Detektivové z Hollywoodu

• USA Hollywood Homicide (více)

V hudebním klubu jsou zastřeleni členové raperské skupiny H2OKlick. Případ vyšetřuje postarší a zkušený detektiv Joe Gavilan a jeho mladý parťák K. C. Calden. Gavilan si bokem snaží polepšit realitním makléřstvím. Calden touží po kariéře herce a vyučuje tantrickou jógu. Zmíní se Gavilanovi, že jeho otec, také policista, byl kdysi zabit za podivných okolností při jedné z policejních akcí. Při vyšetřování v klubu policie najde stopy dvou střelců. Na místě také zůstala ležet diamantová náušnice. Gavilan s Caldenem zjistí, že o rapery se staralo vydavatelství Antoinea Sartaina. Sartain, který byl před časem ve vězení, si platí policisty v čele s Leroyem Wasleyem, aby ho chránili. Wasleyho podporuje Bennie Macko z vnitřního oddělení policie. Gavilan ho při vyšetřování jiného případu zesměšnil. Macko má důvod po něm jít. Gavilan také chodí s Ruby, jeho bývalou přítelkyní. Macko Gavilana obviní ze slučování fondů a z toho, že má nesrovnalosti v příjmech a výdajích. Calden najde v pitevně ohořelá těla dvou mužů. Jednomu z nich chybí náušnice. Pochopí, že vrazi jsou mrtví. Gavilan se doví, že při masakru z klubu utekl mladík, který si říká K-Ro. Skládal pro skupinu hudbu. Když navštíví Sartaina, ptá se po něm. Sartain, který již předtím nechal zabít oba dva vrahy z klubu, chce na Wasleyim, aby to s K-Ro vyřídil. Detektivové zjistí, že K-Ro se jmenuje ve skutečnosti Oliver R. a jeho matka byla známá zpěvačka. Oliver jim však utíká, ale nakonec ho dostihnou. Oliver tvrdí, že nic neprovedl. Jeho matka řekne detektivům, že rapeři byli u Sartainova vydavatelství, potom se chtěli osamostatnit, ale Sartain si nechával všechny peníze. Skupina ho chtěla žalovat a ukončit s ním smlouvu. Když se Gavilan s Caldenem vyptávají na Sartaina ve vězení, dozvědí se, že za ním chodil pravidelně Wasley, kterého podezřívali, že spolupracoval s drogovými dealery... (TV Prima)

JohnSmith

Nebýt celkem ucházejícího závěru, tak by to byla jedna z největších policejních blbostí. Možná že původní záměr natočit film ve vážném duchu by byl mnohem lepší. ()

pinguinka

Často se mi nestává, abych nějaký film nedokoukala, ale dvojice Ford-Hartnett mě bohužel nedokázala přinutit zůstat u obrazovky až do konce. Prapodivná slátanina s nijakými hrdiny, u které mi neustále v mysli naskakovala otázka: "Z jakého důvodu že se to vlastně natočilo?" Myslím, že kdybych film viděla celý, platila by nepřímá úměra - čím více viděno, tím méně hvězdiček... V důsledku jsem tedy ráda, že mohu dát hvězdy dvě, a to především z nostalgické a nekritické lásky k Harrisonovi. ()

hot_spot

Uff. Takhle upocenou a nevtipnou rádobykomedii jsem neviděl hodně dlouho, ale ještě že tu máme primetime Novy - aspoň jsem si zas jednou připomněl, jak má vypadat nefalšovaný shit. Všechno je tu špatně - úmorná stopáž, otřesní herci (Harrison Ford se snad ještě do ničeho horšího nenamočil), humor který je snad z jiné galaxie a hromada namachrovaných gangsta raperů na konec. A pokud mělo jít o konverzační komedii, tak to je první svého druhu, u které jsem třikrát málem usnul. Pokud máte chuť sledovat dvě hodiny meditujícího Joshe Hartnetta (medituje i při akčních scénách, jinak si ten zkoprnělý výraz odůvodnit neumím) a senilního Forda prodávajícího nemovitosti, máte jedinečnou možnost. ()

P1tr

Poměrně nudná záležitost, jejíž jedno shlédnutí přežijete bez potíží, ovšem je vysoce pravděpodobné že další den nebudete pořádně vědět na co že jste se to koukali. ()

ssfan

Nadprůměrná krimi komedie se skvělými herci, ale horším příběhem. Kladem byla sympatická hudba. 65% ()

latvar

Nic světoborného v tom nehledejte. Policejní dvojice Ford a Harnet pátrají po vrazích rapové skupiny a samozřejmě se to neobejde bez patálií. 50% ()

solskjaer

Střela mimo terč. Tohle se moc nepovedlo. Fordovy už není pade a tohle mi přišlo už nad jeho síly. Navíc když se dá dohromady krimi a komedie je z toho většinou bezduchá fraška. Hartnetta nemusím vůbec a nepřipadá mi vůbec vtipnej takže ani on to u mě s tímto filmem nevyhrál. Na druhou stranu zas musím přiznat, že občas jsem se usmál a tak nechci tento film zatratit nadobro. Zcela obyčejná průměrná skorokomedie - 49% ()

