V jedné z okrajových částí Ostravy je nalezeno tělo mladého muže bez dokladů, v teplákovce, bez spodního prádla a v teniskách s rozvázanými tkaničkami. Rozmlácený obličej, stopy násilí na těle. Bezdomovec? Je převezen do nemocnice, kde za pár hodin zemře. Magda s Martinem pátrají po totožnosti oběti i svědcích incidentu. Najdou informace o nelegálních zápasech, o místech, kde se konají, a kolik se na ně nelegálně sází. Je pravděpodobné, že mladík se zápasů účastnil. Podaří se kriminalistům najít toho nebo ty, kteří nelegální zápasy organizují a mají tak na svědomí mladíkovu smrt? (Česká televize)

Dogfish

Snad se to rozjede. Kriminálka z Ostravy - OK. Pár herců z okolí OV, ale bože i ten Viktora, který je z Ostravy mluví jak cajzl. To má z těch reklam z rádia... Snad Hanuš, který asi hraje psychouše trochu rozhýbe další díly. Jo, a proč ten jeden z hlavních pořadatelů zápasů přiveze ještě živého fajtra kousek od svého baráku, tam ho vyklopí, zasype listím a nechá umřít... To mě snad nevysvětlí asi ani scénárista. ()

chrispe

Zklamání. Naprosto šedivá věc, kterou lze zaměnit s jakoukoli průměrnou i podprůměrnou kriminálkou. Parta spíš necharismatická. U paní Špalkové moc nevím, co si myslet, zamračený pohled pana Vyorálka, aby vypadal drsněji, byl místy spíš k pousmání. Pana Plesla mám fakt ráda, ale přijde mi, že je teď všude! a i kdyžjsou role rozličné,  on je furt stejný. Případ... nuda, šeď, průměr... rozhodně nic co pořádně zaujme. Aspoň u mě to tak bylo. A ano! Víc Ostravy do Ostravy... proč se toho ČT proboha bojí? ()

TomasRichtr

Tak zase nic... achjo.  Asi bych to ani nepřičítal hercům, tohle je prostě špatně zrežírovaný a vizuálně to taky nic nenabídne. ()

Jonatána

Tak Ostrava tam byla, no. Ovšem proč tam, krucinál, není v hlavní roli Ostravák? My tady máme dobré herce. Vyorálek dobrý, ať mluví, jak chce, ten tam není za Ostraváka, ale ten zbytek? A celkově docela nuda. Tak dám ještě jeden díl a třeba se to zlepší. ()

Adiemus

Špalková zcela nevýrazná, to má být jako velitelka? Budí dojem, že ji to vůbec nebaví. Jediný slušný výkon podává Vyorálek. Celkově nuda. ()

bearmeedek

Velice slabé, žádná atmosféra. Soukromé linie jen zdržují, jinak neříkají nic. A vůbec největším problémem je ta hlavní postava, kterou hraje Špalková. Takhle má vypadat (myslím chováním) šéfka vyšetřovací skupiny? Tak se podívejte na pár zahraničních filmů s ženskou v čele. Tahle práce prostě musí toho člověka sežrat a poznamenat ať chce nebo ne. Tohle byl náborový klip do pohody. Takže dík a další čas věnuji jiným projektům. ()

rublik05

Na české televizní poměry vcelku slušně natočená kriminálka, jejíž největší slabinou je scénář, kdy z pro mě nepochopitelných důvodů se nadpoloviční většina stopáže zaobírá soukromím hlavních vyšetřovatelů, navíc tyto scény většinou působí úplně mimo, do celkového děje vůbec nezapadají, jen zbytečně odvádí pozornost od těch zajímavějších částí, kterých ale právě díky tomuto nešvaru není zrovna mnoho. Ústřední duo na mě po celou dobu působilo trochu zvláštně, nejvíc mě bavil Jiří Vyorálek, jinak se spíše jedná o průměrné herecké výkony. Prostředí Ostravy se moc vytěžit nepodařilo, teda alespoň v první epizodě, v dalších to možná bude jinak. Příběh nebyl ničím zajímavý, je plný nelogičností, má mizerné tempo, nulové napětí, vlastně ani nevím, proč jsem to dokoukal až do konce. První epizodou pro mě tento seriál končí, svůj čas raději věnuji něčemu smysluplnějšímu. 3/10. ()

Sigi-ACS

Mam dost, opet strong female charakter, aby to bylo pekne progresivni, warez stranky pres ktery se dostanete na darknet, 47lety Vyoralek nastupujici na nelegalni MMA zapas. Pulku dilu se resi osobni problemy vysetrovatelu, koho to zajima? ()

Mamlas

Zdlouhavé, pomalé, moc zbytečného prostoru pro děti a babičky a jiné okrajové rodinné vykecávačky. Policistka se moc nehodí ke svému manželovi, vypadá jako jeho matka nebo hodně starší sestra. Scénář ani okrajově neodpovídá ostravskému slangu. Místy neposedná kamera. Příběh slaboučký, naivní. O kousek výše než humusoidní Specialisté z Novy, ale i tak dost slabá a nezáživná mizerie. (14%) ()

Plastík

Tak to bylo zase tak spíchnuto na honem, že to pokračování dalších dílů zřejmě nezachrání. Jen jedna otázka. Proč je kapitán pojmenován Magda Malá, jako zpěvačka? Ty vogo, to ji měli dát jméno Aneta Langerová. A proč tam zase narvali tuhle hudbu? Co tím chtěli předvést? To bysme to měli celou dobu poslouchat, když se budu dívat na další díly? Nasjat, zapomeňte. Ale pochválit musím tu malou slečnu - hraje výborně, je krásně vedená. Před tímto klobouk dolů. Herci, prosím, jste herci, tak se do těch rolí vžívejte. A Vyorálek mě taky moc bavil. Ale jak tam zahodil tu "žvejkačku", to jsem pochopil, že je celá produkce na houno. ()

DeDanu

Unylé, už mnohokrát někde jinde viděné a řešené, takže předvídatelné a bez napětí a jiskry. To už vážně žádný herec neumí zahrát emoce? A odkdy se v Ostravě mluví spisovnou čestinou bez přízvuku? ( Mne ty odlišnosti moc baví, kdyby někdo chtěl náhodou šťourat:))) Za mne, bohužel, ne. A tak jsem se na paní Špalkovou a pana Plesla těšila... ()

a0001

Petra Špalková je najväčšou chybou obsadenia, ostatné herecké "výkony" tiež neoslnia. Navyše je to príšerne nudné. ()

Ricci

"Hele co nám vypadlo ze statistik, na co se lidi nejvíc koukaj?" "Na kriminálky a Ordinaci" "Super, tak to spojíme a bude to trhák." Ne, ne, ne, tohle nefunguje… Lehce podprůměrná televizní zábava (jako pozadí k práci na počítači dostačující). Špalková mne neuvěřitelně vytáčí, tohle není role pro ni. Hauptku neutáhne, v Pustině byla uvěřitelná a dobrá, ale taky typově je úplně jinde. Warez je vstup do darknetu, to je novina :D A děcka ze střední suplují Google image search, neuvěřitelné diletantství scénáristů. ()