Reklama

Reklama

The InBetween

(seriál)
Drama / Krimi
USA, 2019, 7 h 10 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Moira Kirland

Hudba:

Jeff Russo

Hrají:

Anne-Marie Johnson, Harriet Dyer, Yusuf Gatewood, Dustin Ingram, Jaime M. Callica, Justin Cornwell, Cindy Luna, Paul Blackthorne (více)
(další profese)

Epizody(10)

Žena menom Cassie Bishop (Harriet Dyer) dokáže vidieť mŕtvych, ktorým pomáha s ich nevyriešenými problémami. Pomocou svojich schopností pomáha detektívom riešiť prípady vraždy, ktoré dovedú do úspešného konca. (axera)

Recenze (2)

Filip.Kazi 

všechny recenze uživatele

Téma,z kterého se dá vytěžit hodně,když se využije naplno.Což se rozhodně zatím říct nedá...spíše si to hledá svou cestu a otázka je,jestli jí najde a bude to stačit.Zatím spíše taková průměrná kriminálka,která je lehce okořeněná duchařinou.Máme tu ženštinu,která tak trochu bydlí s různými duchy a má záblesky události.A jelikož má známého policajta,tak je jasné,jak to dopadne.A jelikož tomu všemu věří,tak si nechávají pomáhat.Postava Cassie je fajn...detektivové taky slušní.Ale něco tomu chybí.Neurazí to,ale rozhodně ani nenadchne....a víc se toho nedozvíme.*S01-65% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Všetko je to založené presne na rovnakom základe ako Stratené duše, len tu sa vyšetruje plynule jeden prípad a to spracovanie nie je také zaujímavé, ako vyššie uvedený seriál s Love-Hewitt. Celé to vyznieva tak vlažne, človek cíti, že to je také amatérskejšie, určené skôr pre také menšie televízie. ()

Reklama

Galerie (44)

Reklama

Reklama