Detektivové z Hollywoodu

• USA Hollywood Homicide (více)

V hudebním klubu jsou zastřeleni členové raperské skupiny H2OKlick. Případ vyšetřuje postarší a zkušený detektiv Joe Gavilan a jeho mladý parťák K. C. Calden. Gavilan si bokem snaží polepšit realitním makléřstvím. Calden touží po kariéře herce a vyučuje tantrickou jógu. Zmíní se Gavilanovi, že jeho otec, také policista, byl kdysi zabit za podivných okolností při jedné z policejních akcí. Při vyšetřování v klubu policie najde stopy dvou střelců. Na místě také zůstala ležet diamantová náušnice. Gavilan s Caldenem zjistí, že o rapery se staralo vydavatelství Antoinea Sartaina. Sartain, který byl před časem ve vězení, si platí policisty v čele s Leroyem Wasleyem, aby ho chránili. Wasleyho podporuje Bennie Macko z vnitřního oddělení policie. Gavilan ho při vyšetřování jiného případu zesměšnil. Macko má důvod po něm jít. Gavilan také chodí s Ruby, jeho bývalou přítelkyní. Macko Gavilana obviní ze slučování fondů a z toho, že má nesrovnalosti v příjmech a výdajích. Calden najde v pitevně ohořelá těla dvou mužů. Jednomu z nich chybí náušnice. Pochopí, že vrazi jsou mrtví. Gavilan se doví, že při masakru z klubu utekl mladík, který si říká K-Ro. Skládal pro skupinu hudbu. Když navštíví Sartaina, ptá se po něm. Sartain, který již předtím nechal zabít oba dva vrahy z klubu, chce na Wasleyim, aby to s K-Ro vyřídil. Detektivové zjistí, že K-Ro se jmenuje ve skutečnosti Oliver R. a jeho matka byla známá zpěvačka. Oliver jim však utíká, ale nakonec ho dostihnou. Oliver tvrdí, že nic neprovedl. Jeho matka řekne detektivům, že rapeři byli u Sartainova vydavatelství, potom se chtěli osamostatnit, ale Sartain si nechával všechny peníze. Skupina ho chtěla žalovat a ukončit s ním smlouvu. Když se Gavilan s Caldenem vyptávají na Sartaina ve vězení, dozvědí se, že za ním chodil pravidelně Wasley, kterého podezřívali, že spolupracoval s drogovými dealery... (TV Prima)

P@\/EL

Hodně průměrná krimi komedie o dvojici svérázných policajtů. Na můj vkus obsahovala velice málo situací a hlášek, kterým by se člověk mohl zasmát, což je u komedie ten nejzásadnější problém. Také děj a ani akce mě nějak neoslnily. Za zmínku snad jen stojí scéna, kdy hlavní padouch spadne z velké výšky do prázdného kontejneru. ()

Davebohemia

Dobrá oddychovka z prostředí LA. Sice nic scenáristicky náročného, ale příjemně doplněno komediálními prvky. Za mně spokojenost a tři hvězdy. ()

komando20

teda toto bol ozaj desne nudný film, asi to najhoršie čo som videl s Harrisonom, jedine dobre bola ta nahanačka na konci ale inak to je všetko a tim mobilným zvonením to prehnali, zaznelo to až moc krát ()

Viking81

Tak toto malo od komedie velmi daleko. Neviem ci som sa co i len raz pocas celeho filmu zasmial. Pomale, nudne a zaverecna akcna scena to ani nahodou nezachranila. Naviac tam bolo rozohratych niekolko dejovych liniek a mnohe skoncili v podstate otvorene. Podla uputavky som od toho cakal omnoho viac. ()

zeromen

Superstar Ford v klasickém béčku. Hluboce klesl, film jako takový docela ušel, první část dost oni čem, druhá půle výrazné zlepšení. Jako by si to tvůrci uvědomily a z Columba se staly Mizerové. :-) Jinak co mě tam fakt nesedí je asi jeden z nejhnusnějších tipu Mustanga co mohly vyrobit a do filmu obsadit. To radši bych snesl Porsche které je téměř 60 let pořád stejné. To je vše. ()

turtles_33

za každou z hvězd v hlavních rolích jedna hvězda, ale stejně jako ty hrající, jsou i ty mé hodnotící značně vyčpělé.. ()

Fish23

Myslím, že tento film je spíš komedie než akční nebo dokonce krimi. Ale určitě jsem od něj očekával víc ()

Medinka

Jak už tady bylo napsáno, nelze si myslet, že k dobré detektivce postačí dvě zvučná jména pro ústřední dvojici. Ford a vlastně i Hartnett by na fungující dvojici jistě kvality měli, ale tady se to prostě nepodařilo.Děj se rozjíždí pomalu, táhne se a vy čekáte a čekáte, kdy TO přijde...., ale kromě závěrečné scény vás nic nečeká. Škoda té nevyužité šance, protože chvilky má film i příjemné, ale jako celek je to (bohužel) nefunkční. Dvě a půl hvězdičky.... ()

plsek45

Není to ani zajímavé , akční ani vtipné jediné co snad z celého filmu stojí za zmínku je honička na konci filmu ve které je nějaká akce a taky se u toho chvilkami zasmějete ale to je bohužel nejspíš z celého filmu to jediné . Myslím že by to celé mohlo být tak o půl hodiny kratší protože takhle je to až moc natažené . Kdyby se více zapracovalo na celém ději a postavách mohla to být vcelku přijatelná akční komedie . ()

RebeccaLynn

Na žehlení dobré, ale jinak se u toho sedět moc nedá. Kdyby tam nebyl Harrison Ford a Josh Hartnett, byl by to propadák. Takhle slabý průměr. ()

KristKrist

Od filmu jsem čekala mnohem,opravdu mnohem více.Scény co mají být vtipné jsou trapné,herecký výkon Josha Hartnetta..mi přišel..takový divný.Nerada kritizuji herecké výkony,ale tohle nebylo jeho maximum. Harrison Ford to zachraňuje a pár podařených scén. ()