poster

Rukojmí

 • USA

  Hostage

 • Německo

  Hostage - Entführt

 • Slovensko

  Rukojemník

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2005, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ***

  No tak ďalší film v ktorom si Bruce poplačkal. Je to jeho najnovšia filmová úchylka, alebo čo? Nech už konečne natočí Smrtonosnú pascu 4. Chcem ho vidieť ako drsňáka ktorého nič nerozhádže a je cool celí film.(1.8.2005)

 • DaViD´82
  ***

  Čistý průměr ve všech ohledech. Začátek docela navnadí, ale bohužel se to rychle dostane do takového ospalého rytmu, ze kterého se to již nevyhrabe. Není to vyloženě špatné či nudné, ale nechytne to, jen to tak plyne... Když pořádný thiller zdánlivě podobného ražení, tak raději Vyjednavače.(7.1.2006)

 • Superpero
  ***

  Film začíná velice dobře a napínavě jo a taky je tam Willis s plnovousem!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dále to pokračuje furt dobře a Brucemu se jako obvykle nedaří rodinný život (řekněte mi jeden film kdy mu to vychází) a navíc má depky, ale v takovéhle roli máme Bruce Willise nejradši drsnej policajt kterej má deprese a je zkrachovalej. Pak ňáký nemytý špíny přepadnou barák a jelikož jsou uplně blbý tak ten nejzakomplexovanější z nich zastřelí policistku. Film je stále super. Pak naběhnou k Willisovi do auta mafiáni a řeknou že mu odkrounou rodinu když jim nepřinese DVD. Pak už ten film neni tak super ale furt se na to dobře kouká protože Willis je fakt super herec a i hlášky typu kapitán Woppo (nebo jak) zachrání planetu Xene (nebo jak) vám nepřijdou zas tak debilní. Hlavní hajzl s molotáčema je taky velice efektní a finále kdy Bruce Willis opět přesvědčí zloduchy že srát se do něj se tak trochu nevyplácí je taky super. Tak proč teda (jen) ***? Jelikož to chvílema ztrácí tempo a neni to moc akční (ne že bych musel jen akční filmy ale zrovna tenhle by to solidně oživilo) bohužel tu taky není moc atmosféra, ale kvůli Willisovi ten film stojí za hřích a nudit se nebudete.(5.5.2005)

 • tron
  ****

  Rukojemník je zvláštny film, ktorý originálne kombinuje akčný triler so straumatizovaným policajtom (výborný Bruce Willis) s pôsobivou drámou o rukojemníkoch (a k tomu mafiánskou zápletka). Výsledkom je svieži, pôsobivý, akčný i nečakane mrazivý psychologický triler plný prekvapení, snímka zmáčaná krvou, potom, slzami, zúfalstvom a hnevom. Také Výkupné s Úkrytom. Nečakane vierohodné city!(27.2.2006)

 • kOCOUR
  **

  Zcela rutinní žánrová klasika (se vším všudy od scénáře až po finále), na kterou si po hodině ani nevzpomenete. Nebýt Willise, ten film by neměl opravdu NIC. 50%.(16.2.2005)

 • - Snímek byl natočen v Los Angeles a v oblasti Malibu. (Terva)

 • - Bruce Willis (Jeff Talley) prohlásil, že jeho dcera Rumer (Amanda Talley) nezískala roli protekcí, ale musela poctivě projít castingem. (Nikitera)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 16. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace