Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (Cinemart)

Jason13

Langmajer zachraňoval jak se dalo, ale bohužel to nestačilo na nic víc než na lehce zapomenutelnou a lehce podprůměrnou jednohubku... ()

Hird

Skoda priserneho mixu zvuku, chvilemi jim fakt ani nebylo rozumet :-\ Jinak pekna oddychovka, ktera neurazi. A ustredni par byl herecky perfektni! ()

zigy

Podobně jako Padesátka - Kolečko si myslí, že může na běžícím páse sypat obhroublé fórky z prostředí sportu a my mu to budem baštit....ne ne ne, Okresní přebor a Vyšehrad jsou jinde. Sportovci jsou možná jednodušší, ale hloupí nejsou. Langmajer využil svých zkušeností z hraní divadelních her, kde hraje podobné bonvivány, a jde mu to dobře. Takže ano, vidět se to dá, a párkrát se zasmějete, ale je to natočené tak nějak jen z povinnosti, tak jak byste očekávali, a pro prachy. ()

Karbos

Na český rybník lepší průměr a tak to prostě je. 3* zasloužený, trapných scén tam bylo jen pomálu a to oceňuji. ()

alex011

Ako fanusik ceskeho filmu uplne spokojny :) Krasny filmik. Langmajer je pan herec, dneskom pribudol na zoznam hercov, ktorych by som velmi rad videl nazivo. ()

gpx

Vzhledem k nulovým očekáváním (čekal jsem ubohost ála Špindl) nebylo těžké mě příjemně překvapit. #NEZÁVADNÉ ()

ElisR

Dobrá oddychovka, navíc s Petrou Hřebíčkovou, která téměř nikdy nezklame. Zajímavé téma (o beach volejbalu moc filmů není), celkem fajn pointa u Jíry a celkově mě to bavilo. A Langoš to prostě umí :)) Na víc než tři hvězdy to asi není, ale patří ke zdařilejším českým komediím :) ()

Dawe2

Ta třetí hvězda je především za Langoše a Nesvačilovou, bomba výkony. Jinak je to průměr až podprůměr, ale frky se našly, na takové to nenáročné pokoukání ... ()

Tristanian

Nešlo to dokoukat, nicméně mnou viděná půlhodina nebyla čistě tragická. Nejsem cílovka. Střih a režie na úrovni amatérskýho filmu. ()

Aquila

Ze současné smutné komediální tvorby tato funguje nadprůměrně dobře. Nic hlubokého, prostě oddychová letní komedie, kde se holky plácají po zadcích (což je u beache asi normální). Langmajer už maličko ošoupaný, ale role mu sedí, a Hřebíčková výborná. A malý bombónek – Štěpán Kozub jako rozhodčí. ()

kpt.Johanson

Já musím uznat, že jsem byl překvapený. Nečekal jsem od toho nic a dostal jsem na pohodu film, ve kterém nejsou trapné ani nedomyšlené momenty, jak je u české tvorby poslední dobou obvyklé. Celkem svižňě to odsejpá. Vytanuvší pointy se odhalují ve správnou chvíli a v tempu i s noblesou filmu vlastní a tak nenastává takový ten sledovací WTF moment, protože to tak nějak asi k tomu zapadne. Že by to bylo něco z čeho je člověk odvařenej to sice ne, ale rozhodně jsem rád, že jsem si to pustil. Herecké výkony jasné, klidné. Nikde se netlačí na pilu a nikdo si nehraje (na něco) na co nemá. Na pohodu. ()

Scaevola

Snímek rozpačitý po všech stránkách. Hrdinové mění své názory jediným mrknutím, scénář má někdy švih a jindy se k uzoufání táhne, motivy se vrší v nepřehledném sledu a lehká komediálnost se tříská s pokleslou vulgaritou. Výsledek tak vachrlatě přešlapuje na místě, aniž by mohl, či vůbec chtěl překročit dosah svého cílového publika. ()

S.hort.Y

Příjemná oddechovka. Film mě bavil, několikrát jsem se upřímně zasmál (hlavně v první polovině) a ničím mě neurazil. Samozřejmě to je film pro masy, takže jednoduchá zápletka, jednoduché dialogy, happyend, ale za mě je to příjemná změna oproti většině českých filmů poslední doby, které jen bezhlavě sypou romanticko-komediální scény a víc nic. Co se mi líbilo? Po dlouhé době český film, kde nebyla hromada product placement. :-) A k samotnému filmu: Naplnil má očekávání - měl celkem spád, nebyly tam nudné scény, líbila se mi postava Jíry (Langmajer), včetně průběžného nenásilného představení jeho minulosti. Jeho nadhled mi byl blízký. Co se mi nelíbilo? Hynkova (Dyk) proměna v závěru byla nepřirozená a za mě zbytečná, bezdůvodná. ()

hony23

Od české komedie v posledních letech nemám velká očekávání a tak se občas stane, že některá vlastně mile překvapí. Sice opět nechybí klišé, jako jsou partnerský trojúhelník a připrcávající Langmajer, ale navzdory přiblblému příběhu tato komedie přináší několik vtipných momentů a povedených dialogů, takže jako nenáročná oddychovka celkem dobrý. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů