Reklama

Reklama

Držitel Oscara® Sam Mendes, režisér bondovek Skyfall, Spectre a filmu Americká krása, natočil jedinečný epický příběh z první světové války. Na sklonku jednoho z největších válečných konfliktů všech dob dostali dva mladí britští vojáci Schofield (George MacKay) a Blake (Dean-Charles Chapman) zdánlivě nesplnitelný úkol. V nervy drásajícím závodě s časem musí zdolat nepřátelské území a doručit zprávu, která má zabránit smrtícímu útoku na stovky vojáků - mezi ohroženými je i Blakeův bratr. (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Heled nestraš mě, nechci to přirovnávat k Dunkirku, tomu jsem dal lepší 3*, snad bude toto lepší film. A rozhodně mě nebude trápit málo akce, uvidíme. ;) 

na příspěvěk reagoval Lacike

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Premiéra 13.2. alebo 27.2., hlavne ale že film vychádza v digitálnej podobe 10.3. a 24.3. na diskoch :-D

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

mircxxx

Tak, jestli sis nevšiml, tak předpremiéry u nás už dávno nejsou to, co bývaly...

Dnes se tomu opravu už u žádného filmu nedá říkat moc předpremiéra... Takže ne... 1917 není žádnou vyjímkou.

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

mircxxx

Snaží se to špatné rozhodnutí nějak dohnat. Než u nás začaly předpremiéry, měl film už přes 2,5tis. hodnocení.

mircxxx

mircxxx (hodnocení, recenze)

Dadel

Jasný. Já si prostě myslel, že když je něco v předpremiéře, tak je to událost, jedno promítání ve městě, unikátní záležitost. To co dělají teď s 1917 - nerozumím tomu. Navíc zrovna IMAX by tu předpremiéru naplnil daleko lépe.

na příspěvěk reagoval berg.12, Komi98

mircxxx

mircxxx (hodnocení, recenze)

mimochodem, jak to tedy je s tou premiérou? tady na CSFD visí 27/2, v Olympii v Brně to normálně valí. a ještě doplňující dotaz, netušíte někdo, jestli to půjde v IMAXU na Flóře?

na příspěvěk reagoval Dadel

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Jako i v Česku už byly předpremiéry. Takže bych hned všechny nevinil z pirátství

helrohir

helrohir (hodnocení, recenze)

dwbmb

Na Slovensku je to v kinách už týždeň a väčšina najnovších komentárov sú práve od slovenských užívateľov.

berg.12

berg.12 (hodnocení, recenze)

Fifer

Já to sice viděl v kině, ale tentokrát bych hlavní vinu dal jednoznačně distributorovi za posunutí premiéry takřka o měsíc. Asi si mysleli, že když film něco na Oskarech vyhraje, půjde na něj víc lidí. A když se o tom všude mohutně diskutuje a film je k dispozici v ucházející kvalitě, čekej si měsíc.

Fifer

Fifer (hodnocení, recenze)

Film měl teprve dnes několik předpremiér a tady už má 200 komentářů. Jinými slovy 95% komentujících si to ukradli a viděli to doma na PC. A hodnotí film, přesto že netuší, jaký je to zážitek na velkém plátně. Přitom pro to plátno byl ten film dělaný. Opravdu bych každého, kdo si říká filmový fanoušek a krade to doma z compu, vypleskal. To je asi tak vše. :-)

na příspěvěk reagoval berg.12, dwbmb

Uživatel Fifer smazal svůj příspěvek.

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

zdravim,nechce jít někdo na projekci?Nemam čas a zapomněl jsem se odhlásit,kdyžtak napište zprávu,díky

ezop1012

ezop1012 (hodnocení, recenze)

to anglosasi nemozu natocit nieco normalne? kym nespadne lietadlo je to ok, potom ale naco sa tam riesia tie sracky, uz pri tom moste ktory bol vo vode by bol zabity, a to nehovorim este v tom kryte kde vybuchla akasi naloz, a bol by koniec filmu. kamera je vyborna ale to asi tak vsetko 2/5

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Výpravu si definitivně zaslouží. U vizuálních efektů záleží, jak k tomu přistupovali. Ale podle všeho brali určitě i praktické efekty, takže tam to je pochopitelné. 

Han_Quintet

Han_Quintet (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Mně tohle přijde mnohem lepší film, přeci jenom stezky slávy byl film pro plebs. Tohle je naprosto suprové dílo a to už jsem si říkal, že umělecká stránka filmu vymřela. 

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

…a scénář mu napíše Krysty Wilson-Cairns, jež získala nominaci za 1917 a naposled pro Edgara Wrighta napsala thriller Last Night in Soho. Zprávu potvrdil samotný Lucasfilm v Den Star Wars. Informace… (více)

Na západní frontě klid v nové adaptaci

Na západní frontě klid v nové adaptaci

15.02.2020

Přestože pacifistické literární dílo Na západní frontě klid pochází od německého spisovatele E. M. Remarquea, kniha se dodnes nedočkala adaptace v domácí němčině. To se ale brzy změní. Režisér Edward… (více)

Vyhlášení výsledků 92. Oscarů

Vyhlášení výsledků 92. Oscarů

10.02.2020

Před pár desítkami minut skončilo vyhlašování výsledků 92. ročníku Oscarů a letos se zase jednou psala historie. Cenu pro nejlepší film si totiž odneslo vůbec poprvé v historii cizojazyčné drama… (více)

Reklama

Reklama