Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové, má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce. (Bontonfilm)

Dr. Hawkeye

No tak ano... ale příští film bych dělal raději s někým jiným... Tedy upřímně, ona to není až tak velká tragédie, když to srovnám s filmy, které jsem si, v rámci doplňování mezer v soudobé české produkci, nakoukal. Ale není to ani žádný zázrak. Zasmál jsem se nahlas tuším dvakrát, uchechtl asi třikrát a vyloženě sympatičtí mi ústřední hrdinové byli asi jednou. Kde že jsou časy Snowboarďáků. Tohle bohužel nesahá ani na úroveň Rafťáků. Ale přitom mi to bylo i trochu líto, protože Ester Geislerová s Jakubem Prachařem nebyli úplně zlý pár. Škoda, no... Tak snad příště... ()

italka63

Od českých filmů obvykle neočekávám nic, ale tohle dílko mě občas vyloudilo úsměv na tváři, opravdu nečekaně. A to není tak málo. ()

Remedy

Další romantická "komedie", kterou nikdo nepotřebuje a na kterou se hodně chodí do kina. Léta jsem tento fenomén ignoroval a tak si postupně utvářím vlastní obrázek, co se na tom těm nezanedbatelným počtům diváctva může tak líbit. Jako komedie je to totiž nevtipné, jako romantický film extrémně nevkusné a jako lifestylová ukázka dnešní doby přímo odporné. Dlouho jsem uvažoval o odpadu, ale nakonec to vlastně celkem rychle uteklo (divím se tomu doteď) a má to alespoň nějakou základně-elementární dějovou strukturu. Podruhé to ale do smrti nedám. ()

gegina31

Tak za prvé....Každý, nebo skoro každý, kdo viděl tenhle film stoprocentně viděl i Ženy v běhu. To byla fakt komedie, u které jsem se řehtala od začátku do konce. A taky je to film, který bych doporučila i chlapovi. Naopak u LOVEní jsem se jen párkrát pousmála a rozhodně bych nedoporučila žádnýmu chlapovi, aby na to šel a to ani pod pohrůžkou rozchodu. Pak tady akorát tak kurví hodnocení. Každopádně, ikdyž jsem se v kině neřezala smíchy, tak několik dobrých hlášek proběhlo, film rozhodně nenudil, příběh samozřejmě otřepaný, ale na to se dá koukat pořád... :D Na Prachaře se taky dá celkem dobře koukat, takže z téhle stránky je to podle mě taky v pořádku. :) Takže za mě celkem slušné 4 hvězdy, protože někdy je prostě potřeba film, u kterého nepotřebujete přemýšlet a můžete se jen zasnít. ()

kajas

Janák poslední roky funguje mnohem lépe, když si scénář nepíše sám (viz jeho vánoční pohádky pro Českou televizi). Tohle je totiž bláznivina, která ani nemá jasně definovanou cílovou skupinu, protože takoví třicátníci jako hlavní hrdinové ve skutečném světě doufám neexistují. Ester navíc není tak dobrá herečka jako její starší sestra a divák jejímu snažení vlastně ani nefandí. Plusové body si ale vysloužil Pleslův roztomilý narkoleptik. ()

sofiapetra

Panu Janákovi se muselo přihodit něco velmi nemilého, když se rozhodl napsat a posléze natočit něco tak dementního. Ne, komedie to opravdu nebyla. Jednu hvězdičku nechávám za Pleslovo rande s maminkou, to jediné mě trochu pobavilo. ()

M.i.k.e

na českou komedii,potažmo českou romantickou komedii je LOVEní až překvapivě snesitelné.Dějově to není nic co by divák nečekal a žádný dramatický zvrat se nekoná,ale není to vulgární a dokonce je to občas i decentně vtipné,což u českých komedií nebývá zrovna pravidlo...60% ()

honajz2

To je ale bída. Zatím nejlepší český film roku 2019, co jsem viděl a to se mi to moc nelíbilo, ale oproti tomu, co už jsem z tohoto roku viděl (Úhoři mají nabito, Narušitel, Cena za štěstí) je tohle úžasnej film. Ale jinak to teda za moc nestojí. LOVEní je neskutečně utahaná a předvídatelná romantická komedie, u který snadno od nějaké 20. minuty odhadnete, jak celá skončí. Pár vtipných scének tam je, ale jinak je to nevtipné a trapné, dějově to je o ničem. Herecky nic moc, je vidět, že Prachař se snažil svoji roli zahrát co nejlíp, ale zas tak moc se mu to nepovedlo, i když se snažil. Nejlepší tu byla snad Žilková, té jsem její roli opravdu věřil, ale ta tam řekla jenom pár vět. Prostě je to další nepovedená česká romantická komedie, kterých tu je za poslední roky víc než dost a tahle není vůbec jiná. 2* ()

Aljak

LOVEnie nebolo vôbec márne (ako by sa dalo čakať podľa podpriemerných hodnotení). Práve naopak, mierne prihlúply dôvtip, ktorý sa niesol takmer celým filmom na mňa vcelku zapôsobil. Scenár filmu bol takmer na kompletku typická rom-com šablóna, ale aspoň to prevedenie, v ktorom to bolo zaobalené, to potiahlo o úroveň vyššie. Hlavné postavy Eliška a Richard boli naozaj príjemné a aj vcelku zábavné, horšie to už bolo s tými vedľajšími (konkrétne Eva a Patrícia). Nemôžem si pomôcť, ale herecký prejav Evelyn je pre mňa absolútne nesympatický, a výnimkou nebol ani tento jej herecký výkon (alebo lepšie povedané - pokus o herectvo). To ako fakt nemal Karel Janák už nikoho iného, komu by hodil na krk túto rolu? Odhliadnuc od tohto obrovského mínusu to bolo napokon celkom milé a nápadité. Takže aspoň 3* určite! ()

rakovnik

Netajím, že bych se párkrát nezasmál. Ovšem celek je bída. Pointa od začátku jasná. Děj trapný více, než vtipný. Film o boubelce s pěknou kamarádkou. Ta spí s každým, kdo se namane, protože o víc chlapi online nebo v baru nestojí. Její hezká kámoška hledá a najde vážný vztah. Boubelka má kotě. Prostě jako ze života. ()

Figu

V této supr "komedošce" převládá nadmíra stupidity a lacinosti! Snad Prachař se dá trochu pochválit. Geislerka č.2 a Písařík jsou špatný jak Pardubickej hokej a příběh opravdu k sežrání jen pro dámský publikum... I když to dělám nerad, pač ty obézní lidi co nemaj soudnost a lezou před kameru fakt nemusím, tak z mé strany chvála i pro Evelyn Kramerovou, která mě celkem bavila a hlavně, která v sobě toho herectví špetku má. 40% ()

Streeper

Podprůměrná romantická slaďárná, která nic originálního nenabídne. Ester Geislerová je v roli Elišky nesnesitelná a protivná. Kuba Prachařů byl na celém filmu nejelepší a to jsem se jeho obsazení troche bála. Nakonec mile překvapil. Příběh není ničím zajímavý, nic originálního. Zasmála jsem se tak 3x za celý film. ()

bourec

myslim,že ty dvě hvězdy jsou celkem po právu. film sice měl předpoklady bejt víc než vtipnej,a poplatnej dnešní veskrze bizární době se spoustou úchylek,ale nakonec to zůstalo na půli cesty.Škoda.40%. ()

spygirl

"On je retardovaný?" "Ne, je to ajťák." :D "Když má chlap na seznamce nahou fotku do půli těla, chce sex, když je tam bez fotky, chce sex a je škaredý." :D :D :D Jo jo, seznamky, tam si člověk užije spoustu srandy. ()

zette

Dalsi z nekonecne rady vztahovych "komedi", kdy druhy den nevite o cem to bylo a treti den si nepamatujete, kdo tam hral... ()

pakobylka

Slaboduchost ve druhé polovině zastiňuje trapnost, postupně nekontrolovatelně narůstající do obludných rozměrů. Ach jo ... prostě o tom, jak ženská nahání chlapa ... skoro za každou cenu. P.S.: Kdopak asi zařídí, aby všechna ta květináčová zeleň na střeše za případné menší či větší bouřky nebo jenom za trochu větrnějšího počasí neskočila náhodnému chodci na hlavu ? ()