George Clooney a Quentin Tarantino se vyřádili v rolích nebezpečných bratrů Geckových, jejichž zatím posledním zločinem byla bankovní loupež. Na útěku do Mexika si jako rukojmí vezmou rodinu pastora Fullera (Harvey Keitel, Juliette Lewis). V blízkosti hranic se Geckovi a nedobrovolně i Fullerovi zastaví v baru Titty Twister, kde se bratři musí setkat s převaděči. Nikdo jim však neřekl, že po setmění se místní osazenstvo mění v krvežíznivé upíry! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ANTYCHRYST

Legendární bijak :) upírská řežba :) mladej Cloeny a hlavní úchyl Tarantino :) :) ten je skvělej..myslella si to vážně..já bych ti ji rád vylizal :) :) máme tady kundicky chlupatý..smradlavy...atd a pak se to zvrtne na krvavou nakladacku :) 90% ()

Sir Ludvig

2 parádne filmy v jednom! No nedáte tomu 5*? Mimochodom, tú druhú polovicu treba brať ako absurdnú srandu, kde sa Tarantino a Rodriguez bez ohľadu na nepripravených ľudí čo to uvidia, perfektne bavili... Lacné triky filmu vôbec neublížili - spomente si na Jacksona. ...a lepší zbrojný arzenál (krížová brokovka, zbíjačka s protiupírskym kolíkom, vodná puška so svetenou vodou, kuša-opakovačka, balóniky so svetenou vodou, stôl prevrátený hore nohami and more) voči príšerám vybalili hlavní hrdinovia iba v dvoch filmoch - v Evil Dead 2 (motorovka miesto pahýľu) a v Brain Dead (kosačka)!!! ()

maeb

Daly by se z toho udělat dva dost dobrý filmy. Na gansterku bych se tuze rád podíval a myslím, že by patřila k mým oblíbeným filmům. Upírskou hororovou parodii bych si klidně odpustil, protože to není můj šálek kávy, ale nebyla by špatná. Jako celek je Od soumraku do úsvitu prapodivnej hybrid a dost o ničem. ()

HanSolo

První hodina působí jako celkem napínavý thriller, ale ve druhé, kdy dorazí do toho upírského baru, jako by Tarantinovi došly při psaní scénáře nápady a hercům jejich schopnosti. Takže se jedná jen o lehčí nadprůměr. ()

zomb0

ja stohto filmu nemôžem, moja najoblubenejšia čierna komédia a zároveň najobľúbenejší upírsky film... hej a záber keď tarantino pozerá cez dieru v ruke v aute na cloonyho.. no proste odjeb...vraždenie upírov...salma hayek....juliette lewis... a tarantíno ktorí si napísal scenár len aby mu mohla lewis povedať aby jej výlízal a aby mohol piť s salmynej nohy :D... sQvelé ()

2scha

Já se tůze bavil.Upíří gansterka. Nejlepší hudební videoklip s božskou nebo spíš ďábelskou Salmou ()

deep

taková milá ptákovina, která je rozdělena na dvě části: první část je syrová a realistická a druhá je no ee... no prostě ''klasický''antiupírský masakr. na rozdíl od jiných nemám s vražděním upírů problém a na tenhle film se kdykoli rád podívám. ()

curfew77

Málo platné, pět hvězdiček si u mě tahle neskutečná slátanina gangsterky s upíří parodií prostě zaslouží, ačkoli ke konci už opravdu Robertovi s Quentinem došel dech a invence. Jenže tak kouzelné dialogy, charismatem sršícího Clooneyho, miloučkou Juliette Lewis, úsměvně úchylného Tarantina, vzorně ukázněného Keitela... prostě tolik zábavy jinde hned tak nenajdete. A těch hlášek!!! "Ta ženská by neřekla ani hovno, i kdyby jí kapalo přímo z držky!" :))) 90 %. ()

Pai-Mei

Super sranda. Treaba si všímať aj detaily, ako su napr. zbrane, ktoré Rodriguez používa vo svojich filmoch opakovane s veľkou obľubou. Viď medzinožný kanón. :-D O hercoch ani nehovoriac (...Trejo...) ()

LuNaj

Nemám rád upíří filmy, takže byť bych chtěl sebevíce, tak moc kladně hodnotit nemůžu. Zpočátku se film jeví jako kvalitní gangsterka, ale s nástupem upírů to jde k šípku. ()

Cortesz

Režie v podání Rodrigueze a scénář z pera Tarantina. To si musíte říct, že to bude ten nejlepší film co kdy vznikl, ale bohužel není to tak úplně pravda. První půl hodina až hodina je o loupeži banky kdy dva bráchové v podání naprosto skvělého a bezkonkurenčného Clooney, kterej zde předvádí svůj nejlepší hereckej výkon, kterej sem od něj viděl, no a jeho pošahaně úchylného bráchu hraje Tarantino, kterej není moc dobrej herec a sám to o sobě tvrdí, ale zde celkem ujde, protože hraje to co je - úchyl ( samozřejmě to myslím v dobrém slova smyslu, ale když točí takové filmy tak nebude úplně OK, ale jedině dobře) a nemá tolik prostoru jako Clooney. Dále v rolích rukojmí krásně ujetá Juliette Lewis a můj oblíbenej Harvey Keitel a s nima ještě jakejsi přehlédnutelnej číňan. Poté přijde úchvatnej mejdan v baru a poté přijde to co sem nečekal a film se začal ubírat úplně jiným směrem. Je sice fakt, že vyvraždění těch upírů je dechberoucí podívaná, ale kdyby se bez nich film obešel a skončilo to podle Tarantina kdyby to ovšem režíroval věřím tomu, že by to bylo za 5. Takhle jen za 4. Ale i tak je to skvělá podívaná. Bohužel jsem to viděl s českým dabingem, kterej nebyl špatnej, ale tak nějak celkem slušnej a to mi nějak nesedí, protože vím, že když scénář napsal mág jménem Tarantino musí tam padat FUCK za FUCKem. Hudba celkem ušla. ()

Mr.Roman

Zaujímavý, no veľmi rozporuplný film. Ak to mala nejaká pocta béčkovým hororom, tak to samo o sebe nemalo byť jedným z nich. No vynahradzujú to vynikajúce hlášky a Clooney + Tarantino ako bratia. Síce je celý film braný s nadsádzkou, ale chvíľami akoby sa bral príliš vážne. Podivný (ne)koniec filmu a (obrovská) hromada nelogickostí (čo ja osobne strašne neznášam) zráža toto dielko dosť k zemi. Ale inak sa jedná o pohodový/á akčný Horor/Komédia s niekoľkými vynikajúcimi scénami, ktorý môžem doporučiť každému kto práve toto spojenie hľadá. P.S. Ak nemusíte Tarantinovky + Rodriguezove filmy a morbídny humor ani si to nepúšťajte. ()

Jaromír

"Kundičky, kundičky, kundičky, vstupte milovníci kundiček.Slevy kundiček. Kupte jednu a dostanete druhou stejnou a nebo horší za penny." Klasika :), Tarantino je perfketní, a zabíjení úpírů taky není k zahození, takový lehčí film k odpolednímu zákusku. ()

GoreManiac

Líbí se mi hloupý filmy, filmy s fekálním humorem a taky filmy s pitomejma scénama. RR se naprosto trefilm timhle kusem do mýho vkusu ()

miki68cz

Nejpovedenější komediální horor (zajímavá kategorie co?) jaký znám. Tento film mám v autě na cd a poslouchám hlášky, kterými je prošpikován. Bomba, super, nejlepší. Quentin je nejen špičkový režisér ale i herec. ()

Mykhaluu

Opět film, u kterého bylo ohroženo mé zdraví a zase v tom měl určitě i prsty pan Quentin! Neobjevit se tam ti upíři a nezačít mela a ta hromada kamionů na závěr, tak bych byl asi bit, co že jsem to donesl z půjčovny za sh*t! :) Teď bych to hodnotil ještě hůře, neb krve na plátně již mám čím dál více dosti, ale nebudu tomu křivdit, když se mi ta zvrhlá komedie tehdy celkem líbila... Té paní z banky mi bylo líto... a Tarantino svůj kukuč úchyla využil dokonale! ()

Borecz

Podle některých dost vysokých hodnocení usuzuji, že jsem tomuhle filmu možná jen nepřišel na chuť, ale to skutečně ani trochu. Ta rádoby zajímavá kombinace hororu a komedie mi přišla natolik nepovedená, že jsem se místy vysloveně těšil až to skončí. Za sebe můžu říct, že je to jeden z nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděl, protože hororové prvky nebyly strašidelné a komediální prvky nebyly vtipné, Skoro celou dobu jsem se nudil a jediné, co jsem si z filmu odnesl je lítost nad naprosto zbytečně ztraceným časem. ()

HarlanWade

Další ze spoluprácí Rodriguez - Tarantino, tentokrát v tak trochu normálním filmu. Výborná první hodinka, která leží a běží jako nenáročná gangsterka se skvělým Clooneym a překvapivě i dost ambiciózním Tarantinem. Úvodní nadšení trochu opadává v okamžiku vstupu do klubu. Pak začíná jít spíš o morální tuctovku se běžnou americkou rodinou - ale nenudil jsem se. Závěr byla sice superrychlá akční bomba, která by mě ale asi dostala víc, kdybych na ní nečekal už od začátku (věta "Atmosféru strachu rozvíří, když se z lidí stanou upíři" na obalu vyzrazuje vše). ()

Uninstall

Tak tenhle film jsem zhltnul naprosto neuvěřitelným způsobem. Genialita Roberta Rodrigueze nezná mezí. Jen asi málokdo by po hodině filmu čekal, že to bude film o upírech. První část filmu je výborně vymyšlený thriller a druhá část je výborný béčkový film o upírech. Upíří kapela hrající na těla mrtvých lidí, jako na kytary mě dost pobavila, stejně jako jedna z hlášek Goerge Clooneyho : Cvoci nevybuchují, když na ně zasvítí Slunce, ať jsou sebecvokatější. Záverečný pohled na májskou pyramidu mi naprosto vyrazil dech. Nemám jinou možnost: 5 hvězd ()

Zemřel herec John Saxon

23.10.2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

17.08.2009

Přesněji 7. 7. 2010. To platí pro nás, diváky. Tvůrci Predators (tedy především producent Robert Rodriguez a režisér Nimród Antal) však mají odlet plánovaný už na 28. září 2009. Tehdy totiž v… (více)