Mandalorian - Season 2

(série)

Epizody(8)

koza3

Kvalita neustopulia, ale podobně jako třeba u Zaklínače to začne být po chvíli repetitivní. Celá série je defakto jeden main quest rozkouskovaný na sérii checkpointů, kdy Mando musí najít Jedie, najít, loď, najít C, najít D až se dostane do cíle. Zavánělo to trošku nedostatkem invence, ale ase se potkáte s Karou z BG nebo na konci série s....nebudu prozrazovat. Tyhle setkání jsou zábavné. Co mě začalo po pár dílech už krkat bylo IQ Stormtrooperů. Ano, všichni víme, že to jsou nejtupější bojovníci v galaxii, ale že budou takhle masivně "zabugovaní" jsem nečekal. Už mě to začalo chvílemi s*át. Vrchol byly pak souboje s Ginou Carano, které se v jedné chvíli zasekne puška, když na ní míří deset stormtrooperů a ona je prostě tou puškou umlátí. To už je i na poměry Star Wars trochu přes čáru. Ale nekoukáme na dokumentární drama, že jo. Takže celkově to má pořád koule, trošku mě zarazilo, když jsem si pustil první díl třetí série a zjistil, že mi někde ujel vlak. Musím teď tedy odskočit k Book of Boba Fett, abych pochopil tu díru v příběhu... ()

Hopeman

Super jen mi tam chybělo trochu víc toho arthumoru, viz poslední díl 1 seríe: páreček znuděných trooprů mířící na plechovku , jejich debata a konfrontace s malým zeleným.(pro mě prostě nezapomenutelná scéna) :-) ()

DaNvYto

Tak kdo z vás obrečel konec druhé řady? :D Rofl aneb když vidíte, že nejnovější 3 filmy jsou fakt sračka na vlastní oči a vše musí zachraňovat MANDO! ()

Petper

Proste Wau. Absolútne som nečakal že táto séria dobehne ,dokonca prekoná prvú. Každá časť nabitá akciou , veľa prekvapení , proste úžas.Za mňa najlepšia časť 14 a príchod Boba Fettu! Výborná robota - 90% ()

tomino28

The Mandalorian od začátku chytne a nepustí! Přitom celý koncept je postaven skoro až primitivně jednoduše: hlavní hrdina Mando něco potřebuje, doletí na nějakou planetu, kde potká někoho, kdo je ochoten mu pomoci výměnou za větší či menší protislužbu. Občas si udělá nové přátele, občas ho někdo podvede nebo ho chce rovnou zabít... a tak dále a tak dokola. Ale vůbec to není na škodu, v jednoduchosti je krása. A k tomu si napříč všemi epizodami seriál udržuje skvělou atmosféru a vysokou úroveň technického zpracování. Sakra, poslední dobou se v té záplavě seriálů dá vyhmátnout celá řada kvalitních kousků! ()

ZetDaElO

Pokým prvá séria bola necenzurovaným datadiskom ku filmovej sérií, tak Sezóna 2 je plnohodnotnou náhradou všetkého, čo v SW svete vzniklo v poslednom desaťročí. Famózne audio - vizuálne orgie popretkávané nespočetným množstvom epických momentov. Nevadí, že dej je pomerne priamočiary, ale dôležité je, že celá produkcia je smerovaná na dospelého diváka. Ďalším dôležitým momentom je, že Mando a Grogu sa vryjú do pamäti divákov na dlhú dobu. A v neposlednom rade je výnimočný aj hudobný doprovod, ktorý navyše v tejto sérii veľmi pekne graduje. Celkovo veľká spokojnosť. ()

petbet1

Po prvej sérii, prišla druhá, ktorá sa jej hravo vyrovnáva a miestami ju aj prekonáva. Takto majú vyzerať poriadne star wars, do psej matere. ()

meda2016

Nápady se musí nalézat v jiných žánrech. Western, O slepičce a kohoutkovi, Otesánek... SE2: Díly samostatnější, pohádkovost ve stylu Vinetoua od Karla Maye. Tolik mrtvol že nechápu, proč zvolili úroveň příběhů pod optikou dospělého. Bytosti z říše obojživelníků i hlavonožců - scénárista je nechá požírat děckem. Všechno, i hnusoty, je pro scénář dobré. Já osobně však napětí necítím. ... Právě v posledním dílu SPOILER: místo vrcholení - nastoupí Žedáj s mečem a všechny white&black-troopery roztříská, převezme malého a nechají nám otevřenou otázku, zda Mando pojme princeznu za ženu. ... Grafika jistí třetí * přestože technický pokrok je skloubený nejapně. Kdy vyjde gameska... ()

