Freddy Krueger je v pekle - a to doslova. Jako odsouzenec k doživotnímu trestu chystá fantastickou pomstu... a jediné, co k ní potřebuje, je malá výpomoc. Na scénu přichází Jason Voohees, rovnocenná ikona zběsilosti, který Freddymu ideálně vyhovuje pro to, aby znovu šířil strach a hrůzu v Elm Street. Jak přibývá obětí, je jasné, že Jason není ochotný zůstat stranou. A tak se vyděšené město ocitá uprostřed strašlivého a šokujícího souboje dvou titánů zla. Vítěz zabije všechny! (Magic Box)

Sign

Naprosto originální a hlavně dlouho očekávaný souboj dvou největších hororových legend nebyl náhodou vůbec špatný, jen je škoda že do role jasona nechtěl režisér obsadit již osvědčeného pana Hoddera, také to pochopitelně rozzlobilo spoustu fanoušků, ano film mohl být o něco lepší ale mne se líbil, hlavně prostě nemůžu dát méně když jde o tyhle dva a náhodou jejich bojové scény byly bombastycké, jediné obrovské mínus bylo to že se z vody v tomhle filmu udělala Jasonova největší slabina a strach což jaksi odporuje téměř všem předešlím Patkům... ()

Wann

Tak tohle je bomba! Tenhle film je bomba pouze v případě že to berete jako komedii. ( Kdyby to měl brát jako horor, jasnej odpad ) Ta mizerná režie, ty efekty, ty hlášky, freddyho mrknutí na konci... já jsem se tak dlouho nesmál že musim, prostě musim dát 5* ! ()

Demonic189

Az na poslednych 20 - 30 minut som sa neuveritelne nudil a film vobec nefungoval. Sice tu od hercov neočakavam vykony typu Al Pacino, ale i tak sa na tychto sopliakov nedalo pozerat (teda na prsnake krasavice dalo)...brrr.... ()

Psycho.R

Pohodovej crossover, ze kterýho se, ale dalo vymáčknout i mnohem víc. Na každej pád je to lepší, než poslední dva Pátky 13. S Freddym ještě nemůžu porovnávat. ()

Zikus

Tak tohle je neskutečnej biják. Dvě kultovní vraždící zrůdy, snažící se navzájem zlikvidovat, to prostě musí být nářez. Freddyho hlášky tomu nasazují korunu. "Černý maso, to je žraso." ()

Nix

Soundtrack. Poslechněte si soundtrack, ten je naprosto geniální. Hlavně když jsou tam Ill Nino tak je hned všechno lepší (stará sestava ještě, kdy to fakt šlapalo). A to prostě člověk nemůže být objektivní, v dnešní době se taková dobrá hudba ve filmu už tolik nevidí. Ale film už tak geniální není, ale je pořád zábavný. Dvě hororové ikony proti sobě a Jason na straně "dobra". Hele proč ne, určitě to splnilo svý a tyhle dva proti sobě si můžu odškrknout, ale stejně dycky budu fandit víc Freddymu. ()

Hashirama

Neskonale užívací crossover v nejlepší slasherové tradici v podání nadšeného fanouška, který rozhodně nezapře svůj asijský hororový naturel. Freddy vs Jason ždíme potenciál žánrových ikon naplno, ale zároveň nezapomíná pumpovat do střídmé stopáže pořádnou dávku nadhledu, který klasické hororové značky dnes nutně potřebují, a nadsázky, která tuhle show úspěšně tlačí za hranici komedie. Zběsilé tempo, které neunavuje zbytečnou expozicí, rozkošně přehnaný gore, solidní příval hlášek (“first time it tends to get a little messy”) a lahůdkový boss fight s kupou nápadů a řádně ohuleným metalovým volume. Je to peachovina jak mraky, ale mega zábavná. Takhle měl vypadat Batman v Superman. 7,5/10 ()

Boo

Neznám původní filmy, jen jsem jenom parodii v Simpsnových. Podle mě horor, kde se bojíte krve a vnitřností. U tohoto filmu jsem se víc smála než bála. Ale musím uznat, že je to dobrý nápad spojit dva hororové hrdiny. ()

husoko

Dosť krutý 'filmový' počin. Je jedno kto na tom skončil horšie- či Jason alebo Freddie, lebo ani takí filmoví maniaci akými oni sú, si nezaslúžia takúto trápnu filmovú smrť.. aj keď je možné, že to nakoniec prežijú, lebo Jason si už svoje odtrpel vo svojom o dva roky staršom sci'fi spracovaní. ()

