poster

Podfu(c)k

 • Velká Británie

  Snatch.

 • Slovensko

  Podfu(c)k

Komedie / Krimi

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Satan
  *****

  Jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) podfu(c)kářský film všech dob. Parádní humor asi s tisíci sprostými slovy za celý snímek a brilantní herecké výkony. Skvěle napsané, skvěle natočené, skvěle odehrané. A ten konec, jak se vše na sebe krásně naváže, prostě krása. Guy Ritchie ve vrcholné formě a tehdy ještě Statham, který si nehrál na drsňáka a neukazoval svalstvo. [Přesná stopáž: 99 min](1.11.2006)

 • Boss321
  *****

  Guy Ritchie přidal k osvědčeným hercům Jasonu Stathamovi, Vinniemu Jonesovi a Jasonu Flemyngovi z hitu Sbal prachy a vypadni další herce v čele s hvězdným Bradem Pittem a Beniciem Del Torem. Příběh je opět seskládán z mozaiky několika příběhů, které se vzdáleně proplétají. Richie jen tak dál.....!!!(27.11.2007)

 • Madsbender
  ****

  Vynikajúci spletenec absurdných a brutálnych gangsterských príbehov odohrávajúci sa behom jediného týždňa v Londýne, jemne pripomínajúci Pulp Fiction s konskou dávkou čierneho humoru, groteskných situácií ale aj drsných výjavov a až takmer mrazivých scén, a vynikajúcou hudbou. I tak sa mi ale zdá, že je tu na csfd zľahka preceňovaný, k úplným orgiám tomu i za účasti geniálneho obsadenia niečo chýbalo, a tým niečím je pravdepodobne duša, ktorú tento skvost popri nejednotnosti celku čiastočne stráca.(1.1.2013)

 • Webb
  ***

  Nenechám se opít režijní stylizací, kterou Ritchie používá ve svých flmech. Netvrdím že by byla špatná, jen není tak nadprůměrná jak se o ní tvrdí a scénář je také slaboučký. Žádným filmem mě ještě Ritchie nepřesvědčil a neurval si ode mě čtvrtou hvězdu. Jeho Lock, Stock and Two Smoking Barrels je na podobné úrovni jako Snatch takže také za tři.(17.12.2008)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Podfuck je solidně nadhodnocený film. Nahoru to táhne skvělý Bradd Piit,který sem tam hodí zajímavý fór,ale celkově v tom vidím slušný guláš. Zápory:Spousta postav,většina z nich nevýrazných, akce je minimum, vtipů moc není a objevují se zde i hluchá místa, v čem vidím obrovský mínus, když si film nedokáže plně udržet divákovou pozornost,ale můj žánr to nebyl, tak budiž.60%(20.8.2013)

 • - Některé záběry Mickeyho (Brad Pitt) boxerského zápasu se natáčely před modrým plátnem a částečně také pod vodou. (eMeMko)

 • - Přízvuk Brada Pitta byl záměrně přehnaný, byla to reakce na kritiku, že ve filmu Sbal prachy a vypadni nebylo hercům kvůli přízvuku rozumět. Guy Ritchie se rozhodl dovést slang do extrému - často Pittovi nerozuměli ani kolegové na place. (don corleone)

 • - Pes Bow, který ve filmu hraje krotkého psíka byl ve skutečnosti mírně agresivní a po té, co málem kousnul Vinnieho Jonese do rozkroku musel být nahrazen fenkou, které před natáčením dokreslovali specifickou černou skvrnu. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace