Vypravěčem spletitého příběhu, točícího se kolem ukradeného velkého diamantu, je neúspěšný boxerský promotér zvaný Turek, který se k divokému kolotoči událostí připletl se svým komplicem Tommym vlastně náhodou. Ukradený diamant má předat kurýr Franky Čtyřprsťák americkému šéfovi Avimu. O drahokam však mají zájem další gangsteři a zlodějíčci, mezi nimi především bezohledný ruský zabiják Boris Břitva, černošští provozovatelé zastavárny Vincent a Solomon a nakonec i nemilosrdný gangster a organizátor nelegálních boxerských zápasů Kruťák. V nepřehledné hře o drahocenný lup sehraje významnou roli také irsko-cikánský boxerský šampion Mickey, jehož podivnému dialektu jen málokdo rozumí. Není divu, že při tomto počtu účastníků v pomyslném ringu v tomhle zápase brzy nejde o vítězství, ale o holé přežití... Autorská gangsterská komedie Guye Ritchieho s českým názvem Podfu(c)k nesporně těží z úspěchu tvůrcova předchozího snímku stejného žánru Sbal prachy a vypadni (1998). Scénář údajně vznikal již v průběhu natáčení zmíněného titulu a vychází z podobné zápletky a jejího rozvíjení. (Česká televize)

peaceNwar

Ak nedáte dopustiť na britský humor, pridajte si ešte dva hviezdičky :) Ja som sa síce bavil, ale z objektívneho hľadiska sa o žiadny prelomový či aspoň skvele napísaný a natočený film nejedná.... PS: Dobre, priznávam sa, urážala ma tá prehnaná samoúčelnosť, ktorá sa ale narozdiel od Monty Pythonov tvárila dosť vážne. ()

gipper

Tak jim to všem Brad Pitt zase pěkně natřel, hehe :o) Vážně netuším, jak on to dělá, ale i tuhle roli zvládnul na jedničku. Navíc kdo jinej by pořídil knokautovat jednou ranou chlapa dvakrát takovýho že jo. Asi nejvíc mě pobavila dvojka černochů a jejich "novej" pes, to jsem se kolikrát smála až jsem se za břicho popadala :oD ()

Sakikura

Tak tohle mě opravdu pobavilo! Vtipnost filmu se snad ani nedá popsat, záchvaty smíchu vás chytají snad každých pět minut! Zkrátka film popisující všechny radosti i starosti městské mafiánské smetánky! Každá postava je jedinečná a dodává filmu další nálož vtipných hlášek! Lepší komediální palbu (a to do slova) jsem nezažila. Říkáte si, tvrdé gangsterské prostředí, kde se jen vraždí a sekají se končetiny, tam jsou přece jen samí vážní a vychytralí lidé! Po shlédnutí tohoto filmu se až zhrozíte nad tím, že to vlastně tak není. Na větší bandu idiotů by jste nikde jinde nenarazili! Hodnotím na 150%. ()

Vendys958

Miluju Richieho filmy a mezi jeho díly je pro mě tenhle nejlepší. Skvělý scénář a hlášky, výborná hudba a dobrý humor. A Brad Pitt řádí. ()

Esinti

Určitě jeden z nejlepších gangsterských filmů. Pro mě nejlepší akorát romy moc dobře nevystihly tu kulturu a tak no. ()

StinkingPooh

Povedenej gansterskej film s výraznýma postavama a hromadou kvalitních hlášek! Cikánský boxer Brad Pitt-nejlepší! Měl jsem akorát trochu problém se orientovat v těch jednotlivých příbězích, do té doby než se to spojilo v jeden. ()

panWallace

Daleko lepší než předchozí Lock St.... Je vidět, že díky úspěchu předchozího filmu, bylo možné využít známější herce. Pitt jako cikán, o vzhledu se nemá smysl bavit, ale jeho přednes a chování..opravdu jsem mu toho anglického cigána věřil. Mistrné dílo Guye, které už těžko překoná, protože co scéna, to part excelance....P.S. bacha na chlápky co vlastněj prasečák :) ()

Muf911

Zas tak velká bomba to nebyla, jak to vypadá podle hodnocení zde. Trošku zmatený děj, kde sice přibližně vím, co se zrovna děje, al detaily nepochytávám. Podsvětí je zobrazeno až trochu moc cynicky tarantinovsky, ale ta elegance už není taková. I když pár dobrých scén se najde, celkově jen průměr. ()

paradoxman

Bílí cigoši, nabušený Brad a Statham v dobách, kdy měl ještě nějaké vlasy. Všechno dohromady to funguje a i po letech je proč se na to znovu dívat. ()

RealHonza

Film s rychlým spádem, u kterýho se člověk ze začátku musí snažit, aby vše stíhal než si na to zvykne. Spousta srandy, akce a rychlý sled událostí nenechá člověka upadnout do sebemenší chvilky nudy. Kdo má rád drsnější komedie, tak je to film ušitý přímo na něj. ()

Vajnlich

Pokaždé když je mi smutno a mám splín pustím si Pod(f)uc. Tomuhle filmu se nic nevyrovná: "Nečekal sem, že ho složí. Nechal si ho boxovat bez rukavic. Co si kurva čekal olejíček a thajskou masáž". To mě vždycky dostane. Prostě film má spád, skvělí herce, super zápletku a to co mám opravdu rád i humor. Podle mě se Guy Ritchie opravdu předvedl. Asi jako v Rock n Rolle. ()

ludovit14

Guy Ritchie sa po filme: zbaľ prachy a vypadni! ukázal jednoznačne v tom najlepšom svetle.Ktorý nám opäť ukázal aké je to jednoduché,keď to niekto vie: písať scenáre a zvládať aj réžiu-KLOBÚK DOLE,pred takýmito borcami.A k tomu stačí taká mala drobnosť, 84-karátový diamant- aby sa dejová línia na dráhe New York- Antverpy-Londýn krásne spojila v jednom bode.A keď do toho primiešame nezákonný box bez rukavíc, nezákonné stávkovanie hra o život a prachy sa môže začať.Ďalej tento thriller,zdobí veľmi kvalitné herecké obsadenie -ktorý aj podali výborné výkony.HOD:86%.VIDEL 2 krát.PS:nedá mi pripomenúť,že po G.Ritchieho filmoch-Jason Statham odštartoval svoju Ačkovú hereckú kariéru! ()

unclejack

Podfuck ovplýva mnohými kvalitami, ktoré ostatné filmy podobného razenia postrádajú - hravý prístup, supernabušený úvod a hlavne inteligentný scenár Guya Ritchieho. Ako môže niekto nenávidieť Brada Pitta ako cigána Mickeyho a jeho ma, ktorá by chcela karavan v zimostrazovej modrej, Jasona Stathama a jeho pravdepodobne najvtipnejšiu postavu a ako si niekto môže neužívať momenty vykradnutia sázkarskej kancelárie - samé drobáky- alebo dojemný príhovor Kulkozubého Tonyho k trojici maskovaných popletov? Toto je skutočné štýlová jazda a hoci by sa filmu dal vytknúť akčňácký záver, tak predsalen stojí za pozretie. Hlavne pre milovníkov čiernočierneho humoru. ()

chinano

Pro mě zklamání: zdá se mi to jako kopie Sbal prachy a vypadni, která přináší o něco hvězdnější obsazení, neméně povedeného Stathama, lepší konec, ale nic zásadně nového. /65%/ ()

Cazzysvjet

Takhle má vypadat brilantní a vtipný scénář :) . Perfetkní obsazení, hlášky a výprava :) . Ať Guy našel Stathama na ulici nebo ne , byl to chvat století :) . 95% ()

RomanBond007

Pri prečítaní popisu som si predstavoval niečo iné. Ale nebol som sklamaný. Každý milovník akčnosti si príde na svoje. Film obsahuje bitky, krádeže, prešpekulované pointy, to ho robia trošku výnimočným. Jason Statham a Brad Pitt - dve silné mená v akčných filmoch, režisér, čo o pár rokov zrežíruje tiež dokonalý film, na spôsob starého Anglicka, so známym detektívom Sherlockom Holmesom.90%!!! ()

Mejdzula

Já už mám v každým filmu ze začátku naprostej bordel. A docela se mi to nelíbí, že mi takto naznačují, jaký jsem kretén. Ale jinak to bylo samozřejmě vynikající, bavil jsem se vším tím svinstvem a hlavně Bradem Pittem, kvůi němu jsem se na to taky koukal, a nakonec se ukázal jako ten upe nejvíc, což bylo nejvíc. Akorát ty "pese" zkopíroval ode mě, a za to má určitě víc palců nahoru než to vůbec jde :) ()

Guy Ritchie chystá válečný thriller

Guy Ritchie chystá válečný thriller

22.02.2021

Ze Skryté identity bude seriál

Ze Skryté identity bude seriál

24.08.2016

Zrovna včera jsme tu řešili, jak se streamovací služba Crackle ujala Ritchieho Podfu(c)ku a (po vzoru Farga) z něj udělá samostatně fungující seriál. A víte co? Přesně to samé teď potkalo i Skrytou… (více)

Ron a Chuck chystají Podfu(c)k

Ron a Chuck chystají Podfu(c)k

23.08.2016

Pamatujete si, jak seriálové Fargo znělo jako špatný nápad a vyklubala se z něj uznávaná pecka? Tak to samé se teď plánuje s Podfu(c)kem. Streamovací služba Crackle, která je zodpovědná třeba za talk… (více)

Šerbedžija podusí Neesona

Šerbedžija podusí Neesona

17.10.2011

Pár záporáků a psychopatů si už Chorvat Rade Šerbedžija zahrál – kdo by zapomněl třeba na Borise Břitvu z Podfu(c)ku? Teď se bude mstít za smrt svého syna, kterého agent Bryan Mills alias Liam Neeson… (více)