Anna (Alena Antalová) tráví se svým manželem (Igor Bareš) každé léto v chatové oblasti pár desítek kilometrů za Prahou. Jsou svoji už celou věčnost, takže jejich manželství sklouzlo, jak to tak bývá, do rutiny a stereotypu. Muž svůj čas už dlouho spravedlivě dělí mezi karban s kamarády v hospodě a výrobu modelů lodí ze sirek uvnitř lahví, jeho žena je pro něj prakticky neviditelná. Anna si každé léto zpříjemňuje několik dní pravidelným setkáváním s kamarádkami, kolegyněmi z práce, které za ní do malebných středních Čech přijíždějí na cyklistické výlety do okolí hradu Kamýk. Jednoho dne se ve vesnici objeví Artur (Jaromír Hanzlík). Elegantní šarmantní gentleman, který je, jak všichni předpokládají, novým majitelem místního zámku. Zámek je sice spíš polorozpadlá ruina, ale zámecký pán s ním má velké plány. Mezi Arturem a Annou přeskočí jiskra. Anna zažívá pocity již dlouho nepoznané. Artur je galantní a zahrnuje ji pozorností, Anna s ním čím dál častěji uniká své životní realitě vstříc romantickým výletům a dobrodružstvím… (Bioscop)

Stealth2 odpad!

Tam kde hraje Lucinka to stojí vždy za prd. Stačí se podívat na její profil tvorby. Hanzlíka je mi líto, vykopal si dokonalý herecký hrob. ()

Sa.sa

Nerozumím zase proč tak nízké ohodnocení... :/ Já se pobavil i rád se podíval... Prostě komedie, super obsazení a hlavně lokace...! za mě 5hvězd ()

hanca.uh odpad!

Já nevím, nenašla jsem tady fakt nic, co by mě zaujalo, navíc mě sr...l i Hanzlík a Antalová, kterou mám jinak celkem ráda. Ani jsem se na tento "skvost" v TV nedokázala dodívat :-) ()

Peabody

Několikanásobný debut, který je čistým odpadem a hvězdu jsem dal jen za sousedy ze Zduchovic, kde máme chalupu. Tak Debut první - scénář pana Hanzlíka je asi největší průser, protože on to prostě neumí. Herec je od Pánaboha, ale postavit děj je něco jiného. A protože pánové ušetřili i peníze za dramaturga, vznikl velmi slabý příběh s naprosto schematickými postavami, nedůvěryhodným vztahem ústřední dvojice, nanicovatým nevztahem Antalová Bareš, prostě nic. Debut druhý je pan režisér, zkušený televizní seriálový apod, rutinér, který najednou má natočit celovečerák a ono to je něco jiného než televizní hraní a on ty herce vést neumí. Debut třetí je paní Antalová v celovečerním filmu - opět - seriálové Humoresky - tam byla dobrá, ale tam byl zkušený pan Moskalyk a pevná dramaturgie Miloše F a dalších a tady mohla asi dělat co ji napadne a ono nic nenapadlo, takže jen vrhá pohledy. Pak jsou tam děsivosti, jako hudba, kdy jsem měl hrozný pocit deja vu, že jsem se nedejbože vrátil v čase do let osmdesátých a ono opravdu, Petr a Pavel ORM, bože za co?????? Pak se přilepilo několik neherců děsů aby tam byla jména, takže Vondráčková, Etzler, v naprosto neorganicky přilepených figurkách do děje. kdyby tam nebyli, nestane se vůbec nic, pak takové hvězdy jako Boušková, Blanarovičová, Kostková, Županič, čímž to získá neomylný štych bakalářských historek nebo televizních seriálů o ničem. Pak pár herců, kteří ale nemají co hrát. Hrozný pokus, sice ano, má to vcelku příjemnou letní atmosféru, pěknou kameru, Povltaví je prostě krásné a okolo Zduchovic je toho hodně pěkného, sousedi se nafotili se štábem a vše si užili, pan majitel zámku asi něco přihodil, ale film to prostě není a kdyby to aspoň mělo počestnou naivitu červené knihovny. Mimochodem, ano, rozšiřovala se zhruba v té době ve Zduchovicích kanalizace, ale je to opravdu důvod pro to, aby se jí film tolik věnoval a sousedi o ní diskutovali, nebo je to opravdu nechtěné (skoro freudovské) profláknutí toho, za co ten film stojí? ()

Hadush

Asi zklamani pro ty, co ocekavali pecku ve stylu Leto s kovbojem. Nicmene oddychovej, milej, prumernej pribeh. Hezky natocenej, na peknym miste, s dobrejma hercema....proc ne. Zaver predvidatelnej ale noblesni varianta... ()

Oxiduji odpad!

