Americká filmová komedie o lásce, penězích a ztrátě paměti. Joanna Staytonová cestuje se svým manželem Grantem na luxusní jachtě. Ačkoli je bohatá, bez jakýchkoli zábran připraví mladého truhláře Deana o jeho zaslouženou odměnu za odvedenou práci. Příležitost k pomstě se Deanovi naskytne velmi brzy. Joanna spadne v noci přes palubu luxusní jachty a ze šoku ztratí paměť. Její manžel ji opustí. Dean Joannu přesvědčí, že on je jejím manželem a přivede ji do svého poněkud zchátralého domova... (oficiální text distributora)

Mirrabel

Jedna z mých oblíbených komedií, která vždy pobaví. Jak to křupan natře velké dámě a sám se do ní zamiluje... paráda:) ()

Mka

Zábavná rodinná komedie pro pohodové odpoledne s romantickým námětem. Hodně tomuto filmu dává trefný a úderný dabing, protože pak hlášky z tohoto filmu stojí za to. Už jsem viděla tento film na TV Nova, kde je překlad tragický, film potom působí spíše trapně. Pět hvězdiček dávám za zpracování, které máme v rodinné filmotéce. :-) ()

pelegryna

Tak tohle je jeden z těch filmů, kde si hnidopich smlsne a zkritizuje vše,ale já se bavil a díky jednoduchému scénáři a neztrácejícímu se ději si to rád zopakuji. ()

Alik85CK

Velice působivé...Popelka tak trochu naopak...Hodně jsme se u toho s přítelem pobavili...Jelikož jsme nenapravitelní romantici,byl to film přesně podle našeho gusta.A ti úžasní zlobiví kloučci?Ti jí dali pěkně za vyučenou...roztomilé děti. ()

Honey007

Opravdu vydařená komedie. Velmi originální zápletka, která skýtá spoustu vtípků a vtipných scén. Jedna z těch oddychovek, které se neomrzí a baví i po tolika letech :) 75% ()

radek.896

Goldie hraje namyšlenou dámičku, ztratí paměť a pak se stará o rodinku, která ji dává zabrat až do každodenního úplného vyšťavení. Závěr se povedl. ()

mirika39

Moja obľúbená romantická komédia, ktorá dokazuje, že keď to medzi ľuďmi iskrí v živote, na plátne s nimi môže vzísť len to najlepšie. Kurt Russell a Goldie Hawn boli v tomto filme skvelí a vynikajúco sa dopĺňali. Príbeh sa začína na jachte, kde má mladý atraktívny tesár Dean zhotoviť mladej bohatej dáme Joanne šatník, ibaže keď ho dokončí, ona mu odmietne zaplatiť s tým, že s výsledkom nie je spokojná. O nejaký čas táto žena vypadne z lode a stratí pamäť, čo je pre Deana vynikajúca príležitosť pomstiť sa Joanne, a tak sa jej ujme, nahovorí jej že je jej manželom a privedie ju do svojho chudobného domu, kde na nich čakajú jeho štyri polo osirené deti - chlapci. Ako to však býva, lož má krátke nohy a Joanna čoskoro príde na to, že Dean ju oklamal. ()

andydufrsn

Komedie, která se snaží hrát i na malinko váženější notu, ale vůbec jí to nejde a výsledkem je naprosto nijaká podívaná ()

BH7

Super oddychová komedie, u který jsem se snad ani nepřestal smát. Vtipný a zajímavý děj, který byl zakončen trochu tuctovým americkým happyendem, ale s tím já takovej problém nemám. :) ()

Kinepa

5.8.2016, DVD, Po mnoha letech shlédnuto na cestě do Chorvatska ... Páni řidiči tam sázeli jednu perlu za druhou :). ()

JoeHalenbeck

Na první pohled ničím zvláštní romantická komedie, ale mě osobně se líbí přerod toho v chaosu v sladký domov. Je to možná trošku klišé, ale tady, aspoň pro mne, to funguje. ()

teekanee

Opravdu skvělá pohodovka na zahnání špatný nálady. Goldie Hawn skvěle zvládá obě polohy hlavní postavy a Kurt Russel je v roli sympatickýho truhláře taky výbornej. Z celýho filmu sálá pohoda a dobrá nálada, čemuž dopomáhá i dobrej soundtrack. Ve filmu se najde i pár vtipných momentů a neobsahuje žádný hluchý místa. 85% ()

bonsetti

Viděno před lety. Je to film s výborným obsazením, který se dá vidět i vícekrát. Následníci tohoto filmu jeho kvalit zdaleka nedosahují. ()

Nellaron

Môžete si povedať, že ide len o ďalšiu romantickú komédiu do tucta. Táto má však svoje kúzlo, ktoré neprchá ani po rokoch. Scéna, keď Goldie Hawn odchádza v limuzíne a zanecháva svoje nevlastné deti, nestráca na dojemnosti ani zamak. ()

Marcimor

Zajímavá a vtipná zápletka, úžasný/bizarní (vyberte si) vizuál 80-tých let - dokonce ve verzích "snob" a "buran", občas vtipné hlášky i situace a k tomu happy-end jako kráva... Co více si od komedie přát :-) ()

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami