poster

Podfu(c)k

 • Velká Británie

  Snatch.

 • Slovensko

  Podfu(c)k

Komedie / Krimi

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Happykubas
  *****

  Perfetkní kombinace gangstersky s komedíí, aneb když už někoho zabít, tak alespoň s trochou humoru! Film s dokonalým střihem, perfektní hudbou a také s hvězdným obsazením. Guy Ritchie se může pyšnit výběrem herců jako je Brad Pitt, Jason Statham nebo také Benicio Del Toro. To vše plus originální a neotřelé hlášky nám dává dohromady kultovní záležitost, která opravdu stojí za ocenění.(27.1.2008)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Podfuck je solidně nadhodnocený film. Nahoru to táhne skvělý Bradd Piit,který sem tam hodí zajímavý fór,ale celkově v tom vidím slušný guláš. Zápory:Spousta postav,většina z nich nevýrazných, akce je minimum, vtipů moc není a objevují se zde i hluchá místa, v čem vidím obrovský mínus, když si film nedokáže plně udržet divákovou pozornost,ale můj žánr to nebyl, tak budiž.60%(20.8.2013)

 • castor
  ***

  Tak trochu jsem se obával, že to takhle dopadne a Ritchie mě svým stylem nedostane. Už několik jeho jiných projektů si mě coby diváka nezískalo a coby člověka, který ve filmovém světě rád poznává cokoliv nového, jakbysmet. Slušná plejáda herců (netypicky obsazený Pitt opět potěšil), přesto mě tohle tak trochu nepřehledné dílko žánrově i filmařsky minulo.(12.1.2010)

 • Marius
  *****

  Zbaľ prachy a vypadni na druhú. Hviezdou filmu je samozrejme Brad Pitt ako cigán Mickey. V naháňačke za obrovským diamantom nezaostávajú však ani ostatné postavičky panoptika londýnskeho podsvetia. A že je to naháňačka zábavná je takisto jasné, ako že nie je jednoduché zabiť Borisa Britvu a prasce sa chovajú nielen kvôli šunke. Guy Ritchie namiešal zbesilý guláš suchého a čierneho humoru, ktorý funguje aj po druhý raz a dokonca lepšie ako predtým. Ritchie je po Tarantinovi druhým najlepším "montovačom" hudby do filmu a Snatch to samozrejme len potvrdzuje. Len v množstve postáv sa na prvý raz asi stratíte, ale nevadí lebo tento nášup nie je len na jednu ranu Mickeyho päste.(3.12.2004)

 • Arachneuss
  ****

  Ohromně vtipné, dialogově stále stejně chytlavé jako ostatní "ritchieovky", příběhově velmi propracované. Brad Pitt jako cikánský boxer tomu nasazuje korunu. I přesto tomu "něco" chybí. Je to právě to "něco", jenž mne dohnalo k maximálnímu hodnocení Rock'n'Rolla. Bohužel ono "něco" se mi zde nepodařilo najít, ale i tak se jedná o nehoráznou zábavu.(6.7.2009)

 • - Při uvádění postav na začátku filmu má Franky Čtyřprsťák (Benicio Del Toro) při pokru na kartách trojičku (křížového, pikového a srdcového kluka). Při telefonátu s Avim (Dennis Farina) má zase sedmičku, osmičku a devítku srdcovou. (AntiasKing)

 • - Když chce Mickey karavan pro svoji mámu, řekne, že chce aby byl "barvínkově modrý". Norman Bates v Psychu vybral pro svou matku šaty v téže barvě. (Ai.ma)

 • - Slovo "fuck" zazní ve filmu přesně 153krát. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace