Poslední akční hrdina

• USA Last Action Hero (více)

Chlapec Danny Madigasn je velký filmový fanoušek a jeho nejoblíbenější postavou z plátna je akční hrdina Jack Slater, kterého hraje Arnold Schwarzenegger. Jednoho dne dostane od svého nejlepšího přítele, starého promítače z kina Nicka kouzelnou vstupenku na nový Slaterův film. Kouzlo začne okamžitě působit: Danny je transportován přímo do děje filmu, do Slaterova světa, kde neplatí pozemská pravidla a zákony a dobro vždy zvítězí nad zlem. Jenže jeden ze Slaterových nepřátel, padouch Benedict, ukradne Dannymu vstupenku a dostane se do skutečného světa. Tady chce zavraždit Arnolda Schwarzeneggera, aby tak konečně dostal Slatera. Slater s Dannym se musejí dostat do reálného světa za ním a pokusit se mu zabránit v jeho plánech… (TV Prima)

panvasik

Tolik odkazů, tolik lásky... John McTierman opět u mě boduje , ale tentokrát s tak trochu jiným stylem, než jsme u něho zvyklí. Akční komedie s hlavní rolí Arnolda, kde je tolik odkazů, tolik různých teasrů, že se fanoušek jako já z toho může posrat. Tohle se jen tak nevidí. Nejlepší scéna, byla ve videopůjčovně tu prostě miluju doteď a zed8, když už to je víc jak měsíc a já si vzpomenu na tu scénu, tak se mi vždycky vybaví právě ta z videopůjčovny. Boží naprosto boží 95% ()

plagjoklas

Toto je film ktorý symbolizuje moje detstké sny. Ved kto by nechcel po boku Arnieho likvidovat hordy nepriatelov? Vzdy ked tento snimok vidim mam skvelu naladu a pocas celeho jeho trvania blazeny usmev na tvari. To je proste klasika ktorej sa odolat nedá :) ()

Vali007

Hodně dobrý nápad, ale něco mi tam nesedělo a chvílema jsem se i docela nudil. Prostě takovej průměr 50%, na nedělní odpoledne akorát. ()

valheru

komedie pro malé kluky a holky. podle mne se arnold dokázal ukázat i v jiném světle, trošku více komediálním. sebeironii akčního hrdiny něco ale ruší. jestli je to sám arnold to nevím. ()

salamandrr

Jo to je taky arnoldův super snímek...budu se na to msuet kouknout znova abych dal správný počet hvězd...my jsme ve filmu..NE nejsme...aha tak co tady dělá ten kreslenej kocour?...má službu***** tohle se už dneska netočí ()

Jeand´Boa

Hvězdička za parodování akčích filmů a Arnolda sebe samým... a jedna k tomu za Stalloneho coby představitele Terminátora... A jinak? Rodinný filmeček vhodný pro televizi a snad nikam jinam... ()

Torgal

Mám rád béčkové akčňáky a tento film ich veľmi slušne paroduje, ale myslím, že v tom mohol zájsť aj ďalej. Filmu tiež neprospela priveľká stopáž, osobne by som ho skrátil minimálne o 20 minút. Škoda, že názov filmu je až priveľmi presný, od tej doby už v podstate žiadny dobrý akčný film v štýle 80's nevznikol. 7-/10 ()

desolator6

Čo sa vám nepáči ľudia. Chce to odvahu parodovať samého seba. Arnie si robí zo seba srandu, ale stále zostáva vo svojej línii akčnosti. P.S: AC/DC forever!!! ()

Kingjiri

Nápad dobrej, ale provedení a jeho zábavnost horší. Snímek pobaví svýma narážkama na klišé (nejen akčních) filmů a Stallonem na plakátu Terminátora. Arnold navíc ukáže, že neni žádnej suchar a dokáže si udělat srandu i sám ze sebe (to mě pobavilo nejvíc). Jenomže kromě dobře vymyšlený a napsaný postavy Jacka Slatera jsou ostatní postavy nezáživný, předevšim prázdnej hlavní záporák. Příběhu často scházelo nějaký větší tempo, na čemž se podílelo i skromnější množství akce. Výslednej dojem určitě nevylepšila ani dvouhodinová stopáž. Potenciál tu byl, ale ve výsledku jenom průměr, docela škoda. ()

Drom

Tak tohle se nám kapku nevyvedlo, co Arnolde? Víš, on to nebyl vlastně špatnej nápad a byl by to fajn film pro kluky, co by pobavil třeba jako Big. Ale je to ňáký plitký a nezáživný, nemáš pocit? Jasně, já vím, že akčňáka si zaxichtil solidního, svalem si hejbnul a tak všecko, ale i tak jsme to někde zvorali. Asi jsme měli využít víc toho potenciálu. No nech to už plavat, mám tu pro Tebe takovou rodinnou komedii, přál sis bejt někdy těhotnej? ()

kondor77

Film je na hraně dospěláckého a dětského filmu. Jako přerostlé dítě proto hodnocení posunu nad průměr. Střídají se zde lepší momenty s těmi horšími, ale pokud k filmu přistoupíte v dobré náladě a nezatížení tím zkurveným venkovním světem, pobavíte se. ()

Zombo

Do zanedbatelného průměru - nadprůměru vyhouplo Posledního akčního hrdinu mnoho faktorů, ale ani jeden z nich není takový, že by se jednalo o přímý a obdivuhodný "výhup". Počítám-li skutečně pestrý herecký rejstřík, sebeparodujícího Arnieho, anebo chvilkové mihnutí slavných filmových postav (R. Patrick mě svým účinkováním doslova rozsekal, velké plus!). I. McKellen mohl být ovšem lepší, i tak je to ale Sekáč. Hrdinu drtí neuvěřitelně špatné až amatérské provedení s efekty, trapné opakované fórky a občasné vynikání Arnoldova neherectví, které dříve bylo mírně zastíněno požitkem z akčna/komična jeho předešlým trháků. Vážné a smutné scény bych vyškrtal - vyložené týrání žánru. A ten zdlouhavý a nesnesitelně zoufalý konec... Parodie alias hovadina, kterou musí vidět každý hltač béčkových akčních filmů 80. - začátku 90. let. ()

Sign

co je? ste se pomatli? prave ze tohle byla brilantni blazniva komedia az parodie na vsechny akcni Beecka a podle me to vystihlo naprosto vse!!! ()

Zemřela Tina Turner

Zemřela Tina Turner