Při sledování mě svrběly dlaně, jako už dlouho ne. Vyliskat je všechny. Vždy a znovu mě udiví, že do takových sr*ček někdo investuje. Trapný Hanzlík...na co si to hraješ, ty ňoumo???? Ten scénář mu měl někdo otřískat o hlavu. Děs běs ()

Raggnar odpad!

Tak jako dědictví 2, bony a klid 2, sněženky 2, apod....stejná ubohá turbosračka zoufale čekající na obdiv díky původní klasice. SERTE na to už! ()

nudlis odpad!

Tradiční squadra českejch pseudohvězd, scénář k ničemu (sorry, pane Hanzlík) a režisér patlal. Takže co může z týhle míchanice vzniknout? Nic. Jen další reklamní hoďka a půl. Fakt nechápu lidi, co na takovýhle sračky choděj do kina a ještě se na to třeba těšej. ()

Hirogen

Takže si to shrneme: Hanzlíka už nikdo před kameru nechce, tak si napsal scénář sám. Protože už je senilní, tak nedokázal vymyslet jedinou scénu z vlastní hlavy a vykradl scénky z českých filmů za posledních 60 let. Protože mu tu slátaninu nechtěl nikdo natočit, domluvil se s kamarádem Adamcem, který neumí točit a vytvořit jakoukoli atmosféru, a který tam dotáhl celou sestavu z Pojišťovny Štěstí. Vzniklo tohle. 1* jenom za to, že se Antalová nevyspala s Hanzlíkem a s Barešem dali rodinu zpět dohromady. Jejda, nevyzradil jsem poentu? Nevyzradil, žádná tam ani není. Jinak Babovřesky považuji za úplnou kravinu, ale proti tomuhle si zaslouží Oscara. ()

Redyx1 odpad!

Sorry,ale i když mám J.Hanzlíka strašně rád a je to opravdu super herec,tak tento film se moc nepovedl.Už jen výběr hlavní herečky je špatný a dodnes se tato herečka nesnažila naučit cesky a působí ta její řeč komicky,stejně jako nesmysl že hraje matku L.Vondráčkové kterou by musela mít v 8 letech...a rozhodně Vondráčková nevypadá že už ji nebylo 38 a stejně tak nikdo normální neuvěří vztahu Bareše a Antalové.. ()

Hanka_M odpad!

Totální omyl Jaromíra Hanzlíka. Cesta do tmy, volání o pomoc. Ani vtipné, ani romantické, ani dramatické, ani pohledné, ani herecké a hudebně doslova na provaz. Hanzlíkovi to odpustíme, ale Adamcovi ne. Chudák Antalová a Bareš. Film je přexychtovaný až hanba. ()

TWANG1977

Nejhorší snad jsou ty dialogy člověk se modlí at už to skončí mockrát jsem z kina zdrhnout nechtěl dnes fakt ano tohle bylo děsivé. Ještě když v týdnu vidíte Na střeše a Ženy v běhu což jsou oproti této sračce oscarové snímky. ()

Josie7 odpad!

Takových herců a takový výsledek! A jako pěst na oko "diblík" 38letá Vondráčková coby dítě 46leté Antalové?! Těch pouhých 8 let mezi matkou a dcerou je setsakrametsky znát. Že bychom neměli vhodnou herečku odpovídajícího věku? ()

jackvez

No, co k tomu říct. Vrcholem večera byl asi kornout popcornu. Film samotný bez atmosféry, v podstatě o ničem. Při vší úctě k herecké legendě, Hanzlík by toho měl nechat, už to fakt nefunguje. Džíp vypouštějící bublinky, Bože, za co?! Jedna hvězdička za bělouše, taky jsem takového měl. ()