Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

BoPo

Od roku 2009, kedy do kín dorazil Zombieland, som čakal na kvalitnú akčnú vtipnosť plnú efektne vystrelených či inak poškodených mozgov. Konečne je to tu! Lov upúta už úvodnou scénou v lietadle. Hneď takto skraja je nastolená mentalita lovcov a lovených. Hneď viete, že to dostanete naservírované v kvalitnom a hlavne zábavnom štýle. Užil som si aj trefovanie do americkej neprirodzenej korektnosti na všetko a všetkých. Betty Gilpin dodala správnu mieru svojskosti, presvedčivé akčné schopnosti a super telo. Treba samozrejme pochváliť aj obsadenie hlavnej lovkyne. Som nadmieru spokojný. Presne pre objavovanie takýchto filmov som sa tu kedysi registroval. Filmy, na ktoré sa nešíri všeobecná chváľa, nie sú mediálne profláknuté, a pritom mi skvelo sadnú do vkusu. ()

GeusX

Trchu škoda, že to celé nepojali jako parádně humornou krvavou vyvražďovačku. Betty by to krásně a s nadhledem (i podhlednem) poutavě utáhla. Onen zábavný hon skončil relativně rychle. Rozvíjení motivu a pointa fajn. Hlavně u filmu moc nepřemýšlet, jak se kdo, kam a jak dostal a jak to mohli předvídat. Solidní mírný nadrůměr. 69% (viděl jsem 1x tit) ()

PauloZ

Totální úlet, kde nejde věřit ničemu. Do polovony jsem netušil která páčka, ale solí to hrozně už od začátku a celé to budování příběhu funguje vlastně velice dobře. 3.5* Jen tak okrajově, všiml si někdo jak strašně divné ale přitom funkční je herectví Betty? ()

Ten Druhy

Hneď od úvodu má Lov pekne našliapnuté a sme v obraze, teda vieme, čo môžeme očakávať. Trochu brutality, napätia, čierneho humoru a záverečných 10 minút slávy (s Hilary Swank). Nebezpečenstvo môže prísť z každej strany. Skrátka, súčasná spoločnosť videná satirickými okuliarmi. Kto z koho a žiadne veľké nároky. Ja som určite nebol sklamaný. ()

berny2468

The Hunt má zcela tuctový námět, který však rozvádí vcelku originálním způsobem. Bohatí každoročně unáší pár lidí na svůj zámek, kdy jim k pocitu jisté naděje, svěří pár zbraní a začnou je postupně vraždit. Ale zde se trochu přepočítali, protože jednou z lovné zvěře je bývalá vojačka (charismatická Betty Gilpin), která se jen tak zabít a přelstít nenechá. Snímek již od počátku jde proti jakýmkoliv konvencím a zdánlivě hlavní postavy odstřelí již na počátku. Je zde spousty známých herců, které bych v takovém snímku nečekal, ale jde vidět, že si film užívají. Byť se nejedná o kdovíjak propracovaný příběh, v rámci žánru patří rozhodně do nadprůměru. Poslední dobou se nedaří točit zajímavé slashery (čestná výjimka Krvavá nevěsta), ale tento minimálně za shlédnutí stojí. Nenadchne, ale díky své střídmé stopáži a zdánlivé nekonvenčnosti pobaví. 6/10. ()

ledzepfan

Jak tak koukám kolik lidí nepochopilo, že jde o nadsázku a mudrlantsky tomu vyčítají nereálnost a směšnost, tak nakonec přihazuju i tu čtvrtou rudou stár (kterou jsem si zprvu nebyl vůbec jistý)... Je to hezky svižné, postojově ambivalentní, Betty jsem měl rád už jako Debbie v GLOW, krve se to nebojí... Za mě prostě fajn oddychovka.. ()

agentmiky

Aneb když natočíte film, u kterého jsem nepochopil, co tím vlastně autor chtěl říct........Lindelof mě za poslední dobu skutečně překvapil se svými seriálovými Watchmeny, a když jsem zaznamenal informaci, že se pustí do tohoto filmu ze scénáristické židličky, tak jsem si to prostě nemohl nechat ujít. Jenže jak se říká.....Skutek utek. Lov sice sem tam nabídne docela fajn situace (benzínka, závěrečný vymazlený woman fight mezi hlavní hrdinkou a Hillary Swank), jenže jako celek vůbec nefunguje. Hlavní hrdinka z hlediska akční stránky neměla chybu, ty bitky a celkově napínavé momentky jsem si převážně užíval, jenže co se týče nějaké dramatické roviny, tak tam to velice pokulhávalo. On celkově ten příběh podle mě nedokáže zaujmout, všechno působí tak odtažitě, jako kdyby to sešili horkou jehlou a až pak jim došlo, že tomu měli věnovat větší péči. A ty pokusy o rádoby chytré vtipy se vůbec nepovedly. Neočekával jsem zázraky, to vážně ne, ale takto podprůměrnou podívanou taktéž ne. Za mě dávám 42 % ()

