Yellowstone - Season 2

(série)
USA, 2019, 7 h 47 min (Minutáž: 43–49 min)

Kevin Costner, Jefferson White, Luke Grimes, Kelly Reilly, Wes Bentley, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Tanaya Beatty, Gil Birmingham, Ian Bohen, Sean Dillingham (více)

Epizody(10)

John Dutton čelí se svým rančem a rodinou nové hrozbě. Kromě předsedy místní rezervace Thomase Rainwatera a developera Dana Jenkinse se totiž na scéně objevují bratři Beckové, kteří se rychle stávají trnem v oku nejen Johnovi. Ten si navíc uvědomuje, že z jeho dvou největších nepřátel se stali spojenci, a o to agresivněji vyhrožují Yellowstonu. Jako by to všechno nestačilo, na ranč se vrací Kayce, Beth se snaži rozšiřovat rodinnou půdu a Jamie odešel z politiky, aby pracoval pro ranč. Duttonovy čekají opět zajímavé časy… (Paramount Network)

Petromilka1

Kevin se snad narodil, aby si počkal na tento seriál. Hraje to dokonale. A seriál mne přímo uchvátil. Jeden by neřekl, ale jsou tam i hluboké myšlenky. ()

horskejvlk

Nechápu důvod toxického stavu mezi sourozenci tak i psychopatické chování dcery. Nádherná příroda vše vykompenzuje i vyloženě unáhlený a špatný scénář rychlé ukončení děje a nelogické chování postav. ()

Petbrab

Druhá série udržela kvalitu té první. Člověk si ani nevšimne, že to je jiná série. Vše skvěle navazuje. Jen by mě zajímalo, co udělal v minulosti Jamie Dutton rodině, že se k němu tak chová. Snad to ukážou příští série. ()

Davoss

O chlup lepší než první série. Je zde znovu spousta TikTok momentů, už to však nepůsobí tak absurdně. Přemýšlel jsem o 5 hvězdách, ale finále nebylo tak dobré jak jsem očekával. Nejvíce bych však chtěl vytknout Monicu, což je neskutečně otravná postava. Nejenom, že je hrozně napsaná, ale zahraná je ještě hůře. Slouží tam pouze  jako chudáček, kterej neustále trpí, protože je indigenous. To by mi vůbec nevadilo, pokud by to nebylo uděláno tak nasílu. Jinak musím zase velmi pochválit Wes Bentleyho, kterej to hraje strašně dobře a je škoda, že nedostává více prostoru. Za mě nakonec 83%, ale věřím, že bude ještě líp. ()