Freddy Krueger je v pekle - a to doslova. Jako odsouzenec k doživotnímu trestu chystá fantastickou pomstu... a jediné, co k ní potřebuje, je malá výpomoc. Na scénu přichází Jason Voohees, rovnocenná ikona zběsilosti, který Freddymu ideálně vyhovuje pro to, aby znovu šířil strach a hrůzu v Elm Street. Jak přibývá obětí, je jasné, že Jason není ochotný zůstat stranou. A tak se vyděšené město ocitá uprostřed strašlivého a šokujícího souboje dvou titánů zla. Vítěz zabije všechny! (Magic Box)

Maraboy

Slušnej crossover, akční scény mezi Freddym a Jasonem jsou super. Brutalita a vraždy taky vypadají dost dobře a násilně, ta příběhová omáčka je o trochu slabší, jinak nářez dobrej. 60% ()

MDoctor

Tak tohle je ta spravná řežba. V první části je to sice víc ukecaný a vraždí spíš Jason, ale jakmile se ty dva začnou rubat navzájem tak to je fakt nářez. Freedy ze sebe sipe jednu hlášku za druhou a v přítomnosti Jasona zas teenagerum odpadávaj různý části těl(hlavy především). Kromě toho po vizualní stránce je to fakt výborný. Podle mě představuje asi to nejlepší co z obou sérií vzešlo. ()

zaack

Nejsem vyložený fanoušek ani jedné z těchto hororových sérií, ale tenhle film je vážně pecka. Spousta hlášek, hodně krve a úžasně hloupí teenageři. Béčko jak vyšité! ()

PavHer

Už podle názvu bylo jasné, že tohle nemůže být dobré, a taky že nebylo. Propojení dvou hrdinů kultovních hororů 80. let dopadlo po hororové stránce úplně chabě, a zachraňovalo to jen těch pár vtípků.. ()

Vital

Kdybych nebyl fanouškem Freddyho,nejspíš bych se asi na to ani nepodíval,ostatně to zde podle hodnocení také vypadá,skalní fanoušci dávají 5*,ty menší fanoušci o poznání méně,takže jestli mám zde poradit zda se dívat na ikony 80 let minulého století,tak záleží,do jaké kategorie fanoušků patříte... ()

CuriousGuy

Jedná se sice o šílenou, naprosto nesmyslnou, nereálnou a totálně zhovadilou blbost, ale ta řež, co nastane když se setká Freddy s Jasonem je LEGENDÁRNÍ. Slasher-movie, jak má být plus nehercké nevýkony, jak mají být se rovná dokonalost sama. ()

AlohaAnty

Jason best :D V celku to mělo i vtipnou formu, takže určitě nejsem zklamaný abych řekl pravdu tak jsem spíše překvapený, čekal jsem propadák a vyleze z toho peckovej horurek :) ()

B.e.r.n.y

Ten, kdo si zamiloval sérii Pátek třináctého, či Noční můra v Elm Street, si na této podívané smlsne. Já, coby fanoušek Freddyho Kruegera jsem film vnímal spíše jako černou komedii, než jako horor. Hlášek, či scének, u kterých jsem se pousmál snímek skrývá poměrně dost. Navíc, tato podívaná patří mezi malou hrstku filmů, kterou jsem zhlédl s českým dabingem a byl jsem skutečně překvapen, jak se povedl. Herecké obsazení společně s výkony také neurazí. Nenudil jsem se a rozhodně se doprostřed souboje mezi dvěma kultovními postavami vrátím! Fanouškům Old-school hororů rozhodně doporučuji. 85% ()

dragon

Film, ktorý vás neupúta svojím dejom ale skôr tým kto prežije a kto zomrie. Spojiť dva slasherové hviezdy plátna 80. a 90. rokov do jedného crossoveru je úžasné. Jason si užije viac zabíjania a pri Freddymu vás čakajú vtipné hlášky. Pomstiťel s hokejovou maskou alebo popáleny pedofil s "ostrou" rukavicou. Ani jeden nemôže sklamať. ()

RomanBond007

Super film, typický crossover. Držal som palce Kruegerovi, lebo má lepšiu zbraň :), ale film bol pre mňa dobrý. Skvelé spracovanie, super efekty, autori oživili legendy hororu z 80. a 90. rokoch = 75%!!! ()

baron156

Dvě hororové postavy dnes už z kultovních slasher filmů v jednom. Humor střídá akční scény. Noční můra v Elm Street versus Jason Vorhees z Pátku 13. ()

Gemeroid

Strašná nuda. Bylo fajn vidět Freda a Jasoně v jednom filmu, jejich souboj mě bavil asi nejvíc. Nemělo to atmosféru, nebylo to ani vtipné, ani napínavé, ani strašidelné. Neslaný, nemastný film ()

draxxi

Dlouho jsem tento film odkládal. Přeci jen Freddy i Jason mi vyvolávají spíš než hrůzu vzpomínky na mládí u videa a kazet z burzy. A tak musím uznat, že to bylo překvapivě zábavný. Strach se sice nedostavil, ale občas jsem se aspoň leknul. Fandit nebylo komu, mladí herci byli stejně "nadaní" jako ti kdysi. 19/1/2020 63% ()

Little_Sawy

Škvadra potrhlých decek sa rozhodne spraviť si menší "mejdan" u jednej z báb, dojde aj na šukačku kde šťabajzna sa hodí do sprchy zatím co jej drahého príde "skousnout" doslova vejpúl týpek s mačetou, otrhanými vlhkými hadry, hokejovou maskou, topánkami xxl a nehorázne hnusným xichtom jak keby ho mali neandertálští domorodci na ktorých boli robeny pokusy vod šílenýho vědce... Eeeem.. a jej drahého o ktorého sa postará Jason tak že mu napravý páteř na tú spravnu polohu. Takzvaně. Nejakú tu pol hodku v kukuričnom poli si film mohol odpustiť, kde je Jason úplně žhavej řeznik, a tak mohol mať lepšie využite. Dále tu aspoň ukázali podruhé ako Freddy zabíja svoje obete, a jak vlastne získal odtieň žhavého zvrhlého zahradníka v klobuku, jinak se mi Freddy víc libil než Jason. Ale tie prehnane čáry máry Fuck si mohli strčiť do prdele. Záverečná mlátička 3,8 hvězdiček. Gore taky bylo kurva nic moc.. ()

Jansuper

Tak tohle si snad zaslouží i víc než to hodnocení které to teď má, prostě hustej děj a ta zabití taky perfektní, je to fakt nářez fakt opět jeden z nejlepších hororu co sem kdy viděl, byl to pro mě opravdu mega zážitek a ty triky no to je opět něco úžasného ()

Pátek třináctého dostane seriálový prequel

27.01.2013

Freddy vs. Jason vs. ?

Freddy vs. Jason vs. ?

05.08.2008

Bývalý táborník z Crystal Lake Jason Voorhees a kotelník z Elm Street Freddy Krueger se nesmazatelně zapsali mezi hororové ikony, ale v kinech se naposledy objevili před pěti lety. A rovnou spolu.… (více)

Freddy a Frankie plánují návrat

Freddy a Frankie plánují návrat

08.01.2008

Dnes potěšíme příznivce dvou slavných hororových ksichtů. Freddy Kruger a Frankensteinovo monstrum jsou sice i přes žánrovou příbuznost dva naprosto odlišné a vzdálené fenomény, ale v uplynulých… (více)