Externí recenze k filmu (4)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Film se opírá o kriminální zápletku, plnou zvratů, realisticky vylíčený svět uzavřené vietnamské komunity a sarkastický humor, který se proti stereotypům, spjatým s touto komunitou, vymezuje a současně jich využívá k nahrávkám na slovní smeče." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) **

  "Miss Hanoi je vystavěná na žánrové šabloně, kterou ale i přes její relativní obyčejnost nenaplňuje příliš dovedně (až na charaktery hlavní hrdinky a jejího zatvrzelého kolegy), a spíš než tuctovým a neuspokojivě vyprávěným kriminálním případem dokáže zaujmout netradičním zázemím Vietnamců žijících…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) ***

  "Cením si základního konceptu – tradiční kriminálka s rasově-kulturním podtextem. To by na poctivou žánrovku mohlo stačit, není třeba ji komplikovat humorem či dalšími rovinami. Bohužel česko-vietnamské rozpory v podání dvojice Novotný-Špetlíková jsou sice nadhozené, ale žádným uspokojivým závěrem…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ***

  "Kříž s Anh zastávají typický příklad krásky a zvířete. Co ovšem bourá jednobarevnou polohu nerudného rýpala, je výkon Davida Novotného. To on dává postavě sympatické rysy, které nejsou ze scénáře nutně čitelné. Nejen svým herectvím pak vyčnívá nad ostatními. Zatímco ti figurují v dramatu, Kříž dává…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace