Erin (Nicole Kidman) kdysi pracovala s kolegou Chrisem jako policistka v utajení a jejich snaha odhalit plány losangeleského gangu skončila tragédií. Když se o mnoho let později v jejím životě znovu objeví hlavní boss, musí se vydat na cestu a bojovat s démony, kteří jí zničili život. Dokáže se od nich definitivně osvobodit? (Bontonfilm)

SeBig odpad!

Ničitelka dobré nálady, Nicol humus Kidchlap si tu hraje na nějakou brutální Nikitu nebo snad Domino nebo nevim, ani nemusela být namaskovaná, leč její držka neznala hranic už od samého výskytu v TV..připomínalo mi to Bad grandpa od Jackass, akorát že bez vtipu, vkusu, akce..bez ničeho. Tenhle film připomíná vyflusnutej hlen, starýho, špinavýho vidláka, co vysedáva u pumpy v texasu a žvejká slámu. ()

Marze

Film pro menšinové publikum, jehož natočením se zřejmě vynikající rezervní herečka Kidmanová chtěla posunout do neobjevených vod. Film kvůli ní stojí za to shlédnout. ()

Necrotongue

Hned v první větě musím pochválit herecký výkon Nicole Kidman, bavila mě po celé dvě hodiny, a kdyby na tom byl stejně i scénář, hodnotil bych z fleku za pět hvězdiček. No, nestalo se, výborný, akcí a napětím nadupaný děj se střídal s poněkud slabšími momenty, které zpomalovaly tempo příběhu, takže jsem se občas trochu nudil. Myslím, že kdyby měl film o dvacet minut kratší stopáž, dosáhli by tvůrci mnohem lepšího výsledku. Sice tady teď frflám, ale špatný snímek to určitě nebyl, jen mám pocit, že měl na víc. 3*+ ()

luka4615

Destroyer se sice může pochlubit skvělým hereckým výkonem Nicole Kidman, nicméně ten zbytek zas tak velká sláva bohužel není. Snímek je totiž až neuvěřitelně šablonovitý, má velmi chabý scénář, který je navíc naroubován na neúměrně dlouhé stopáži. Ve finále tedy dostanete velmi průměrný, místy až podprůměrný počin, který ani výborný ústřední herecký výkon vážně nezachrání. Škoda. „I didn't want you to be like me. I'm mad, I'm still fucking mad, it's burned a circuit in my brain.“ ()

JASON_X

Nejvyšší smysl celé téhle krimišarády spočívá v tom, že nám v něm filmoví tvůrci ukážou, jak parádně dokážou namaskovat Kidmanku. A opravdu, většina diváků by ji asi vůbec nepoznala. I sama Kidmanka hraje dobře, sípe, mžourá krhavýma očičkama, osvojila si podivnou nahrbenou chůzi komparsistů z Walking Dead, prostě válí. A kdyby byla černá, možná by za tuhle roli mohla i dostat Oscara. Ale ani věrohodně ztrhaná a vyžilá Kidmanka celej film neutáhne, když nemá co hrát. Pí rejžová se zjevně snažila dát krimižánru jakýsi (nevímjaký) přesah, snad psychologický, snad artový, ale výsledkem je dvouhodinová nuda, i když se film od prvních záběrů zarytě snaží o temnou a syrovou atmošku. Scénář slabý, zápletka ubohá, záporák v paruce směšná figura, dcera Kidmanky zbytečná a otravná figura... Jde o typickou ukázku typického nešvaru typického "ženského" filmu, že divák je v kriminálce pruzený třeba sáhodlouhými vztahovými dialogy mezi matkou a dcerou, namísto nějaké té akce a napětí, které by od tohohle žánru logicky očekával. A nekonečný závěr a la Tree Of Life je už koncentrovaný vopruz a působí nejvíc ze všeho parodicky. ()

Morholt

Kidmanka je skvělá, o tom žádná, ale čeho je moc, toho je příliš. Tím, že prakticky neslezla ze záběru, filmu spíš uškodilo a z jejích strhaných rysů na mě postupně začala padat únava, na které si své odvedlo i vláčné tempo. Je velká škoda, že Kusama prakticky rezignuje na vedlejší postavy. Oni tu jsou, ale v jejich případě se nedá mluvit ani o náznaku nějaké vedlejší linky, která by se sem docela hodila. Dvojnásob to platí o hlavním záporákovi, který se tu vlastně jen mihne. Lehce nadprůměrná rutina. 60% ()

Padme_Anakin

Hlavní postava je velice nesympatické stvoření s naprosto nelogickým chováním a slovníkem hodným posledního dlaždiče, těžko s ní soucítit. Hopsání z přítomnosti do minulosti, sem tam, sem tam, mi tentokrát vůbec nesedlo a celkový dojem mizerný. Táhlo se to šíleně a měla jsem problém vydržet do konce. Když má v hlavě prázdno filmová postava, je to smutné, když tentýž problém mají scénáristé, je to tragické. Navíc se nemůžu zbavit pocitu, že si ten potácející zombík zpackal svůj život sám a nikoho k tomu vlastně nepotřeboval. P.S. Pokud ženu nepřiměje začít znovu žít ani narození vlastního dítěte, něco není v pořádku. ()

corpsy

Thriller, ktorý chcel byť viac. Vďaka hereckým výkonom, nelineárnemu rozprávaniu príbehu, soundtrackom a kúskom režijnej invencie Karyn Kusamovej. Lenže všetky tieto aspekty vyzerali dobre len na papieri. Samotné pohyblivé obrázky ako celok pôsobia zdĺhavo a samoúčelne. Bez napätia a z minimom gradácie. Tá nastúpi až na konci, ktorý je ako vyústenie toho všetkého pravdepodobne tým najlepším na tomto filme. ()

selfesteem

Tak jsem si řekla, že se o nedělním večeru podívám na pěknou babu, ale ouvej, baba to sice byla, ale o kráse nemohlo být ani řeči. To, co ji potkalo, ji poznamenalo i fyzicky, a tomu se nelze divit. Já moc nemám ráda příběhy, ve kterých už není moc co změnit a hlavní postava se potácí ode zdi ke zdi, zabředává do čím dál tím větších s***ek a potápí se hloub a hloub do svých depresí. Tady však pro mě napětí fungovalo, odhalení a závěr postupovaly sice pomalu, ale udržovaly mě v pohotovosti, že jsem od filmu ani na chvilku nedokázala odejít. Myslím, že to rozhodně není špatný příběh, ale ten hluboký smutek z něj, ta bezmoc, ta ve mně zůstane. Vidět už ho znovu nechci. Takový mix Bodu zlomu a Zrůdy. ()

BoredSeal

Stačí se zeptat, zda by vás ten film vůbec bez hnusně vypadající Kidmanové zajímal a pokud ne, tak neztrácejte čas. Hrozně zdlouhavý, prázdný, nic nenabízející film, nudnější než deset dílů Ordinace v růžové zahradě v jednom zátahu. Zhnusení budete i vy, při flashbacích, kdy se projevuje jakýsi fetiš Nicole cpát do každého filmu/seriálu scény, kde má vypadat s nabarvenými vlasy, parukou a řádnou péčí botoxových injekcí na třicet, třebaže se strnulou gumovou tváří vypadá spíš jako ztuhlá latexová příšera z osmdesátkových filmů. Ve scénách, kde předstírá milostný vztah s mladě vypadajícím Sebastianem Stanem, se mi zvedal kufr. Příběh je něco jako úplně pitomě poskládaná mozaika z flashbacků, u kterých není třeba se napínat, protože osud postav by dopředu odhadl i desetiletý filmový panic. Jediné překvapení má být závěrečné odhalení, ale úmorné dvě hodiny pitomého ne-artového krimi vám nikdo nevrátí, ani váš pobavený výsměch režisérce. ()

M.i.k.e

nic sem nečekal a krom dobré Nicole Kidman ani nic nedostal...bohužel se musím přiklonit k názoru,že ne vždy stačí mít v hlavní roli známou tvář namaskovanou k nepoznání a navíc obsazenou v hodně nezvyklé roli.Tohle je přesně ten případ a ač se Nicole vážně snaží,nedokáže zachránit,že celé je to zbytečně dlouhé a nemá čím překvapit...40% ()

Streeper

Nicole jako jediná celý film táhne sama. Byť je její postava silně nesympatická od pohledu, věřím, že to tak mělo působit a že to byl záměr. Postupem filmem totiž její postava získává na lidskosti a divákovi je jí alespoň na konci trochu líto. Makeup Nicole byl tedy dokonalý, vždy jsem jí vídala pouze v rolích, kdy byla krásná nebo obstojná, ale takhle ošklivou jsem jí snad ještě v žádném filmu neviděla. Bohužel příběhově je to hodně slabé a dost se to táhne, až je to nudné. Jedinou akční scénou, která za to stojí je přestřelka v bance, škoda, že Nicole nedali více akce, věřím, že by to zvládla a mohlo to být zajímavější. Musím ale říct, že konec mě překvapil a vůbec jsem ho nečekala. ()

C0r0ner

Za mě v pohodě. Dovedu pochopit to všechno, co se na tom lidem určitě nebude líbit, ale fuckující Nicole Kidman, solidní killcount a příběh, který dvě hodiny nenudí, jsou jasné příznaky čtyř hvězdiček. Rozhodně to není cokoli přelomového, ale nelituji investovaného času. 75% ()

andrii

Kraj jako tér. Kraj koster táhne za sebou, v sobě. Jako krajta, po krku jde. Stinná, popelavá, neklidná vykonavatelka. Xena - popravčí "kápa" strak, ze kterého kape... krvavý "dukátek." ()

chelseaman22 odpad!

Pokud chcete vidět, jak Nicole Kidman využívá „anču dlaňovku“, tak film doporučuji. V opačném případě raději vezměte nohy na ramena. Jako já. odpad! Celosvětový příjem k 3. 5. 2019: $5,580,940, což je 0,62 násobek rozpočtu ()

Johnny.ARN

Tu bol jasny pokus o to, nenatočiť len ďalšie tuctové krimi, ale povýšiť to na iný level. Nevydalo. Súkromná dejová linka mi liezla na nervy, hlavná dejová linka a prelínanie dvoch časových osí a stým "divným" záverom bola natočená zvláštne a celé dokopy to malo feeling, ktorý proste nebaví, nudí a hlavne, prečo sa to kurva volá Ničiteľka? Na strane druhej, maskér Kidmanky by mal isť rovno po Oskara a ona aspoň po globus. 3 z 5 ()

sedm.1

Vůbec ne špatná podívaná, která mi na rozdíl od většiny poměrně sedla. Ano, spád filmu sice není úplně strhující, ale v tomto případě to ani moc nevadilo, tvůrci zde totiž spíš vsadili na stylovost a přesvědčivost, zároveň se hodně soustředili na hlavní hrdinku a u zápletky zkoušeli krapet náročnější pojetí a nutno podotknout, že ani v jednom z ohledů vyloženě neselhali. Celý film je docela syrový, plný beznaděje, despektu a bezvýchodnosti, většina postav tu jsou pak pořádný parchanti, a ani ústřední hrdinka není zrovna svatoušek a zpracování zápletky ve dvou časových rovinách mě vždy bavilo, drží si díky tomu totiž daleko větší diváckou pozornost a především přináší většinou i mnohem více napětí a překvapení, než kdyby to bylo dvyprávěno klasickým chronologickým stylem, což se konkrétně zde při závěrečné pointě jasně potvrdilo. S čím jsem měl ovšem poměrně problém, byla Nicole Kidman v ústřední roli té hnusky, kdy mě tedy jednak ani trochu nesedlo to její vzezření sešlé trosky a jednak její výkon na mě zapůsobil mírně řečeno dost nepřesvědčivě, a to hlavně tedy v těch akčnějších scénách, prostě obsazení Nicole nepovažuji v tomto případě úplně za výhru. Jinak musím ale zopakovat, že mě tento snímek jako celek bavil, bylo to zas trochu něco jiného, nicméně abych o jeho kvalitách někoho přesvědčoval, to se také nestane, není to zkrátka klasická jednohubka pro nenáročné publikum, užít se ale jistě dá. ()

Devadesát Dva

Děsně přetažené a pomalé vyprávění, se skvěle namakeupovanou Nicole Kidman. Jenže i ty nekončící jízdy na její zestárlý, vrásčitý, unavený obličej nakonec přestanou fungovat. Je to taková snaha o napodobení všech těch aktuálně populárních krimi sérií a thrillerů, která ale v zásadě příliš moc nepřináší a funguje jen v několika málo momentech (a řekl bych, že mnohdy těžce neví, co chce říct a tváří se jako něco většího, než co ve skutečnosti je). ()