Reklama

Reklama

Samuraj Jack

(seriál)
  • Polsko Samuraj Jack (více)
USA, (2001–2017), 23 h 28 min (Minutáž: 21–24 min)
(další profese)

VOD (1)

Série(5) / Epizody(62)

Obsahy(1)

Kedysi dávno v dnes už nejestvujúcej krajine ubližoval ľuďom vládca temnôt Aku. Jedného dňa sa mu však postavil na odpor samuraj menom Jack, ktorý mal magický meč. Kým ho však Jack dokázal nadobro zničiť, Aku otvoril časový portál a poslal ho do ďalekej budúcnosti plnej robotov a rôznych mimozemských príšer. Jack sa teraz snaží dostať naspäť domov, popritom však pomáha tým, ktorí ho potrebujú a neustále sa dostáva do životunebezpečných situácií. Zároveň sa snaží nájsť Akua a konečne ho navždy zničiť. (pivo)

(více)

Recenze (50)

JanPancir 

všechny recenze uživatele

Tak u tohle seriálu se bavím nejen akcí a komediálními prvky, ale také jsem tam hlubší myšlenkou a poučením. Perfektní příběhy jednotlivých dílu a v čele s velkým sympaťákem. Na opačné straně opravdu jasně záporným bohem Aku. Velmi se mi líbí grafické zpracování Samuraje Jacka. Doporučuji všem velkým i malým ()

HanzoBureshi 

všechny recenze uživatele

Nejoriginálnější dílo, které Cartoon Network kdy vytvořilo. Naštěstí HBO MAX tento titul má (originální znění + titulky). První čtyři řady jsou fajn dobrodružstvím, které byly vskutku zábavné nápadité, bylo tu sice pár dílů, které jsou absolutní nesmysl na druhou, ale za to vskutku originální. Dal bych něco mezi 80-90%. Uběhlo třináct let a dorazila závěrečná řada s překvapujícím ratingem, možná se to zaměřovalo na určité fanoušky, které už vyrostli a to je podle mě cool. Na rozdíl od těch předchozích, tak poslední pátá série vypráví vskutku jeden jasný příběh, který je celou dobu směrován do epického finále. U samotného konce se objevila pořádná dávka nostalgie, která u mě vyvolala neuvěřitelnou radost. Finále neskončilo úplně kompletním Happy Endem a taky proč, když už to není určený pro malé děti.... Pátá řada má u mě kompletních 100%. Celkově celý tento seriál je pro mě vskutku jeden velký unikát, a nikdy na něj asi nezapomenu. Mé celkové hodnocení: 9/10 ()

Reklama

MK_ultra 

všechny recenze uživatele

Samurai Jack je skvělý oddechový seriál s nápaditou animací, výborným hlavním hrdinou a snad ještě lepším záporákem. Všechno je tu jak má být, zápletka ,humor i napětí....škoda, jen že je relativně málo dílů a konec je zatím otevřený.....Al ejednou se určitě dočkáme dne kdy Samurai Jack nakope Akuovi zadek.....a nebo Aku Jackovi.....to je docela jedno, protože stejně to bude skvělá řežba! ()

smerďakov 

všechny recenze uživatele

Když jsem ráno viděl v televizi tohle, docela mě to překvapilo. V tuto dobu na tomto programu jsem zvyklý na jiné kvalitativní třídy oslovující jen vybrané skupiny diváků. Hlavně mě zaujalo vizuální provedení a až podivuhodné cítění pro kompozici a detail. A velice příjemné mi bylo pomalé a neztřeštěné plynutí příběhu. Viděl jsem jen dva díly a pravidelný divák ze mě nebude, ale za ten netradiční zážitek okořeněný smyslem pro humor si určitě 4* zaslouží. ()

Bjesik 

všechny recenze uživatele

Ano, neskutečně nápadité animace bojů a desítky originálních prostředí jsou samy o sobě kouzelné. Nejde však o jedinou devizu - Samuraj Jack je plnohodnotným seriálem - tak málo slov a tolik morálního apelu a kritiky společenských poměrů. Zlý Aku spáchal snad všechno představitelné zlo, které houževnatý samuraj musí překonat a ukázat nám, kudy vede správná cesta. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (11)

  • Původně měl příběh Jacka završit celovečerní animovaný film, avšak z těchto plánů nakonec sešlo. (LostRyba)
  • Seriál se na obrazovky vrátil třináct let po konci čtvrté série, aby v páté sérii zakončil příběh Jacka. (LostRyba)
  • V angličtině Jack není jen jméno, ale také to označuje dokonalého muže - chytrý, charismatický, velmi hezký a čestný. (Harroc)

Reklama

Reklama