Reklama

Reklama

Deep State

(seriál)
Velká Británie, (2018–2019), 14 h 8 min (Minutáž: 47–58 min)

Hudba:

Harry Escott

Hrají:

Mark Strong, Anastasia Griffith, Joe Dempsie, Karima McAdams, Lyne Renee, Alistair Petrie, Adrien Jolivet, Yves Aubert, Amelia Bullmore, Paul Cawley (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Recenze (5)

Mamlas 

všechny recenze uživatele

1️⃣ První série tohoto agentího seriálu začíná trochu nepřehledně a zmateně. Někde uprostřed je to pak i zajímavé a dává to trochu smysl. V posledních dílech to naopak ztrácí drive. Skoro všichni účastníci jsou zde šmejdi, lžou, kecají a hledí si jen svých zájmů. A tak se to pořád různě převaluje až do konce. A bez té pitomé manželky hlavního hrdiny to mohlo být lepší a tak o 2 díly kratší. (25%) 2️⃣ Druhá série se prolíná s první a je jí filmařinou a příběhem podobná. Bohužel se autoři tentokrát rozhodli, že 3/4 stopáže budou okupovat otravné vykecávačky, rodinné záležitosti a mezilidské vztahy. Postavy jsou navíc méně zajímavé než v sérii první a tvůrci docílili toho, že mi byly brzy všechny úplně ukradené. Jediným rozptýlením tak mohlo být, že se tam někdo s někým rozstřílí. Jedno kdo s kým, ale aspoň nějaká aktivita. To se bohužel skoro vůbec nedělo. (8%). ↘️ Celkem za obě série. (17%) ()

sadlokan 

všechny recenze uživatele

Ehh.Tak nějak nevim esli je větší konspiračka jak “Deepest state”střelí US.ARMY předražený bagančata,nebo že se přistřelí tři vořežpruti a jednu jim takovou natankujou že voni si ty miliardy zatim rozmyslej.Druhá sérka vygeneruje šéfa vod šéfa světa,jinak stejnej mustr. ()

Reklama

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Z popisu to vypadalo slušně, navíc velké lákadlo byl Mark Strong. Provedení bylo průměrné, celkově mě to nijak extra nezaujalo a občas i nudilo. Chyběla tomu pořádná atmosféra a silnější příběh. Díky nízkému počtu epizod jsem to dokoukal, ale s druhou sérii už pokračovat nebudu. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Takto to dopadne, keď nalákajú divákov na hviezdne meno Marka Stronga a potom ho držia pri zemi tak, že to až pekné nie je. Keď som naviac zistil, že v druhej sérii už nehrá, tak som sa na to vykašlal, pretože jeho filmový syn ma vôbec nezaujíma. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Agent MI6 ve výslužbě Max Easton žije poklidně ve Francii s manželkou a dvěma dcerami, když ho kontaktuje bývalý nadřízený s tím, že jeho syn, taktéž agent, se ztratil kdesi v Íránu. Pouhá záchranná akce se celkem záhy mění ve vysokou hru tajných služeb, která brzy začne ohrožovat nejen Maxe, ale i celou jeho rodinu. Tohle mě bavilo. Mark Strong se pro podobné role narodil a tady se mu dařilo ve všech rovinách, které jeho postava obsáhla. Samotná zápletka je výborně vymyšlená, tvůrci se neuchylují k nesmyslným kombinacím a díky tomu příběh působí důvěryhodně, což umocňuje i samotný závěr. Vyprávění má spád, akce není přestřelená, ale "jen" dostatečně výbušná a snad žádná z postav se ani na moment nechová idiotsky. Takovéhle špionážní záležitosti si nechám líbit. 100% ()

Galerie (297)

Reklama

Reklama