SaNcHeZ_cz

Slušně odvedená žánrová práce, která má s notnou dávkou nadsázky i sociálně politický přesah a nebojí se jít tak trochu proti konvencím. Ve výsledku vlastně docela fajn hodinka a půl, u které se nudit rozhodně nebudete a navíc přidá i trochu dobře mířeného humoru. ()

kaylin

Americký snímek „Lov“ je průměrná mainstreamová zábava, alespoň co se hororového žánru týká, ale díky tomu že je zde určitý prvek originality, ať už ve vedení příběhu anebo toho, jak je pracováno s herci, tak si rozhodně zaslouží víc než jen průměrné hodnocení. Dokonce si myslím, že je tohle film, který si může najít hardcore fanoušky, co si ho budou pouštět každý rok aspoň jednou. ()

Makky

"Sú chytrí a len predstierajú, že sú hlupáci alebo sú to hlupáci, ktorí predstierajú chytrosť?" Tak nejak sa pýtam, či to nie je otázka o samotných tvorcoch tohto snímku. Miestami je Lov parádna nevyspitateľná jazda, občas zároveň prvoplánová blbina. Stopáž však hraje do karát a než sa divák nazdá, je koniec. Nenápadné fórky potešili a snímok dokonca nesie aj určitú myšlienku. 3 ()

kajas

Tenhle film rozhodně neměl jednoduchou cestu k divákům, každopádně je moc dobře, že se i díky neobvyklému kroku studia Universal dostal do oběhu. Velmi mě bavila hlavně jeho nepředvídatelnost. V prvních 15 minutách se toho stane tolik, že zbytek filmu už vás prostě tolik nepřekvapí, ale i přesto si tvůrci pohráli s akčními scénami a brutalitami, které už na můj vkus byly na hraně únosnosti, ale pořád se daly přežít. Navíc jsem objevila pro mě dosud neznámou Betty Gilpin, která se v mých očích vytáhla na druhou Umu Thurman v "Kill Billovi". Takže pokud se chcete pobavit a nevadí vám pohled na krev a mrtvá zvířata (spoiler: RIP roztomilé prasátko), směle do toho. ()

PP66

Tak konečně trochu thriller, kde to je jede, vybočující mimo ty sračky roku 2020, včetně covid-19 ;o) ()

Trevor

100 ľudá, 100 chutí...na mňa snaha podať aktuálne problémy, ktoré riešia zúfalci po celom svete na sociálnych sietiach a odbavujú sa na komentároch že iba ten ich názor na všetko (migráciu, politiku, obchody v nedeľu, majetok cirkvi, rasizmus a pochopiteľne fašizmusizmus) pôsobila príliš nasilu a minula sa účinku. Film ma bavil hádam do momentu odchodu z čerpacej stanice, potom prišiel na rad feminizmus a súboj ženských titanov, ktorý vlastne iba podčiarkol neschopnosť tvorcov uťahovať si zo všetkých tém. A pochopiteľne fucking Russia, vojaci ktorí neovládajú cudzí jazyk ako keby bolo povinnosťou ovládať jazyk štátov nacistických na celom svete. V každom prípade film sa momentálne vysiela v kinách v mojom aj susednom meste a rozhodnutie neísť naň do kina bolo najlepšie investovaných cca 15 eur (lístok, občerstvenie, cestovné...) tento týždeň. ()

honajz2

On je to fajn filmeček, napětí mu nechybí, funguje i jako satira, zpočátku to je i nepředvídatelné a celkově se mi to líbilo. Jenže jsem tak nějak čekal, že to celé bude nějak nápaditější, že se to bude jinak rozjíždět (protože postupem času to začne být poněkud dobrodružné) a že mě to celkově strhne víc. A některé dialogy se taky zrovna nepovedly. Přitom některé scény jsou dobré, veškerá akce a krvavé scény fungují skoro až skvěle, finální bitka je fajn, ale prostě... jsem pořád čekal, že se to bude vyvíjet jinak. Lepší 3* ()

M.i.k.e

srovnávat Hunt s Cabin In The Woods je možné snad jen do té míry,že oba filmy si velmi slušně hrají s očekáváním diváka a ve výsledku jsou úplně jiným filmem než by divák čekal,ale to je asi tak všechno.Zatímco Cabin In The Woods tak trochu bořilo hranice žánru,Hunt to nedělá a je jen zábavnou jednohubkou.Ale ani to není zrovna málo a bohatě to v tomhle případě stačí.Betty Gilpin byla skvělá už v GLOW,ale tady si svojí roli náramně užívá a je jednou z nejlepších bad-ass bitch posledních let...70% ()

Caminzind

Libtards vs. far-right rednecks splatter. Toliko k definici. A napočátku toho jeden zdánlivě neškodný hoax. Mám-li být kritický, vytkl bych až přílišnou odlehčenost, okatou snahu o nevšednost a vskutku mysteriozní zmizení Supleeho postavy kdesi v půlce filmu (to je ten brácha od Earla, Randy?). Na druhou stranu, snímek je opravdu svůj, dějově svižný a nepředvídatelný a žádná z postav mu není svatá. Tedy až na tu hlavní, která se stane hlavní jaksi nazdařbůh kdesi ve dvacáté minutě. A o koho vůbec šlo? Podle scenáristů to sral pes. Příjemné osvěžení. 🎬 64% ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)