Felix22

Takový malý kult. Velmi zábavná záležitost s chytlavou zápletkou a zajímavými nápady. Navíc mě tyhle gangstersky, kde jsou hlavní postavy přátelé a tvoří takový malý "gang", velmi baví. Je zde trochu vidět, že je to Ritchieho prvotina a působí to místy nevybroušeně (režisérky i scénáristicky), přesto se jedná o povedený debut, který prostě baví a má stylovou hudební složku. ()

Franki69

Tenhle film jsem dlouho odkládal, a jsem rád. Dneska byl na tenhle klenot britských gangsterek ten správný den. Vybíjenou o pytle travky a půl milionu liber jsem si užil, lidi se mi nepletli a konci se ukázalo, že ne každej je rozenej kriminálník a má to správný zlodějský štěstí. Těžkotonážní kultovka, se skvělou kamerou, muzikou, režií i scénářem. Ve svý době to musela bejt v kinech bomba, srovnatelná s Pulp Fiction. Dávám 90% a seženu si verzi bez dabingu, s londýnskou cockney to teprve bude úplný. ()

xcomex

...nadherna ukazka britskeho filmoveho humoru a filmarstvi -co se humoru tyce, tak nemam na mysli onen vseobecne zazity model "anglickeho humoru" -je to opravdu vynikajici ()

MasterFil

Docela mi u žánru chybí "komedie", jelikož zábava hraje v tomto filmu velkou roli, přijde mi to trochu jako parodie na mafiány,gangy etc...Ale má to super tempo,svižnou kameru,pohodový herce,výborný hlášky a naprosto super hudbu,doporučuju sehnat OST... ()

Gesicht

Výborný scénář, černého humoru až na půdu. Takové menší Pulp Fiction na britský způsob - bez "kultovních" hlášek, ale se spoustou zajímavých figurek. A poznámka: Neříkám to často, ale u tohoto filmu se dost povedl i český dabing :). ()

adamm90

Je prostě nádherné na tento film koukat. Film, který vás jednoznačně potěší. Film o partičce zlodějíčků, kteří náhle po prohře v pokeru dluží půl milionu dolarů a snaží se tyto peníze co nejrychleji sehnat..... ()

hudson07

Další zábavná věc od Ritchiho.. Filmů tohoto typu je málo a proto jsem si celý film dobře užil. Více se mi osobně líbil Podfu(c)k. Myslím že další filmy od tohoto režiséra už tyto dva snímky rozhodně nepřekonají a proto to považuju za vrchol jeho tvorby a nutno říct že se mu opravdu povedly. Jsou si velice podobné a mé hodnocení 78% s tím že si film za čas určitě opět pustím.. ()

Kvico

tak aj Guy Ritchie nejako začínal a učil sa ako vytvoriť bravúrnu krimi vecičku typu Snatch...keď človek robí dva krát to isté nie je to vždy to isté...tento film stráca v miestach kde naopak jeho mladší brat exceluje...či už je to herecké obsadenie a herecké výkony, humor, poriadna akcia, prepracovanie scenára...to všetko mi tu veľmi chýbalo a popravde som sa dosť nudil...veľké ospevovanie tohto filmu pre to mne ostáva záhadou ()

Arren

Atraktivní prostředí špinávé zlodějiny vždycky pobaví. Sbal prachy a vypadni je jednoznačně jeden z nejkvalitnějších snímků tohoto žánru. Scénář není úplně dokonalý, zápletky jsou předvídatelné a hlášky hrozně přehnané. Každá věc osamotě by kvalitu filmu snižovala. Tady však nějakým záhadným způsobem hrají dohromady a tvoří nadmíru vtipný a uvolněný celek. Smál jsem se a dobře jsem si odpočinul :-) Víc se od tohoto filmu očekávat nedá. A kdo by taky čekal víc? ()

Jirka1111

Vtipy postaveny na metaforách, výborná režie i výběr herců. Zamotaný konec jen podtrhuje celkovou bláznivost a bizarnost celého filmu. ()

f1

Začínám si uvědomovat, že k tomu to filmu jsem handicapovaný. Viděl jsem ho až po Snatchi. Ale kamera je výborná a některé hlášky opravdu brilantní. ()

CuriousGuy

Tak tenhle film se vážně povedl. Není to sice tak propracované jako podfu(c)k, ale hlášky to má skvělé. Postavy jsou dobře zahrané, děj svižný a nepředpovídatelný a muzika taky bomba. Guy Ritchie bejval skvělej ()

BorisBlade

Vzhledem k tomu, že jsem tento film viděl jako první a následovně Snatch a Rockrollu, je pro mě ten nejpovedenější. Při pohledu na to jak se pomlátí badnda lupičů a dýlerů, kteří si jdou zhasit žáhu a hrdinové bez škrábnutí vyklouznou, mi až tekly slzičky. Navíc ještě potom po příchodu do rozstříleného kanclu Sekyry Henyryho a pár mrtvolami, zase žádný přeživší a ještě s kecem "Oh no, not again" už jsem měl opravdu dost. Guy Ritchie mi kápl do noty. 90% ()

kpt.Marťas

Absolutně dokonalý, dost vykonstruovaný, parádně zamotaný a především mimořádně lehkonohý scénář s plejádou zábavných a ještě zábavnějších figurek. Tak vtipnou jízdu jsem už dlouho nezažil. ()

Martanka

Nelze jinak, než plnou palbu hvězdiček. Taky jsem sice jako první viděla Snatch, a napoprvé mi Lock, stock ... přišlo trošku chudé, ale prostě jen na Snatch bylo víc peněz a času a Guy měl už za sebou úspěšný debut :-) jinak navždy budu vděčná za objevení Jasona Stathama :-) a Vinnie Jonese pro film. Zase budu hanět dabing jako vždy, ale abych nebyla nespravedlivá tak Jason se povedl a navic předabovat Cockney (východolondýnský slang) není úplně sranda. Ale originál je nezaplacení. Snad povzdech nad výtvory Guye z poslední doby. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback