El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

netahlo

Uplne zbytecnej pocin, kterej nema s atmosferou nejlepsiho serialu vsech dob nic spolecnyho. Cekal jsem to, takze nejsem zklaman. Nastesti. ()

BMAJTZ

Jako epilog dobré a svým způsobem to funguje dobře i jako samostatný film, i když těch odkazů na seriál je opravdu hodně. Pro milovníky Braking Bad rozhodně nutnost, pro ostatní to moc pochopitelné nebude. I když jsem se nenudil tak i ten obsah by se dal natlačit do kratší stopáže. Každopádně Aaron Paul hraje skvěle a cameo role ostatních známých taky potěšily. Za mně hodně silné tři hvězdy. ()

Soweek

Breaking Bad byl pro mě jedním z nejlpších seriálů všech dob i z důvodu, že byl poměrně jasně a skvěle zakončen. Byl jsem tedy trochu v rozpacích, když Netflix oznámil tuto nadstavbu v podobě filmu doplňujícícho seriál. Výsledek nedopadnul zas tak špatně, El Camino si drží kvalitativní vlastnosti původního seriálu, ale největší výtkou prostě je, že to celé působí jak jeden díl navíc, nikoliv jako stand-alone movie. ()

herr_carter

Koukám, jak se tady všichni hodnotitelé téměř bez výjimky shodují na 4kovém hodnocení a je to tak, to tomu sedí nejvíc. Na plný počet to není, ale jenom díky tomu, že cokoliv se kdykoliv bude týkat nesmrtelného seriálu Breaking Bad, nemůže podle mě logicky být již hodnoceno plnou palbou, protože by se tím ublížilo totálnímu hodnocení onoho seriálu. Leda že by se zde zavedlo hodnocení od 1 do 10....Musel jsem si promítnout poslední díl poslední série Perníkového táty, abych plynule přišel do obrazu. Zase mě tu udivuje a přesvědčuje Aaron Paul, že je dobrým hercem, byť jsem o něm měl zkreslené představy - emotivní představení v jeho případě by mohlo být nominováno do nějaké topky filmů s přehledem..Je obdivuhodné, jak se z nevinného (úvodem) seriálu a navazujícího filmu najednou stala taková kultovní a dechberoucí reálná záležitost..........................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Sygi

Příjemný doplněk k legendárnímu seriálu a slušné komorní zakončení Jesseho dějové linky. Film silně působí jako ušitý na míru fanouškům, na čemž však není nic špatného. Některé flashbacky a návraty postav působí více věrohodněji, jiné méně (u určitých postav je technicky velmi těžce uvěřitelné, že dějově zapadají do poslední řady Breaking Bad). Westernové akční vyvrcholení děje možná nebylo nejlepším způsobem, jak do filmu dostat nějakou akci, ale budiž. V závěru jsem čekal trošku komplexnější zakončení. Film jako celek působí dobrým dojmem a nijak nenarušuje dějovou strukturu původního seriálu. Díky, Vinci. ()

Lukoboss

"Yo, yo, yo, Jesse Pinkman in the house!" Pro Breaking Bad mám slabost, takže jsem se na tohle fakt těšil, i když byly obavy, aby to nebyla nějaká zbytečná slátanina. No naštěstí není, naopak je to velice důstojný rozloučení s celým seriálem (i po těch letech) a především s jednou z hlavních postav. Hlavně je to pochopitelně pro fanoušky seriálu, kteří si nostalgicky zavzpomínají a s úsměvem budou kývat hlavou, jak jsou rádi, že to vidí. Navíc se jedná i o neplánovaný rozloučení s R. Forsterem, kterej už bohužel od včerejšího dne není mezi náma. Ze začátku snímek působí trochu rozvláčně, má pomalejší tempo, není tam tolik akce, ale ono to ve výsledku není až tak potřeba. To vyústění a uzavření je naprosto v pořádku. ()

klukluka

Po skončení Breaking Bada jsem se ani vteřinu nezamýšlel nad tím, co teď bude s Jessem. Ale ta poptávka tu musela být, jinak by se do toho nepouštěli. O kvalitách seriálu se El Caminovi může jenom zdát. A mně s ním. Je to tak jednoduchý, až je to spíš primitivní. Jeden by řekl, že tomu chyběla Waltova rafinovanost a nevyzpytatelnost. Je to přímočará, rychlá, málo uvěřitelná cesta za balíkem peněz, kterej padne na něco, co by si člověk mohl udělat sám a v podstatě grátis. Je to tak zoufale prázdný, že je uměle nastavovaná snad každá scéna. Je to typickej odvar, všechny dobrý nápady vystříleli před sedmi lety. ()

Corpsegrinder

Dobře natočeno, dobře zahráno, poslední scéna s Walterem a Jessem moc pěkná. Jen jsem se celou dobu nemohl zbavit pocitu že je tahle tečka tak trochu zbytečná. Na druhou stranu seriál jsem viděl už pětkrát od začátku do konce a nikdy nepohrdnu nad tim se do toho světa vrátit. ()

HonzysKISS

Netflix si koupil seriál Breaking Bad, tak proč si neudělat vlastní film na tak výborné téma, kdo by to nechtěl? Navazuje to doslova tam, kde to skončilo. Jesse je na útěku, takže se celou dobu bude snažit nějakým způsobem navždy zdrhnout. Díky tomu narazíme na staré známé tváře a lokace. Což je na snímku nejlepší. Protože ten styl, jak chce Jesse uniknout, tak by se mu to bez flashbacků nepodařilo. Je jich tu bohužel hodně. Na jednu stranu je to super. Uvidíme další (hodně) oblíbené postavy, ale na tu druhou je to krapet zbytečný. Občas jsem měl už pocit, že jsou natahovaný. Mohli z toho celkově vymáčknout o dost víc. Přece jenom, je to celé pouze o hledání prachů. Bylo vidět, že sám Aaron Paul se snažil zapůsobit, ale Jesse byl posera jako vždy. Opravdu od toho nečekejte žádný geniální zázrak. Trošku mi i přišlo, že to Vince Gilligan udělal prostě z donucení. Každopádně aspoň pro ten nostalgický zážitek to za to stojí. 7/10 ()

kery-

Vsadím se, že po 7 letech nejeden fanda zamáčkl slzu. Psychicky zdeptaný Jesse jede stejné bomby, jako jel v seriálu. Návraty vedlejších postav potěší. Celé to ale působí lehce přímočaře, ale i přesto to bylo dost napínavé a dramatické. Je škoda, že ve finále se toho ani tolik z té jeho cesty ale nevysvětlilo; možná by někomu nemusel stačit úplný konec. Velmi potěšen bych se snad obával i dvojky. Furt by bylo z čeho čerpat... Tak snad ještě někdy, a třeba to bude tentokrát i na 5 :) ()

SpaceOdyseus

Fajn film. Serialu se to nevyrovna, ale to jsem ani neocekaval. Podle me mel Jesse i pres nedorecenost dobry konec v serialu, takze je El Camino pro me zbytecne. Ale i tak jsem se bavil a rad jsem vsechny znovu videl. Member Walter White? I member Walter White. ()

Stružák

Přesně jak psal Rocky88, rád jsem se podíval, jak to s Jessem vlastně dopadlo, ale že bych z toho filmu tleskal rukama nad hlavou, to ani omylem. Akce tu moc není, ale jako doplňující příběh El Camino funguje. Spíš je ale tohle dílo taková povinnost pro fanoušky Perníkovýho táty a Volejte Saulovi. ()

provitamin

2-hodinová nuda s minimom akcie, neustále pretkávaná flashbackmi do minulosti, v čom by sa divák neznalý seriálu úplne strácal. Potešila prítomnosť niektorých postáv zo seriálu, ale v celom filme boli možno 2 zaujímavé situácie, čo je málo. U mňa 2/5 a to patrí BB k mojim top seriálom. ()

Litvicek

Jedna z nejzbytečnějších věcí, které jsem kdy viděl. A to jsem viděl spoustu špatných věcí s Adamem Sandlerem. Ty flashbacky byly otřesné a postava Pinkmana měla jenom jednu sérii opravdu správný říz, takže jsem víc z něho ani nepotřeboval vidět. ()

mclenin

El Camino je svojím spôsobom "guilty pleasure" pre fanúšikov BB série, ktorý neurazí ale ani nenadchne, predstavuje odpoveď na linku Jesseho Pinkmana, ktorá pritom mohla kľudne prísť skôr, ba dokonca mohla byť ako epilóg súčasťou seriálového vyvrcholenia šesť rokov naspäť. Snímok využívajúc filmárske prvky, ktoré má divák späté so seriálom, stavia na komornej až melancholickej atmosfére a ťaží z notnej dávky nostalgie, ktorá sa v tomto prípade nepochybne musí dostaviť. Ako tu už viacerí písali, - SPOILER - v snímku cítiť neprítomnosť kráľa Heisenberga, prípadne aj ďalších postáv, ktoré šperkovali sériu BB a hoci pracuje aj s prvkami humoru a akcie, na mňa to celé pôsobilo smutne a akosi prázdno. Uvedené však nepredstavuje kvalitatívne mínus a ako fanúšik BB a BCS som si túto poslednú jazdu Jesseho Pinkmana užíval. ()

mazadlo

Jakkoliv jsem obří fanda, tak jsem čekal větší tah na branku. Fanoušky film nezklame a potěší. Na druhou stranu odpovědi na otázky nečekejte. Jde tu výhradně jen o uzavření expozice postavy Pinkmana. A abych řekl pravdu ten seriálový závěr, mi přišel dostatečnej. To pitvání v tom sice ničemu neublížilo ale ani to nic nepřidalo. V samotném závěru je Cameo které jako fanda potřebuješ. Vince to mohl s klukama natočit klidně na youtube a výsledek by byl stejný. Ta plumber linka mě nebavila...na Breaking Bad epilog to prostě bylo málo. Ale jo...díky za to nostalgické pohlazení. PS: ten digitál tomu nesluší - původní na film točený seroš vypadal lépe. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster