El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

Oralfabet

Ve všech ohledech to funguje na jedničku, tedy až na jednu drobnost, která vlastně vůbec drobností není... Nerad to říkám, ale v mých očích je El Camino přece jen trochu zbytečným filmem, není to nic, co bych si chtěl co nejdřív pustit znova, navíc po takhle dlouhé době to prostě působí tak nějak nedůležitě. Je to prostě spíš takový malý dárek pro fanoušky, kterým já jsem a stěžovat si určitě nehodlám, ale víc, než samostatný film to fakt trochu připomíná dvě epizody seriálu. Jo a asi se teď podívám znova na Breaking Bad, i když jsem to možná mohl udělat, než tenhle film vyšel, z některých věcí jsem byl lehce zmaten a ani recap seriálu na začátku úplně nepomohl, holt už je to fakt dlouho. No prostě... Pěkný to bylo. 7/10 ()

Milky.

Tohle bylo zasloužené a pro mě i očekávané. Jesseho konec v BB byl nemasný a neslaný a tuhle tečku potřeboval. Za mně perfektní, natočené přesně v BB stylu, není to špička, ale jako epilog naprosto dostačující a uspokojující. Jediné co mi vadilo byl po 7 letech špekem obrostlý a botoxem opíchaný Todd. ()

Ollie235

,,You're really lucky, you know that? You didn't have to wait your whole life to do something special." Stejný tvůrce, jiná kvalita. Zatímco v Breaking Bad Gilligan a spol. zvládají mistrně budovat napětí a postupně diváka vtahovat do děje, El Camino je jen pomalu plynoucí drama, kde na nic takového není prostor. Zároveň mě trochu mrzí, že tento příběh nepřišel o něco dřív. Připomenout si staré známé postavy a slyšet zase po letech Jesseho ,,bitch!" bylo ale i tak zatraceně příjemné. ()

bobstock

Je to už nějaká doba, co jsem nemohl odtrhnout oči od úžasně napínavého seroše o nemocném učiteli chemie, proto mi tohle nesmělo ujít. Ovšem, co následovalo v neuvěřitelných dvou hodinách. Natahovaná nuda o tom jak se zřízený Jesse Pinkman snaží zdrhnout s doplatkem 1800doláčů na Aljašku je opravdu jedna velká zbytečnost. Netflix má hodně peněz na rozdávání, tak proč se nevrátit do světa drog a násilí. Ovšem tady z toho nic nečekejte. Většinu filmu se Aaron Paul s důležitou blízkostí kamery někde ksichtí s jizvami života na svých bedrech a obličeji a přesvědčuje diváka, že už toho má opravdu dost. Dokonce se tu objeví i v momentce sám pán Heisenberg v malé scéně ve fástfůdu, kde se baví jako v čisté improvizovačce, bohužel o ničem. Tyto dvě hodiny by tenkrát zmákli současně se seriálem vrazit do 25minut..k čemu tohle. 45% ()

Garch

Mám pro Breaking bad Gillianovky slabost. Příběh El Camino: A Breaking Bad Movie by vydal na další seriál. Asi měl být, když se Better call Saul tak povedl. Až na pět Pinkmanův příběh nevidím, ale, mám tu Vince Gilligan slabost ;-) ()

Renfield

Závěr seriálu sice ještě jedno (ne)uzavření nepotřeboval, přesto jsem se samozřejmě vrátil rád. Film atmosférou navazuje na závěrečný díl, aby ve flashbacích vždy trefil tu pravou ke konkrétní scéně, povětšinou podstatně pozitivnější, pokud se nejedná o část s Toddem. Ten pokud v seriálu působil řekněme nejednoznačným dojmem, tady to zintenzivní na dvojnásob. Velmi svá a velmi zvláštní postava, kterou současný Jesse Plemons ale dost přerostl, o to to bylo někdy vtipnější. Je to však o Jessem filmovém/seriálovém, v jeho roli je Aaron Paul zase výborný, scény jako prohledávání bytu a první konfrontace se "svářeči" vyloženě potěší, druhá westernová je potom parádním finále. A pak je tu Robert Forster, jako prodejce vysavačů Ed, jenž obstará tu zdaleka nejlepší konverzačku s rychlým příjezdem. A snad i odjezdem... protože Jesse ve flashbacku s Waltem a Jesse v celém filmu, to je sakra rozdíl, tak aspoň nějaká naděje. 75% ()

zdenur

Tato nostalgií nasáklá tečka s rozhodně nevyrovná seriálové modle, ale nabízí kvalitní tečku za osudem Jesseho po vylétnutí z klícky. Super (víceméně staré známé) charaktery, ponurá atmosféra a odkazy. Krapet natahované, ale důstojné. ()

barrahir

Tohle není film, ale jedna průměrná prodloužená epizoda s divnýma flashbackama jen pro efekt a my máme předstírat, že herci nezestárli o 7+ let. Když už to chtěli dělat, nevím, proč s tím nepřišli v roce 2013. ()

PAVEK

Těžká nostalgie. K El Caminu asi nelze dodat nic víc výstižnějšího. Breaking Bad je a ještě asi dlouhou bude jedním z nejlepších seriálů všech dob. Při sledování El Camina jsem si říkal, jak dlouho asi ještě bude trvat, než se zase objeví seriál takové úrovně, jakou měl Breaking Bad. Bylo příjemné po letech potkat některé postavy, včetně "Jeho". Dějově se posunula linka Jessieho, konec konců, jaká jiná linka by se vůbec měla někam posouvat? Jak někdo napsal v komentáři přede mnou, El Camino je "ukázkový fan-servis". ()

Muel

| Netflix | Jasné, tak silné ako samotné Breaking Bad to nie je, ale to sme ani nepotrebovali. Ale určite to je obrovská pocta pôvodnému seriálu, ktorá to celé krásne ukončí. Jasná spokojnosť. | Hodnotenie: 8/10 | ()

Fifer

Trošku zklamání. Kamera skvělá, herci výborní, napětí ve scénách funguje, ale děj je takový dost obyčejný. Jesse zažívá útrapy, schovává se a nakonec konfrontuje své padouchy. Ta konfrontace byla efektní, ty dlouhé minuty před ní už ne. Celkem zbytečný film. ()

Cermbo

Nostalgická bomba pro skalní fanoušky Breaking Bad. Návrat do tohoto univerza nás velké fanoušky neskutečně potěšil a vcelku mile překvapil, protože celé 2 hodiny krásně fungovaly jako atmosférický epilogový díl poslední série. Rukopis tvůrců je tu znát na každém kroku a po řemelsné stránce v podstatě není co vytknout. Aaron Paul si návrat do role nepochybně užíval společně s dalšími herci. Nicméně malinko se ztotožňuji s názory, že příběhově je El Camino malinko zbytečný, nepřínáší nic nového. Spíš na vás čeká relativně poklidný dojezd, který ocení hlavně velký milovníci seriálu. Když už se do toho tvůrci pustili, šlo z toho vymáčknout malinko více, odhalit více věcí, ukázat více postav, celkově promakanější camea, jelikož některé z nich tam byly opravdu bohužel jen do počtu, naopak mi tam nějaké postavy chyběly. Verdikt: Fanouškům by tato novinka neměla uniknout, která ale funguje spíš jako suprová připomínka na staré dobré časy a dá vám možnost ještě jednou vidět nejen Jesseho Pinkmana. ()

Druury

Tesil jsem se jako malej... postavy a celej serial breaking bad miluju jako blazen. Po shlednuti jsme dostali takovej lehkej flashback, kterej podle me nebyl vubec treba.. dejove to mozna nekoho uspokojilo protoze to navazovalo, me ale ne. Tohle tocit nemeli. ()

Lukin413

Pro fanoušky povinnost. Všechny klíčové aspekty zůstaly, černý humor, tarantinovské dialogy zdánlivě o maličkostech, inovativní přístup kamery. Škoda zbytečných "memberberries" scén na konci. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster