Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (Cinemart)

Medea86

Byla jsem předem varována, tak jsem od tohoto filmu moc neočekávala. Takže jsem naštěstí nebyla zklamaná, ale bohužel ani příjemně překvapená. Hřebíčkovou mám docela ráda, ale ostatní obsazené herce spíš ne. Co mi ale nejvíc vadilo, byl scénář. Není dobré, když pointu odhalíte už v půlce filmu. ()

vinducha

Potěšily hudební motivy Abraxasu a Burma Jones . Je to limonáda, nejsem cílovka přesto sem se bavil . I když mě mrzí , že se s panem Prušinovským rozešli , tak jsem se samotným  panem Kolečkem zatím doteď žádný problem neměl. ()

dchvalda

Vyrazili jsem trochu bez velkých očekávání, ale hned první minuty mi vyčarovaly úsměv na tváři. Příjemná a jednoduchá letní komedie co neurazí. Lehkost a nenucenost Jiřího Langmajera mně neustále nutila cukat koutky. ()

Mylano

Po dloooouhý době jsem byl v kině... Film jsem si pečlivě vybral - kolečkovy scénáře docela znám a líbí se mi takovým tím "hláškovým" humorem. Vlastně jsem ani nečekal nějaký děj, ale opět jen nějak klipovitě pospojované scény. A vyšlo to přesně! Člověk se zasměje velmi dobrým hláškám a i nějaké té situačnosti. Víc tam není! Ale fakt to ničemu nevadí... Dost bych to přirovnal ke Správnýmu dresu. ()

Redyx1

Tak upřímně jsem byl hodně skeptický a když jsem četl hodnocení pár idiotů,kteří film ani neviděli,nebo mají vyšší nároky na téma komediální film ,tak jsem byl mile překvapen.Pohodová super komedie,kterou scénář schválně nechal ze začátku pozvolna gradovat.Smálo se celé kino.Super výkony hlavních hereček a samozřejmě Jirky Langmajera...za mě v klidu 5 hvězd ()

darius1706

Tak nevím no, Mirce Spáčilů se to nelíbilo, to je jistota, že to nebude zlý, tady to dostalo blbý hodnocení, takže by to taky mohlo být dobrý. A ono jo. Není to kvantovka, ale už námět napovídá, že jí tam lze čekat jen stěží, ale pobavili jsme se. 3 a kus hvězdy. ()

novembrs

Nuž. Od dokonalej komédie to má síce ďaleko, ale zas na druhej strane boli nejaké tie repliky aj celkom vtipné. Petra Hřebíčková bola brilantná, obzvlášť jej neskutočne expresívna tvár a Langmajer je skrátka sexy a keďže som ho doteraz videla len v Labyrinte, v komédiálnej úlohe doslova žiaril (hoci osobnosť jeho postavy sa menila v každej scéne, ale to je detail týkajúci sa najmä slabého scenára). K celkovému zážitku prispela aj prítomnosť mojich dvoch sestier a fakt, že sa priateľovi jednej z nich tesne pred začiatkom premierania podarilo získať miestenku na Olympijské hry. Takže tá tretia hviezdička je práve za toto. ()

Lamarr

Přívlastek "komedie" je pro film spíše pochvalou, od Petra Kolečka jsem čekal výrazně silnější hlášky, než na které se zmohl jinak sympatický Langmajer. Párkrát jsem se pousmál, to jo, ale čekal jsem mnohem víc. Jedna hvězda je pro Langoše, druhá pak pro prciny :) ()

teekanee

Za mě slabota, asi jeden z nejhorším filmů na kterých jsem byl kdy v kině. Úplná katastrofa to není hlavně díky skvělýmu Langmajerovi, kterej snad jako jedinej hraje vcelku sympatickou postavu a jeho dialogy jsem povětšinou i dost vtipný. Ještě stojí za zmínku docela ucházející Dyk, zbytek osazenstva je ale šíleně nesympatickej. Úplně nejhorší je to u dvou hlavních hrdinek, který se po celý film chovají k sobě a ostatním, jako největší nány. Dost dialogů je fakt šíleně trapnejch a opravdu vtipný situace jsou tam snad dvě. 50% ()

Hanka_M

Scénář vtipný, svižný, dynamický. Režie spíše televizní, úzkoprsá, nenápaditá, vleklá, pomalá, unavená - byť samotné "sportovní" scény natočeny celkem energicky, ostatní - především dialogy místy trochu ospalé. Kolečko režíruje spíše "klipovitým" způsobem, ovšem dobře pracuje s hercem, byť neumí kouzelně záběrovat, ani moc aranžovat. Pokud by film o čtvrt hodinku zkrátil, možná už ve scénáři, byl by jistě mnohem lepší a možná takový, jaký ho Kolečko původně chtěl. I když, co můžeme vědět. Humor spíše komunální, ovšem ženské publikum pobaveno, mužské ukojeno. ()

plutofv

Hlavním tahounem - a zábavným - je bezesporu J. Langmajer. Dost vadí nelogičnosti - holky hrají volejbal léta a přitom nejenže nevědí, že správce je bývalý slavný volejbalista - ale ani se nezptají, nevygooglí si ho. Taková drobnost pak zaseje do divákovy mysli otázky, které ho odvádějí od zábavy, kterou tento film má být především. Jinak docela zábava. Nenáročná, ale zábava. ()

Irish Stout

Úplný TOP, komédia za 20 rokov. Nechápem , ako môže niekto napísať, ze je to sexistický film. Ľudia bohužiaľ nevedia oceniť kvalitu, preto sa konzumujú hollywoodske braky z nadhodnotenou kvalitou. Herecké obsadenie, automaticky nezaručuje kvalitu filmu, ide o námet a scénar. Skvelý FILM. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů