poster

Podfu(c)k

 • Velká Británie

  Snatch.

 • Slovensko

  Podfu(c)k

Komedie / Krimi

Velká Británie / USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kulyk
  *****

  Tohle je prostě zasraně fa - kurva mó - do píče zní! Ne, moment, do píče zní zní, jako do a potom z ní... Prostě vytříbený filmík, na kterém se řada budoucích hvězd udělala. To jsem to zase narovnal, co? A protože vím, že jsem Podprc již jednou komentoval, neboť mé ultravtipné pojednání o rachitických a blonďatých cikorkách bez rukavic utkvělo i v mé, jinak těkavé mysli, přeji milému cenzorovi nezhojenou zlomeninu obou zápěstí, škytavku, úpornou dyzenterii, žaludeční nevolnost a masivní krvácení z nosu. V tu samou chvíli! Uvidíme, jak potom bude frajeřit.(21.5.2015)

 • Hrabka
  ****

  Povedený thriller s velmi vtipnými komediálními scénami a dialogy. Ve filmu se mi líbily určité části, ale jako celek působí film poměrně rozháraně a neuceleně. Občas jsem byl zmatený kdo je kdo a o co že to právě jde. Po druhé to bude asi lepší, ale stejně byl film na můj vkus až moc překombinovaný a obsahoval až moc postav. 75%(14.6.2009)

 • Deimos
  *****

  TV/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 8/10/// +herci, nadsázka, hudba, je toho strašně moc ale nejvíce oceňuji znovukoukatelnost, na tenhle film se dá dívat pořád dokola -nedostatků zas moc není, snad jen, že postav je hodně a napoprvé nemáte šanci všechny pochytit/// Úžasný film. Když jsem ho vidě poprvé. Vůbec jsem ho neznal, ale oslovil mě. Napodruhé jsem si ho vychutnával a neuvěřitelně se bavil. Statham, Pitt, Šerbedžija, Jones jsou perfektní./// Celkem 89%///(4.5.2008)

 • Satan
  *****

  Jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) podfu(c)kářský film všech dob. Parádní humor asi s tisíci sprostými slovy za celý snímek a brilantní herecké výkony. Skvěle napsané, skvěle natočené, skvěle odehrané. A ten konec, jak se vše na sebe krásně naváže, prostě krása. Guy Ritchie ve vrcholné formě a tehdy ještě Statham, který si nehrál na drsňáka a neukazoval svalstvo. [Přesná stopáž: 99 min](1.11.2006)

 • B!shop
  *****

  Guy Ritchie natocil neskutecne stylovej film. Sbal prachy a vypadni jsou dobry, ale presto mi tam neco chybelo a to neco ma prave film Podfu(c)k. Jednak trochu znamejsi herce, precejen i kdyz neni Ritchie nejak zvlast zkusenej reziser tak svym debutem predved, ze fakt umi a dostal lepsi obsazeni a hlavne vynikajicim scenarem, dialogama, hudbou a kamerou. K hercum neni co dodat, vsichni vyborny a kazdej ma neco do sebe, vyjmenovavat cim me kazdej zaujal by bylo nadlouho takze jen par co me zaujali asi nejvic. Bradd Pitt s vynikajicim prizvukem, spravne kruty Rade Serbedzija (Boris) a Vinnie Jones, Alan Ford a Dennis Farina se svoji hlaskou "Sit down and shut up". Navic kazdej herec ma vynikajici hlasky a dilalogy a i kdyz scenar neni nejak strasne slozitej je hezky propletenej. K tomu vsemu navic vyborna hudba a spravne cool kamera. Proste vynikajici krimi komedie a nejlepsi film Guye Ritchieho.(16.9.2005)

 • - Spoiler: Vinnie Jones nastupuje do filmu ve scéně, kdy mlátí dveřmi od auta do hlavy muže, stejnou scénu si vyzkoušel už v předešlém snímku. (don corleone)

 • - Brad Pitt se sám u Guy Ritchieho přihlásil o roli, velmi se mu líbil jeho předchozí film. (don corleone)

 • - Během boxerského zápasu se kompars pohyboval kolem ringu, aby vytvořil dojem plného hlediště - producenti tak ušetřili. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace