El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

solisoli

Zádumčivý príbeh o úteku pred zodpovednosťou, že vraj nadväzujúci na SPOILER - Breaking Bad, monotónne s jasným naivným zámerom doviedol dej do očakávaného konca. Nie až tak pôsobivé obsadenia, zachádzali viac do akčného deja, ako by sa dalo tvrdiť o kvalitnej dráme, snáď pôsobivého Thrilleru. Ani jednom z toho sa nedalo s istotou tvrdiť. Na jedno pozretie a nič viac. ()

rogger

Pre fanusika BREAKING BAD urcite palce hore. Ako samotny film je vsak priemerny az podpriemerny. Ked sice uzatvara PINKMANOVU dejovu linku, ale v podstate nic nove za tych 120minut neprinasa. A je to len cakanie na koniec. Napatie je velmi prchave a očakávané finale mozno aj sklame 😏 ()

Dejf4

Breaking Bad je má srdcovka a epilog El Camino byl tedy hodně očekávaný. Díky Giliganově rukopisu zde cítíme geniální seriál a i zde máme pár zapamatovatelných scén, ale stále je zde více vaty než jsme u Breaking Bad byli zvyklý a ta nostalgie úplně tak nefunguje. Je to důstojný epilog, ale ničím výrazný a více méně i zbytečný. 6/10 ()

zdenzo

Mirne zklamani. Pro fanosuky BrBa povinnost, ale zadna katarze, zadny Breaking Bad (berte doslovne). Jdu se zahojit spin offem i kluzkém Jimim ;) 3.4* Rocky88 knows best... ()

Fiijay

Gratuluju Netflixu za další vyhozený prachy za naprostou zbytečnost bez který bychom se všichni bez problému obešli. ()

eMeMko

Seriál byl perfektní, film jsem čekal kvalitativně horší a žádné velké překvapení se tedy nekonalo. Odkazů je spousta, děj je celkem zajímavý a ideálně doplňuje a rozšiřuje to, co se stalo v seriálu. Problémem však zůstává těch x let pauzy, které jsou na hercích znát a vzhledem k tomu že valná část děje se odehrává paralelně se seriálem, vznikají z toho celkem vtipné situace. Aaron Paul to celkem ještě zvládá (i když už nevypadá na 30), ale Jesse Plemons a jeho 20 kilo navíc kontinuitě moc nepřidává. To však rozhodně není důvod se na tento povedený epilog podívat. ()

Pecan206

Velmi dobrý dovětek k Breaking bad. Pinkman je borec, i když mě v seriálu mnohdy nemálo rozčiloval, tak tohle se povedlo a je to velmi dobrá tečka, která však plně nedosahuje kvalit seriálu, ale i tak palec nahoru. ()

AndrewNewman

Štýl Vincea Gilligana som si veľmi obľúbil. To ako vykresľuje postavy je typické pre Pulp Fiction a Taratinovky celkovo. Jesseho príbeh potreboval dokončiť, ale tento film ma neuspokojil. Ak je to ale pilot k spin-off seriálu Jesseho Pinkmana tak by to bolo super. Štyri hviezdy dávam za odvedené herecké výkony, za výbornú atmosféru a niektoré fakt skvelé scénky. ()

blondboss

Poviem, ako je. Štvrtá hviezdička z milosti. El Camino ako sequel jedného z najkvalitnejších seriálov vôbec v zásade nesklamal, ale ani nenadchol a nepriniesol nič svetoborné. Skôr to bola taká príjemná derniéra väčšiny protagonistov tohto úspešného seriálu, dokonca aj so samotným Whiteom, ktorého prítomnosť tiež potešila. Aaron Paul v klasicky dobrej forme a ja som rád, že som si mohol príjemne pospomínať na staré zlaté časy stráveného s Whiteom a Pinkmanom. 70 % ()

PaTeXx

Spíš taková delší epizoda, než samotný film se správnou filmovou kompozicí. O fejkovém Mattu Damonovi (myslím o jeho roli) by se mohlo udělat něco podobného. Podtrženo sečteno, bavil jsem se, žádný majstrštyk. ()

Mikecat

Pinkmen sa snaží, oproti seriálu obrovské sklamanie, je to celé nemastné neslané, spomalené, polovica filmu je s vypaseným Plemonsom ako ťahá mŕtvolu z bytu. Keď sa objavil Perníkový táta, oči zažiarili, ale po minúte aj zhasli, neviem, či vlastne povedal celú vetu aj to bezduchú na lavici v bistre. Za pozornosť stoja tri scény: u bývalých kumpánov, vo zvarovni a u chlapíka s vysavačmi. ws ()

fimler

Jsem rád, že to vzniklo. Samozřejmě to není nic převratného, ale bylo fajn dovědět se, jak se Jessemu podařilo uniknout z Albuquerque. P.S. Uživatel dO_od to naprosto vystihnul, "je to hezká, ale ve své podstatě naprosto zbytečná tečka". ()

wowylgu313

Takhle ... Původně když jsem poprvé spatřil toto myslel jsem že např rok poté vyjde další část ale zaměřená zase jen na jiné hlavní postavy. Dnes v roce 23 je asi už jasné že se tak nestane a tento "film" byl jen jakýsi dodatek a nostalgické připomenutí jednoho skvostného seriálu. Jak to vlastně celé byli s Jessim? Co se stalo a dělo po skončení posledního dílu? To vám řekne toto filmové "rozloučení". I když už to nemá takové tempo a krásu jako seroš, furt tam ta nějaká atmosféra je. Samozřejmě spousta flashbacků aby vás nějak dostali do děje. A minimálně pro fanoušky je to příjemné zpestření. 70-75% je odpovídajících. ()

koza3

Poctivé zakončení příběhu Jesseho. Všichni jsme po skončení seriálu tápali, co a jak se s ním stalo a tohle si asi všichni tak nějam představovali. Vtipný jak ti herci za pět let zestárli a někteří festově ztloustli (že Todde). Asi bych se podíval na nějaké potencionální pokračování, taková varna na Aljašce by nemusela být špatná, ale všichni se asi shodneme na to, že bez Walta by to už nemělo grády a tak poděkujme za El Camino a nechme Jesseho v poctivém důchodu. Díky Jesse! ()

Martynes

Vlastně jsem si po zhlédnutí uvědomil, že tento epilog ani nepotřebuju. Navíc je v některých scénách vidět, že Gilligan nevěnoval filmu takovou péči jako seriálu. Pořád ale jde o správně nadávkovaný fan-service se skvěle hrajícím Aaronem Paulem a tunou vzpomínek a emocí. 7/10 ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster