Americká filmová komedie o lásce, penězích a ztrátě paměti. Joanna Staytonová cestuje se svým manželem Grantem na luxusní jachtě. Ačkoli je bohatá, bez jakýchkoli zábran připraví mladého truhláře Deana o jeho zaslouženou odměnu za odvedenou práci. Příležitost k pomstě se Deanovi naskytne velmi brzy. Joanna spadne v noci přes palubu luxusní jachty a ze šoku ztratí paměť. Její manžel ji opustí. Dean Joannu přesvědčí, že on je jejím manželem a přivede ji do svého poněkud zchátralého domova... (oficiální text distributora)

rob_troy

Úchvatná zábavná komedie s Kurtem Russellem spíše známým z filmu ,,Věc´´. Zde se obrací na druhou stranu filmového žánru a sehraje bezvadnou roli v perfektním filmu. Od Garryho Marshalla toho nemůžem chtít moc, proto zde film drží herecké výkony. ()

Tominni

Muž přes palubu, žena přes palubu, muž přes palubu líbá ženu přes palubu.......Velmi příjemná a i celkem vtipná komedie o snobství, buranství a lásce. Film, který zkrátka má své kouzlo a který málokdy vynechám. ()

ostravak30

Goldie Hawn je jedna z těch výborných komediálních hereček, o kterých tvrdím, že mají komedii v sobě. Patří do skupiny těch, které pobaví už jen tím, že se na ně podíváte. Spojení Kurta Rusella a G. H. navíc výborně funguje. Řeknu to takhle, myslím, že tam tvůrci mohli zakomponovat více vtipných momentů, nicméně párkrát jsem se zasmál. Není to špatná komedie, ale faktem zůstává, že jsem viděl i lepší. Na jedno podívání mi to stačí. Hodnocení jsem přidal, neboť si nemyslím, že je zde něco vyloženě špatně, přesto se tenhle snímek mou oblíbenou zábavou nejspíš nestane. ()

Pitryx

Výborná komedie, která však mohla být o drobítek kratší. Nebudete se válet po podlaze smíchy, ale je to taková příjemná legrácka, založená na jednom omylu a záměně. Skvělý odpočinkový filmík, který potěší celou rodinu. ()

PlayEasy

Dlouhodobí partneři - Goldie Hawn a Kurt Russell se sešli v opravdu vynikající, legrační a milé romantické komedií s originální myšlenkou, jež nám opravdu přirostla k srdci. I když my radši konzervativnější, ty britské, tak tady nám crazy humor alá Amerika vůbec nevadil, paradoxně úplně naopak. 95% ()

natalanka

Ráda se bavím. Ráda zapomenu na každodenní starosti. A tahle komedie je zárukou smíchu. Goldie musíte milovat. Nejen jako fiflenu,ale i jako novopečenou matku nezvedených dětiček a také jako manželku nemanželku. Je to krásně zamotaný příběh se spoustou úžasných propletenců, hlášek a hlavně toho úžasného jiskření mezi hlavní dvojicí. Deanem a Annie, či chcete-li Kurtem a Goldie. K téhle komedii se dá vracet stále znova. Ba ba....ba ba.....ba ba......to dělá pořád :-)) ()

route60

Pohodová příjemná oddychovka na kterou se rád vždy mrknu, Godie Hawn a Kurt Russell jsou výborní a hodně jim to sluší, ale ten český dabing je děsný ()

Dashia5

fajn romantická komedie na kterou se dá pořád dávat. Zamilovala jsem si jí když jsem byla menší.Dokonce se mi tam líbila i Goldie Hawn. ()

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami