých thrillerů jsou mraky.(8.10.2019)

• ještěžiju

Neuvěřitelná komedie, ovšem v tom špatném slova smyslu. A ta hloupá podkresová hudba, tak za tu bych dal někomu i liskanec.(21.7.2019)

• Mamlas

Taková slabá detektivka o snaze chytit "vůdce alkajdy", který jezdí po Dánsku a Španělsku dodávkou s pár kolegama dělá útoky a PR. Dost břiblblý námět, velmi chatrná realizace.(24.7.2019)

• XXXXXXXX

Nudný nesmysl.(9.6.2019)

• DJ Kritik

Agenti, policajti, teroristi a neverníci. Zmes ľudí, ktorá sa prepláva filmom bez vážneho povšimnutia. Nemalo to ten správny záber.(2.10.2019)

• BOURQUE

Vo filme „Domino“ je omnoho viac, ako sa to na prvý pohľad zdá. Príbeh filmu je koncipovaný do súčasnosti a preto by ani nemohol byť aktuálnejším. Jeho jednotlivé kúsky fungujú dobre, avšak ako celok, nie je to úplne ono. Chýba väčší priestor pre hercov, pre akýsi vývoj ich charakterov (nevyužité schopnosti G. Pearce) a lepšie prepojenie jednotlivých častí príbehu. P.S.: B. De Palma vie natočiť aj omnoho kompaktnejšie snímky. Osobné hodnotenie: 65% (**) (10.10.2019)

• wick

Tak Brian de P. už je za zenitem...tohle se fakt nepovedlo.(1.7.2019)

Z takových filmů jde až strach . Je to hrůůza kam vede fanatismus ! Záběry některé fakt drsné . Napínavé to bylo a ta korida dobře udělaná , myslím tím tu scénu k závěru filmu . Nakonec to dobře dopadlo . Jěště , že tak .(25.8.2019)

<< předchozí 1 2