Arius

Tento vytvor pre mna nebol ziaden trhak iba dalsia akcna klasika ktora sa nedokaze vyslobodit z hranice dvoch bodov. Aspon u mna. ()

sedm.1

Oddychovka,při které je víc nudy než zábavy.Dva hlavní představitelé si jedou svou linii a celé je to podřízené závěru,který však není nějaký velký a ojedinělý,ba spíš naopak.Další z krimi filmů,který se snaží být stejně napínavý,jako vtipný a stejně vtipný jako akční.Bohužel,jako ve většině podobných snímků,i zde zůstalo jen u oné snahy,každý zmiňovaný žánr je zde jen nakousnut,ani jeden nedotáhne svou působivost do konce a tak z toho je jen dvouhodinový slepenec života dvou detektivů bez výraznějších momentů a scén.P.S.Hartnett je docela příslibem do budoucna,Ford to už má ovšem dávno za sebou(ok,u mě to neměl nikdy ani před sebou,ale co,no:) ! ()

PALINO

Nechýbalo veľa od toho, aby som začal tento komentár slovami, že Harrison Ford šliapol do poriadneho lajna, ale nakoniec záverečné minúty vytiahli HOLLYWOOD HOMICIDE z podpriemerných vôd do priemerných. A pritom film mal pomerne veľký potenciál, no konečný výsledok je pre mňa sklamaním. Harrison Ford s Joshom Hartnettom sa určite snažia, miestami dokážu vyvolať na tvári aj úsmev, no absentuje medzi nimi výraznejšia chémia a celkovo sú len slabým odvarom dua Riggs-Murtaugh. Skrátka Detektívovia síce nijak extrémne nenudia, ale zárovéň vyfučia z hlavy skôr, ako do nej vstúpia. ()

Lukoboss

Ze začátku to působilo dobře, vtípkům jsem se zasmál, ale.... asi po hodině sledování se to všechno stalo tak stereotypní, že jsem se prostě začal nudit, nic moc se tam nedělo, nebylo se už ani čemu zasmát. A tak se film s hvězdným párem hlavních rolí doplížil do finiše průměrnosti. ()

Han22

Žádné veledílo, ani žádný odpad. Dvojice poldů vyšetřujicí nějaký případ je klasika, tady ozvláštněná tím, že Hartnet chce být hercem, cvičí jógu a svádí baby a Ford dělá poldu jen tak mimochodem, protože jeho hlavním zájmem je prodej baráků jakožto realitní agent. Příběh ani hlášky pravda za moc nestojí, ale minimálně za Fordovu postavu a za luxusní závěrečnou honičku si to ty tři hvězdy zaslouží. ()

keoma26

Přesná půlka, 50 procent, 2,5 hvězdičky... 3 jen z nostalgie k filmu, který jsem chtěl vidět už asi 10 let, a dostal se k němu náhodou až kvůli lockdownu, bez kterýho bych se na něj minimálně dalších 10 let beztak nepodíval, možná vůbec, a byla by to nakonec vlastně škoda. ()

Hopper

Takých lepších 50 %. Harrison už nám starne, Indiana sa nekoná a utápa sa v nevýraznych filmoch typu Detektívov. S Hartnettom im to moc neladí, príbeh je pomerne stupídny a vycucaný z prsta so zbytočnými odbočkami, humoru je poskromne a akcia je najmä hrozne zmätená. ()

wosho

Toto se opravdu moc nepodařilo. Na tomto snímku není skoro nic ani průměrné. Navíc tito detektivové scého diváka unudí skoro k smrti. Vidět to napodruhé, tak raději zvolím skok z okna (bydlím ve čtvrtém patře, tak to už něco znamená). ()

Paity

Harryson Ford není zrovna typ na komediální role. Snad vyjma Hvězdných válek. Tady byla ale jasná snaha konkurovat různým Bad Boys a podobným záležitostem. Jenže to by nesměl vypadat Josh Harnett jako naprostý jouda a cucák. Respektive pro tenhle film by to tak asi mělo být, ale těžko mu pak věřit toho sice mladého, ale drsného poldu. ()

Haymar

Lehce přiblblá krimi-komedie, sázející jednak na dobře fungující schéma "buddy-movies" a druhak na charisma obou hlavních představitelů Ford/Hartnett. Bohužel to tentokrát moc nevyšlo, za což může jak neuvěřitelně stupidní scénář, tak strašně unylá režie... ()