poster

Všechno bude

 • Polsko

  Kawki na drodze

 • Slovensko

  Všetko bude

 • anglický

  Winter Flies

Road movie / Drama / Komedie

Česko / Slovinsko / Polsko / Slovensko, 2018, 85 min

Externí recenze k filmu (7)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "I cesta může být cíl a ta klukovská v promrzlé zimní krajině se stává jejich cestou dospívání. Žánr road movie tu režisér spojuje s klukovským dobrodružstvím a zachází s ním značně ironicky. Jakoby říkal, že právě v jejich věku je sen o svobodě možná nejjednodušší naplňovat, byť ještě nemáte nárok…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ****

  "Všechno bude je dohromady příjemná podívaná, která určitě neurazí. Největšími mínusy snad může být to, že se děj chvílemi až příliš vleče (i když má film stopáž pouhých 85 minut) a občas až nadměrná vulgarita ze strany protagonistů, která nemusí každému sednout. Naštěstí však převažují plusy:…" (více)

 • Filmpress.sk (Erik Binder)

  "Všetko bude nie je presne názov charakterizujúci niečo, čo sa vo filme deje, zrejme odkazuje na veci budúce po relatívne prekvapivom konci, keď sa v podstate nič nekončí, ale skôr začína. Čo bude ďalej, zostáva čisto na divákovi. Ten sa v kine bude cítiť aj napriek špinavej vizuálnej štylizácii…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "Příběh o chlapeckém dospívání, touze po svobodě a svým způsobem podmanivé zimní výpravě za hranou zákona je z doposud tří celovečerních filmů Olma Omerzu tím divácky nejvstřícnějším, což bude rozhodně mnoha lidem vyhovovat, byť náročnější publikum mu může vytýkat, že po Rodinném filmu a Příliš…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) ***

  "Hlavní představitele vybral Omerzu z řad neherců a Tomáš Mrvík i Jan František Uher odvedli pěkné výkony. Za zády měli už osvědčenější tváře Elišky Křenkové, Martina Pechláta a Lenky Vlasákové. Tahle pětka si vystačí téměř celý snímek, který se podařilo udržet na rozumné necelé hodině a půl.…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Diváky si může získat právě to, že za nepřístupnou pózou a věčnými řečmi o sexu skrývají chlapci dobré srdce a vlastní zranitelnost. Kdyby totiž tuhle ochrannou bariéru před sebou neměli, museli by si přiznat, že jim jejich lumpárny procházejí zejména proto, že si žádný dospělý nedal tu námahu s…" (více)

 • TotalFilm.cz (Dagmar Šimková) ****

  "Všechno bude baví svobodou, kterou klukům divák přeje. Solidní scénář staví na výborných nehercích v hlavních rolích, a tak Všechno bude patří k tomu nejlepšímu, co se letos v kinech z české provenience objeví." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace