Kukačky

Česko, (2021–2023), 22 h 47 min (Minutáž: 52–59 min)

Série(2) / Epizody(26)

Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Žádné řešení není jenom dobré. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen rodin, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Vzhledem k tomu, že k záměně došlo v místní nemocnici, zasáhne osudová událost do života mnoha dalších. Abychom pochopili vazby a vztahy mezi lidmi ve městě, vyprávění se dotkne i událostí v minulosti. Lidé si totiž nesou svá tajemství i nenaplněné touhy, které v kritických chvílích vyplouvají na povrch. (Česká televize)

Recenze uživatele LachtanShows k tomuto seriálu (26)

Epizoda 8 (2023) (S02E08)

Klasika spíš výplňový díl, co mě ale krůček pro krůčku láká na to, co se tehdy odehrálo. ()

Epizoda 9 (2023) (S02E09)

Melete tu už 7 epizod, že přestáváte sledovat a stejně koukáte dál. Já jsem třeba dost na trní, co se tehdy všecko semlelo, takže nebudu jako ovce zbytečně podhodnocovat. ()

Epizoda 10 (2023) (S02E10)

Už se dostávám mezi zdejší ubrečené ovce a těším se na duben, kdy to celé konečně dojede do finiše. Už mi přímo s prominutím serou oba dva kluci. Ze zbytku postav se už také s leckým nedá sympatizovat. ()

Epizoda 11 (2023) (S02E11)

Tak už jsem i já v ofiko bodu, kdy tenhle seriál dojíždím na setrvačník a vyhlížím kýžený konec. Možná i proto, že v dnešní době je 13 dílů na sérii zkrátka moc. ()

Epizoda 12 (2023) (S02E12)

Dojíždění z čiré setrvačnosti. Řekl bych, že mi některé postavy budou chybět, ale to vše stojí jen na sympatických hercích, s nimiž se můžu sejít u něčeho mnohem poutavějšího. Tím Kukačky v téhle fázi už bohužel nejsou. ()

Epizoda 13 (2023) (S02E13)

Snad se tentokrát už fakt nebude zase křísit. Linka s Terezinou mámou mi tu přišla tak našroubovaná, že se mi chtělo spíš smát, ačkoli se tu hraje na velmi vážné noty. Soud vyšuměl tak, jak bylo poněkud očekáváno, zvlášť v případě, kdy by bylo fakt utrpením to za další dva roky natahovat na dalších 13 dílů. ()

12. Ceny české filmové kritiky - nominace

12. Ceny české filmové kritiky - nominace

04.01.2022

Dnes byly Sdružením české filmové kritiky zveřejněny nominace na výroční Ceny české filmové kritiky za uplynulý rok 2021. Celkem bylo nominováno 16 děl, z nichž nejvíc nominací (celkem 6) získalo… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD