Deep State

(seriál)
Akční / Drama / Thriller
Velká Británie, (2018–2019), 14 h 8 min (Minutáž: 47–58 min)

Harry Escott

Mark Strong, Anastasia Griffith, Joe Dempsie, Karima McAdams, Lyne Renee, Alistair Petrie, Adrien Jolivet, Yves Aubert, Amelia Bullmore, (více)

Série(2) / Epizody(16)

Morholt

Agent MI6 ve výslužbě Max Easton žije poklidně ve Francii s manželkou a dvěma dcerami, když ho kontaktuje bývalý nadřízený s tím, že jeho syn, taktéž agent, se ztratil kdesi v Íránu. Pouhá záchranná akce se celkem záhy mění ve vysokou hru tajných služeb, která brzy začne ohrožovat nejen Maxe, ale i celou jeho rodinu. Tohle mě bavilo. Mark Strong se pro podobné role narodil a tady se mu dařilo ve všech rovinách, které jeho postava obsáhla. Samotná zápletka je výborně vymyšlená, tvůrci se neuchylují k nesmyslným kombinacím a díky tomu příběh působí důvěryhodně, což umocňuje i samotný závěr. Vyprávění má spád, akce není přestřelená, ale "jen" dostatečně výbušná a snad žádná z postav se ani na moment nechová idiotsky. Takovéhle špionážní záležitosti si nechám líbit. 100% ()

Gogo333

Z popisu to vypadalo slušně, navíc velké lákadlo byl Mark Strong. Provedení bylo průměrné, celkově mě to nijak extra nezaujalo a občas i nudilo. Chyběla tomu pořádná atmosféra a silnější příběh. Díky nízkému počtu epizod jsem to dokoukal, ale s druhou sérii už pokračovat nebudu. ()

iXtr3m3

Takto to dopadne, keď nalákajú divákov na hviezdne meno Marka Stronga a potom ho držia pri zemi tak, že to až pekné nie je. Keď som naviac zistil, že v druhej sérii už nehrá, tak som sa na to vykašlal, pretože jeho filmový syn ma vôbec nezaujíma. ()