Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

Saur.us

Vcelku chytrá kritika současné (nejen) hoaxové společnosti, elitářství a křupanství, která se sice na začátku tváří jako čistokrevné C přímo na DVD ale z které se postupem času stane zábavná blbina s nadhledem, sebeironizující i když za mě až se zbytečnou dávkou goru. Nakonec nejdivnější z celé téhle šarády je výrazové herectví B. Gilpin, která jakoby hrála všechny emoce najednou a nakonec to vypadá, že něco špatného snědla. ()

molcan2

Oveľa príjemnejšie, než sa očakávalo. Začiatok je dosť vtipný, ale až niekoľko nasledujúcich scén je neskutočne ZÁBAVNÝCH a kvôli nim sa to oplatí pozerať - doslova som sa smial, až som plakal. Smerom k polovici filmu je široká medzera, kde sa smiešne momenty spomaľujú a sú stále ďalej a ďalej od seba, ale stále sem-tam vyvolajú úsmev alebo chichot. Záver je síce dobrý, ale je zatienený predchádzajúcou bojovou scénou, ktorá je ako stvorená pre knihy. Bola naozaj, ale naozaj dobre urobená. Najlepšou časťou celého filmu, ktorá ho robí výnimočným, je však to, že ak má človek, ktorý sa naň pozerá, viac ako dve mozgové bunky, dialógy sú vypointované takmer dokonale a zosmiešňujú OBA STRANY politického rozdelenia. A tu je to, čo si myslím, že ľuďom uniká: Žiadna strana nie je zobrazená ako "lepšia" ako tá druhá. Alebo ešte horšia. Film sa zabáva na účet všetkých a nerobí to nijako otvorene zlomyseľne, ale tak, aby sme mohli prikyvovať a prikyvovať a smiať sa... sami na sebe... bez ohľadu na to, kto sme alebo kde stojíme. Napokon, horor to nie je. Áno, je trochu krvavý. "Horor"? nie. 8.6/10 ()

septic

velice příjemný humor, Gilpinka neskutečná, kolotoč postav, svižné tempo, literární a politické narážky sice slabší, ale muselo to něčím nahradit bezduchost. Příjemný počin. Už u Nařčení jsem si říkal, že Zobel umí pracovat s divákem a tady mi to vrátil po mýlce s milostným trojúhelníkem v postapo světě ()

Rathalos

Uz z nazvu je jasne,ze o co pojde v tejto akcnej hororovej komedii,ktorej prva polhodina je vyborna s dobrymi gore efektami,potom sa to trosku upokoji,no a v zavere je to najlepsie,velmi sa mi pacila Betty Gilpin,ktora bola nielen drsna,ale aj sexi,jednoducho zabavna zalezitost,ktora ma pobavila...:-) ()

Hapretor

Měla to být parodie ? - málo vtipné ... měl to být horor ? - málo drsné - směšně přehnané ... jen hlavní představitelka byla zajímavá ... jinak o ničem ... kdyby to byla jasně parodie, bylo by to aspoň trochu zábavné, ale měl jsem pocit, že se to bere i vážně a to nesedlo ... ztráta času ... ()

figliar

Úvod filmu sa dosť podobal na Hunger Games, ale po 15 minútach sa z toho stala klasická vyvražďovačka, v ktorej sa parta zbohatlíkov baví lovom ľudí na odľahlom mieste. Miestami mi film pripomínal aj Kill Billa, ale inak sa jednalo o mnohokrát obohraný námet, ktorý nepriniesol v tomto filme nič nové. A ani koniec ma vôbec neprekvapil. Proste, slabší podpriemer. ()

Rockerman

Je hodně lidí, kteří věří konspiračním teoriím. Jasně, Američané nebyli na Měsíci, ale vše natočili ve studiu, 11.září si sami zhodili ty dva "paneláky" a celý svět řídí ilumináti a židé. A právě jednu takovou vymyšlenost chce uvést do praxe parta lidí, která na tu konspiraci doplatila. Hodně dobrý masakr, který se občas zadýchává a opět se tu vyrovnává genderová nerovnost (ženy jsou chytřejší a silnější, muži jsou ti "assholové"), ale zábava je to skvělá. ()

Kulda24

Satira na Ameriku, která ale většinu času nudí nežli baví. Betty Gilpin mi nepřišla nikterak zábavná a to platí i o akci, u které je vidět, že není úplně čistě natočená. Lov mě ani jako jednohubka neoslovil, a proto raději zůstanu u evropských béčkových filmů. 50% ()

mala_kea

The Hunt mi absolutně sedl - akce hned od začátku, kebule praskají, s krví se nešetří a vše podtrhuje řádně suchý, ale naprosto fungující humor. Škoda jen zbytečně přepáleného začátku. ()

agassi68

Skvelé predstavenie na čele s neznámou Betty, ktorej telo zaujalo hneď ako na benzíke zhodila bundu. Že zaujme aj inými vecami, sa presvedčíte potom. Zjavne inšpirovaní Kill Billom sa prepracovali tvorcovia k záverečnému súboju. A Kill Bill je značka kvality. U mňa spokojnosť.. ()

BOURQUE

Akční horor, ktorý čerpá z viacerých zdrojov a žánrov. Po intenzívnejšom začiatku (a prekvapivo rýchlom vyradení väčšinu účinkujúcich), nstane pomerne kľudnejší pasáž. Väčšia dynamika príde až na záver – záverečný súboj B. Gliplin a H. Swank je celkom šikovne zvládnutý (jak na hereckej tak aj na úrovni réžia/kamera). Post záver (mám na mysli spomínaný boj) radšej ignorujte. Z hľadiska hercov/herečiek ma prekvapil účasť H. Swank – na podobné filmy nie som od nej zvyknutý. Milo prekvapila Betty Glipin, ktorá v roli Crystal pôsobí nenápadne, chladne a hlavne, je presvedčivá. Z jej úst klasický príbeh o zajacovi a korytnačke znie úplne inak. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Eluin

Už dlouho jsem neviděl něco, co by bylo zároveň takovou pitomosti a zároveň docela chytrým počinem, navíc v poslední době i dost aktuálním. Fajn podívaná. ()

helloween93

Satirická žánrovka, která si dělá prdel z americké společnosti a korporatismu. Scénář dávkuje hodně akce, gore a černého humoru v podstatě od první minuty. Finální pointa je meme a pobaví. 3* ()

Critic

Nejlepší béčkovej film. Vše stojí na hereckém výkonu Betty Gilpin, která měla přesně tak akorát over the top projev. ()

Kingjiri

POZOR SPOILERY Úvod v lesích super, prostřední část z uprchlickýho tábora až po návštěvu hromadnýho úkrytu vcelku fajn. Na finále byl nejlepší catfight společně se zjištěnim, že lovený jedinci tak dlouho nesmyslně konspirovali až svoje konspirace uvedli v realitu. Na americký poměry docela nekorektní záležitost, kdy se určitý témata řešej s velkou mírou ironie a nekorektnosti (právo vlastnit zbraň, uprchlíci nebo právě konspirační teorie). Herecky i přes nepříliš známej casting solidní a Betty Gilpin hodně dobrá. Kvůli nepříliš vyrovnanýmu tempu vyprávění a míň napínavý atmosféře než bych od takovýho bijáku čekal jsem na vážkách, ale za dobrý hlášky, gore, nekompromisní úmrtnost postav a námět s nadhledem čtvrtá hodně slabá hvězda. ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)