poster

The InBetween (TV seriál)

Drama / Krimi

USA, 2019, 7 h 10 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Moira Kirland

Kamera:

Corey Robson

Hudba:

Jeff Russo

Hrají:

Anne-Marie Johnson, Harriet Dyer, Yusuf Gatewood, Dustin Ingram, Jaime M. Callica, Justin Cornwell, Cindy Luna, Paul Blackthorne, Michael B. Silver, Grace Lynn Kung, Garrett M. Brown, Chad Rook, Doug Abrahams, Patrick Roccas, Scott Michael Campbell, Bruce Blain, Lisa MacFadden, Robert Zen Humpage, Dakota Guppy, Sam Spear, Sam Robert Muik, Anne Leighton, Stephen Lobo, Kwesi Ameyaw, Nick Wolfhard, Abby Ross, Jennifer Copping, David Quinlan, Anne Dudek, William O'Leary, Chasten Harmon, Maddie Phillips, Reese Alexander, Molly C. Quinn, Marco Grazzini, Reilly Dolman, Lucas Jaye, Sunita Prasad, Christine Chatelain, Tristan Shire, Yoshie Bancroft, Nicholas Lea, Sonja Bennett, David Paetkau, Sarah Strange, Benita Ha, Bradley Stryker, Jennifer Koenig, Megan Peta Hill, Ian Harmon, Shalyn Ferdinand, Dominic Mariche, Gabriel Jacob-Cross, Tyler Gibson, Quinnie Vu, Adam Stafford, Malcolm Sparrow-Crawford, Laara Sadiq, Richard Keats, Aadila Dosani
(další profese)
  • Filip.Kazi
    ***

    Téma,z kterého se dá vytěžit hodně,když se využije naplno.Což se rozhodně zatím říct nedá...spíše si to hledá svou cestu a otázka je,jestli jí najde a bude to stačit.Zatím spíše taková průměrná kriminálka,která je lehce okořeněná duchařinou.Máme tu ženštinu,která tak trochu bydlí s různými duchy a má záblesky události.A jelikož má známého policajta,tak je jasné,jak to dopadne.A jelikož tomu všemu věří,tak si nechávají pomáhat.Postava Cassie je fajn...detektivové taky slušní.Ale něco tomu chybí.Neurazí to,ale rozhodně ani nenadchne....a víc se toho nedozvíme.*S01-65%(14.8.2019)

  • Arsenal83
    ***

    Všetko je to založené presne na rovnakom základe ako Stratené duše, len tu sa vyšetruje plynule jeden prípad a to spracovanie nie je také zaujímavé, ako vyššie uvedený seriál s Love-Hewitt. Celé to vyznieva tak vlažne, človek cíti, že to je také amatérskejšie, určené skôr pre také menšie televízie.(21.10.2020)