Sebule

Naprostá bomba.... Hrozně rychlé tempo, rozpočet je znát v každé scéně, ten koncept, kdy Mandalorian dělá úkoly pro vedlejší postavy a zároveň se tím po kouskách posouvá hlavní linka se mi opravdu líbí. Opět se musí vyzdvihnout hudba, protože Ludwig Göransson je za mě naprostý génius. Každý díl jsem si užíval, akce tam je požehnaně, i když mě už trochu začaly otravovat ty přestřelky a neschopnost stormtrooperu, ale dá se to překousnout. Bez baby Yody by to ale nebylo ono, tahle postava dodává celému seriálu opravdu velké kouzlo a pokaždé, když se objeví na scéně, tak se usmíváte od ucha k uchu. Líbí se mi ta kreativita, atraktivita, napětí, opravdu teď nemůžu najít nějakou výtku až na to, co už jsem psal před chvíli. Hodnocení: 9,5/10 ()

david141474

Sakra to bylo tak skvělý! O dost lepší než první série. Od prvního dílu je jasný, že série bude velkolepá. 2. Série je masakrální a dost možná u pátého, šestého a osmého dílu uroníte nějakou tu slzu dojetím. Mě se to v roce 2022 povedlo a tu slzu jsem uronil u osmého dílu. Osmý díl mi vždycky připadal jako ten nejemocionálnější a nejsilnější z celého seriálu, teď na druhé zhlédnutí musím říct, že je za mě nejlepší díl šestý, hlavně kvůli návratu legendární Star Wars postavy. Osmý díl mi na druhé zhlédnutí přišel o něco slabší než si pamatuju, ale stále je to opravdu kvalitní díl. V této sérii je šíleně moc fan-servisu a je to pastva pro oči, hlavně pro milovníky Star Wars. První díl s Tuskeny byl božskej a konec naznačil velkolepý šestý díl. Druhý díl není nic pro arachnofobiky, ale já si ho stejně užil. Dokonce se zde opět objeví samotný Dave Filoni. Třetí díl je opět božskej a konec dílu naznačuje hodně. Čtvrtý díl je taková třešnička na tomto Star Wars dortu a je to to klasický Star Wars a to já miluju. No a pak je tu opravdu kvalitní pátý díl s westernovskou atmosférou a jednou legendární postavou z Clone Wars. Nebudu říkat jméno postavy, řeknu jen, že ji ztvárnila Rosario Dawson. Celej díl je prostě božskej, ale jen mi vadí to, že v Clone Wars jí nedělalo problém utkat se s mnohonásobnou převahou a tady jí zavaří jedna random borka s beskarovou holí. Je to dost mimo její charakter. Když ale zapomenu na tento přešlap, tak je ten díl opravdu skvělej. No a pak je tady ten nejlepší díl a tím je jednoznačně díl šestý s návratem jedné legendární Star Wars. První díl nás navnadil právě na tento famózní díl. Návrat postavy byl opravdu dobře proveden. Akce je jedna z nejlepších z celýho seriálu a celé série s depresivním koncem. No a sedmý a osmý díl je prostě Star Wars onanie. Nebudu k tomu říkat nic snad jen to, že přecitlivělí lidé a Star Wars fanoušci si u toho pobrečí. No a soundtrack je opět božskej. Je tady ještě jedna famózní scéna a tou je ta když se mezi sebou baví dva Stormtroopeři a pak střílej na plechovku ze dvou metrech, ale ani jeden se ani jednou netrefí. Tohle považuju za jednu z nejlepších scén v seriálu. 20/10 Zajímá mě ta třetí série! ()

bonovox

II. season: Kvalita vystúpila na olymp, hlavne záverečné epizódy s dojemným záverom sú pre fanúšika Star Wars pohladením na duši. II. séria je ešte viac akčnejšia a príbehovo dokonalejšia. Jon Favreau čoraz viac dokazuje svoju genialitu. 100% ()

swenyx

Sice mě druhá sérka asi tak moc nebavila jako první, ale i tak je to furt nářez i pro lidi jako já, kteří Star Wars universum moc nemusí. Grogu dostane více prostoru což cením, on je prostě dokonalý, spoustu nových postav, bohužel ne všechny tak moc zapamatovatelný. Finále bylo úplný vrchol a těším se co mi nabídne třetí série :) ()

Scaevola

A po druhé sérii zvedám hodnocení na maximum, protože vzdor všemu kovbojskému hávu, poklidné epizodičnosti a herecké nekromancii tohle jsou Star Wars s celou svou mytologickou epikou a napětím do posledního záběru. ()

CheeseFigure

Rovnako kvalitné ako prvá séria. Ak rovnako, prečo som to hodnotil lepšie? Preto, lebo druhá séria si berie to najlepšie z prvej a pridáva nové prvky, ako napríklad väčšie prepojenie so Star Wars univerzom (postavy, ktoré môžeme poznať z iných Star Wars projektov). Čo zamrzí, je malý priestor pre Moff Gideona. Nehovorím, že ma sklamal, ale určite sa s ním dalo viac pracovať. Taktiež musím pochváliť finále, ktoré naozaj malo atmosféru, aká sa na finále patrí. Som spokojný, Mandalorian je naozaj najlepším Star Wars projektom súčastnosti (čo pri kvalite filmov o veľa nevypovedá, ale nevadí). ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů