Freddy Krueger je v pekle - a to doslova. Jako odsouzenec k doživotnímu trestu chystá fantastickou pomstu... a jediné, co k ní potřebuje, je malá výpomoc. Na scénu přichází Jason Voohees, rovnocenná ikona zběsilosti, který Freddymu ideálně vyhovuje pro to, aby znovu šířil strach a hrůzu v Elm Street. Jak přibývá obětí, je jasné, že Jason není ochotný zůstat stranou. A tak se vyděšené město ocitá uprostřed strašlivého a šokujícího souboje dvou titánů zla. Vítěz zabije všechny! (Magic Box)

kishi_SO

ale ludia??? toto sa Vam pacilo?? Ludom, co dopustia aby toto uzrelo svetlo sveta, by mali dopriat el. kreslo!!!! Uznavam atmosfera zaciatku a naberanie moci bolo celkom obstojne, takisto i prsia, co sa mihli zaberom. Ale koniec a la Judgement Day of Wrestling??..... jedine co tomuto dielu uznam je, ze je to mensia hovadina ako Jason X ()

Shelby14

Parádní řežba, ale k vrcholku zalitému krví schází pár vyhřeznutých orgánů ... škoda že se tvůrci ještě trochu víc neodvázali, mohla to být skutečná bomba. ale i tak je to skutečně nadupaný a zábavný film, bezstarostní američtí parchanti zase dostali nakládačku ... ()

KKOALA

Super kombinace na kterou jsem čekal léta. Jsem rád že to někoho taky napadlo! Hororovej vodvaz s hustýma hláškama a hulícím Freddym:-) 85% ()

morwen

Souboj dvou velikánů Freddyho Krugera a Jasona Voorheese.Skvělý horor s komediálním nádechem.Což se mi celkem líbilo. ()

Venceslao90

Kombinace hororu a komedie mi nikdy vůbec neseděla, ale tohle bylo docela fajn :) Takový pohodový horor na jedno zkouknutí. Netřeba snad dodávat, že shlédnutí Pátku třináctého a Noční můry v Elm Street předem je nutností. ()

MiniRecenze

Teď trošku z hororového žánru.Trošku jsem ucítil potřebu popsat tento "battle"souboj.Jedná se o film Freddy vs.Jason(2003) je to trošku starší film,ale musím říct,že jedná o jeden z nejlepších"vs." soubojů,který byl kdy natočen.Fanoušci hororu si určitě příjdou na své.Je pravda,že některé efekty působí "béčkově" ,ale k tomuhle filmu to prostě patří.Souboje,herci,dokonce i příběhová "linearita" je prostě dobře využitá. ()

st4nford

Film mě potěšil hned u úvodního loga zkombinováním hudebního motivu Noční můry z Elm Street a Pátku třináctého. Skvělá podívaná, která dokonale přebírá atmosféru z obou filmových serií a je výborným crossoverem! ()

hony23

Vcelku zábavný film, pokud nečekáte horor, ale komedii. Freddy trousí docela dobré hlášky, Jason sice nepromluví, ale zase se vyžívá v efektním porcování teenagerů. ()

PatrikP4

Jeden čas můj nejoblíbenější "horor". Spojení dvou legendárních hororových postav vyšlo asi lepé než se čekalo. Jednoduše řečeno těším se na dvojku. ()

Jason13

"Toho brankáře muselo něco nasrat" :D Souboj dvou hororových legend přinesl přesně takovou zábavu jakou jsem čekal.. Klidně bych si to nechal líbit znovu. :) Téměř všechny vraždy na sebe sice vzal Jason (např. ta postelová je boží), ale Freddy nebyl nijak upozaděný. Hlavně v závěru rozjel úžasnou show.. BODYCOUNT: Jason: asi 20 (z toho dobrá polovina na párty v kukuřici) ; Freddy: 1 (chudák :D) ()

Saxos

Spojit Červenou Karkulku se Zlatovláskou a myslet to vážně by byl taky zajímavý bordel. Co trochu chybělo: pozvat klauna It, panenku Chuckie, Damiena, Rosemary a pár dětí z kukuřice; přesunout Elm St. k chajdě v lese; změnit datum na třináctého; trochu víc vřískat a použít motorovou pilu. Co bylo: 2 x silikóny; přiblblé a uječené nány i Kenové; klasické problémy s dodavatelem elektřiny. Hvězda z úcty k první noční můře. ()

moriero

Já si prostě vždycky vyberu ten "špatný" tábor. Ve Vetřelec vs Predátor jsem byl v táboře prvně jmenovaného (alien universum je zkrátka můj život)...a udělali z něj jen bezduchou vesmírnou havěť, takže hned všichni fandili Dreďákovi. Tady jsem vstupoval pod vlajkou Freddyho (nejcharizmatičtější monstrum ever)...a zase tvůrci nadržovali Jasonovi. Tyto crossovery mi teda boří mýty. Ale jinak je to fanouškovská lahůdka, o tom žádná. Lepší průměr. ()

brasek

Freddy vs Jason, snímok ktorý spojil dve legendy do jedného príbehu. Samotný príbeh nie je zlý, ak vezmeme do úvahy samotný príbeh a vyvražďovanie obetí tak potom sa snímok podaril náramne, na druhú stranu... samotná pointa snímku mi nejako nesedí. ()

Jason_1988

Jedno a stačilo mocměto nezaujalo :( JASON 6/10 FREDDY 6/10 ATMOSFÉRA 0/10 HUDBA 7/10 KAMERA 10/10  ZASLOUŽÍSI 50% MAX  MOJE HODNOCENÍ 20% ()

david141474

Tak tohle bylo skvělý! Hlavně souboje mezi Jasonem a Freddym. Začalo se samozřejmě hned po devátém Pátku, takže tu příšernou desítku radši odignorovali. A Freddyho úvodní vyprávění je jedna z nejlepších scén filmu. Děj je zajímavej. Postavy jsou legendární samozřejmě. Herci jsou skvělý, ale všem vede jen jediný a tím je nikdo jiný než Robert Englund. Soundtrack je tady takovej miš maš, zazní zde soundtrack jak z Nočních můr, tak z Pátků a kdybych se měl rozhodnout, který je za mě lepší, tak řeknu, že je to ten z Nočních můr. Co je hlavní tahač filmu, tak jsou souboje mezi Freddym a Jasonem a finální souboj je taky skvělý. A finální scéna filmu a pomrknutím je taky boží. 9/10 Je to mnohem lepší než většina Pátků a Nočních můr! ()

Pátek třináctého dostane seriálový prequel

27.01.2013

Freddy vs. Jason vs. ?

Freddy vs. Jason vs. ?

05.08.2008

Bývalý táborník z Crystal Lake Jason Voorhees a kotelník z Elm Street Freddy Krueger se nesmazatelně zapsali mezi hororové ikony, ale v kinech se naposledy objevili před pěti lety. A rovnou spolu.… (více)

Freddy a Frankie plánují návrat

Freddy a Frankie plánují návrat

08.01.2008

Dnes potěšíme příznivce dvou slavných hororových ksichtů. Freddy Kruger a Frankensteinovo monstrum jsou sice i přes žánrovou příbuznost dva naprosto odlišné a vzdálené fenomény, ale v uplynulých… (více)