SharpChick

Důvod, proč jsem nakoukávala předcházejících deset dílu Friday 13th... Freddy je největší borec.. Padnoucí hudba, které si nejde nevšinout, podtrhuje poměrně odsýpající děj, ačkoli místy nelogický. Svou atmosféru a své místo mezi zajímavými počiny žánru bezesporu má. A já se zkrátka bavila.. ()

huligang odpad!

v tomto pripade sa mi nechce hodnotit reziu,efekty,scenar a vobec nic...mam rad celu seriu Elm Street, ale toto je z mojho subjektivneho pohladu odpad. ()

Euchrid

Hoodně zábavné, ve stylu na usínání. Těžko pohledat lepší b-čko u kterého vás to, že usnete ani nebude mrzet, ale stejně si někdy to dokončení dáte. A nesmrtelný Jason je skoro sympaťák ;-) ()

Uhura

Možná že to nemá žádný nový nápad a těží to jen ze slávy našich starých hrdinů, ale je to těžení stylové a zábavné. ()

misar3

Velkolepý comeback Freddyho, pravděpodobně poslední noční můra s Robertem Englundem, ale i jedna z nejlepších. Někdy celkem i vtipné, ale nebýt výborných masek a efektů, bych to asi do hororu nezařadil. Jako akční thriller skvělý, jako horor, žádný zázrak. Přesto všechno je to super film, plný krve, humoru, hlášek a dějovými zvraty. ()

departed

Kdo nemá přehled o legendárních hororových postavách Freddyho a Jasona (takových lidí ale moc neni), ten se bude nejspíš nudit, a to do chvíle, než začnou ti dva spolu bojovat, což je závěrečných patnáct minut a vcelku vzato stojí zato. Solidní béčková zábava, subjektivně s přiražením hvězdičky navíc za nostalgickou vzpomínku, ale i proto, že zkrátka mám rád "Vs." filmy. A sjednotit tyhle dvě monstra do jednoho filmu byl ksakru dobrý nápad. Jinak je to ale spíše pro opravdové fanoušky... Jo, a Monicu Keenu chci domu! ()

TMontana

Jednoznačne najlepšia časť oproti Nočnej mory z Elm street.Skvelé efekty,herci,hudba.Ujo Jason si ide trochu precvičiť starú metódu strašenia,ale v tom sa mu do cesty postavy Freddy. ()

megan017

Film je v podstatě taková překombinovaná černá komedie, nárazově teen vyvraždovačka. Freddy opět co slovo, to perla. Linka s uječenými puberťáky mě nenadchla, průměrné herecké výkony(ale úžasná tvářička Jasona Rittera). Společně to byla skupinka postav absolutně nezajímavých, i když černo-červenovlasá černoška a Freddy, to byla senza scéna, i Freddy byl celý zaražený a v jeho očích se zablésklo cosi podobné respektu. Ale hlavní hrdinka je jen uječená pipka, nejde srovnat s Alice nebo s Nancy, ač se snaží hrát si na odvážnou, tak herečka to zeslonila, kde mohla. Yu peče podle receptu, hektolitry krve, stupidní hrdinové, ale naštěstí tenhle film měl Freddyho, který to pořádně rozproudil. Na to, že to bylo Freddy vs. Jason, tak můžu spočítat na prstech, kolikrát proti sobě stáli. Jason je opravdu jen namachrovaný zabiják, který má ještě bezvýznamnější důvody k zabíjení, než Freddy. Ale líbilo se mi, jak spolu vzájemně vymetli, taky jsem konecně viděla Freddyho v pořádné bitce, kde měl sobě rovného soupeře. Film mě bavil, ač je levnější, tak stále kvalitní. ()

Pátek třináctého dostane seriálový prequel

27.01.2013

Freddy vs. Jason vs. ?

Freddy vs. Jason vs. ?

05.08.2008

Bývalý táborník z Crystal Lake Jason Voorhees a kotelník z Elm Street Freddy Krueger se nesmazatelně zapsali mezi hororové ikony, ale v kinech se naposledy objevili před pěti lety. A rovnou spolu.… (více)

Freddy a Frankie plánují návrat

Freddy a Frankie plánují návrat

08.01.2008

Dnes potěšíme příznivce dvou slavných hororových ksichtů. Freddy Kruger a Frankensteinovo monstrum jsou sice i přes žánrovou příbuznost dva naprosto odlišné a vzdálené fenomény, ale v uplynulých… (více)