Reklama

Reklama

Dolittle

  • USA Dolittle (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Doktor Dolittle byl tak výjimečný, že ho jmenovali osobním lékařem anglické královny Viktorie. Jenže to bývávalo. Před pár lety ovdověl a od té doby samotaří v ústraní, za zdmi svého kdysi velkolepého sídla, obklopený smečkou zvířecích přátel, s nimiž si rozumí lépe než s lidmi. Jenže pak mu vpadne do života jeden drzý kluk, jenž si vzal do hlavy, že bude jeho učedníkem, a zároveň ho povolají ke královně, kterou sklátila smrtelně nebezpečná choroba. A protože lék proti téhle nemoci se nalézá pouze na mýty opředeném exotickém ostrově, musí se Dolittle vydat na velmi dobrodružnou plavbu do neznáma. Samozřejmě v doprovodu svých přátel, mezi nimiž je i ustrašená gorila, praštěná husa, cynický pštros, optimistický lední medvěd nebo neuvěřitelně chytrý papoušek. Početný tým bude potřeba, protože Dolittle má před sebou nebezpečí, na která není ani trochu připraven, a v patách mu chvátá banda nepřátel, která chce jeho plán na záchranu královny za každou cenu překazit. (CinemArt)

(více)

Videa (12)

Trailer 1

Recenze (194)

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Průměrná pohádka s nevyrovnanými triky. Nerozumím proč Downey chtěl něco takového točit. Tohle herecké blbnutí mu nesedí a jediné co dává jakýs takýs smysl by bylo kdyby jeho děcka byli fanoušci postavy Dolittla. Je tu ovšem několik tak wtf scén, že to za vidění stoji. Vytažení skotských dud z dračího zadku patří k těm nejdivnějším. ()

PavelVanekArt 

všechny recenze uživatele

Downey zřejmě potřeboval na nájem a tvůrci s ním potřebovali nutně natočit nějaký hovno. Stalo se a jo, je to hovno. Pár fajn vtipů to nezachraňuje. Tuctová blbost, na kterou si nikdo už ani nevzpomene. Navíc, CGI zvířata jsou hnus. Pamatujete na zvířata z Dolittla s Murphym? Jop, je to smutný. 1* a.k.a 10% ()

Reklama

psychoJoa 

všechny recenze uživatele

Zúčastnila jsem se, stejně jako Dolittle, nebezpečné výpravy na český dabing do kina a ... je to velké zklamání. Českému dabingu můžu vytknout jen umělost zvuku a nepovedený překlad, který například z "husí kůže" udělal kachninu (to mi moc vtipné nepřišlo). Ale teď k tomu, proč je film špatný, NEHLEDĚ na dabing. Podle mě se jedná o film, který je příliš primitivní i na 6-leté děti. Děj nemá návaznost, je nelogický, nedotažený, nesmyslně odbočuje... a bez sebemenšího pochopení všechno dobře dopadne. A ne, nehaním tento výtvor jen tak. Byla jsem opatrná a na základě ostatních komentářů šla bez vysokého očekávání na skvělého Downeyho. Ale i bez očekávání přišlo (velké) zklamání, málo Downeyho a primitivní slátanina bez jakéhokoliv obohacení. Tohle se opravdu nepovedlo a Robert to nedokázal zachránit, i když byl tím nejlepším, co film nabízí. A i když v originále dabují kapacity, pro mě by to celkový dojem z odfláknutého děje stejně nezachránilo! ()

petikacka 

všechny recenze uživatele

Dobrá volba vrátit Dolittla zpět ke kořenům, tedy do Anglie konce 19.století...Hlavně pryč od pitomého Eddieho...Není to čistá komedie a to je dobře...Je tam i smutek, smrt, a hajzlíci, ale zároveň i láska, dobrodružství, fantazie a přátelství...Přesně o čem je život a to by si měly děti pamatovat a učit se, protože primárně pro děti je film určen...I když se pobaví i dospělí, to ne, že né...Např. my jsme v kině potkali Jarka Nohavicu který šel se ženou na film taky...Jo a ještě musím vyzdvihnout výkon Roberta Downeyho,Jr. ...Za mě 85% ()

dragon94 

všechny recenze uživatele

Tak takhle špatné jsem to nečekal. Trailer se mi poměrně líbil, ale tohle bylo opravdu velmi velmi špatné. Celý film je konstruován pro pobavení tří letých dětí, na čemž by nebylo nic špatného, kdyby alespoň to fungovalo na nějaké úrovni. Celý film je totálně nekonzistentní, zoufale nevtipný, absolutně ujetý a to opravdu špatným způsobem. I ty charaktery zvířat jsou velmi odfláklé, nezajímavé a nevtipné. Samotný Dolittle se snaží být cool (asi), ale je vlastně hrozně neschopný, nesympatický a nikterak inspirativní. Je to prostě celé špatně a ten konec s tím drakem ponechám raději bez komentáře, protože větší úlet jsem snad nikdy v životě neviděl. Takže vlastně nakonec jen za efekty tomu dávám 1* 20%. ()

Galerie (135)

Zajímavosti (8)

  • Film obsahuje potitulkovou scénu. (Ivoman)
  • Na začiatku filmu v scéne, kde strýko Arnall Stubbins (Ralph Ineson) podáva nôž Tommymu (Harry Collett), je nôž ostrím von z dlane. Keď si ho však Tommy preberá, nôž je otočený ostrím k dlani. (exe1337)
  • Na odlíšenie od svojich skorších britských postáv sa Robert Downey Jr. rozhodol pre svoju verziu filmu použiť to, čo označil ako „prijateľný“ waleský prízvuk. (zajo91)

Související novinky

Music vévodí letošním Zlatým malinám

Music vévodí letošním Zlatým malinám

24.04.2021

Proběhl 41. ročník vyhlašování anticen Zlaté maliny (Razzies), které jsou každoročním oceněním pro ty nejhorší filmy a tvůrčí výkony uplynulého roku. Ač si největší počet nominací vysloužily snímky… (více)

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (více)

Chaos na place nového Dolittla

Chaos na place nového Dolittla

15.10.2019

Premiéra odsunuta na leden příštího roku, tzv. pohřebiště filmů, do toho několikatýdenní rozsáhlé přetáčky a v neposlední řadě pověst filmu, se kterým si studio od začátku ukrojilo příliš velké… (více)

Reklama

Reklama