Reklama

Reklama

Samuraj Jack

(seriál)
  • Polsko Samuraj Jack (více)
Animovaný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
USA, (2001–2017), 23 h 28 min (Minutáž: 21–24 min)

VOD (1)

Série(5) / Epizody(62)

Obsahy(1)

Kedysi dávno v dnes už nejestvujúcej krajine ubližoval ľuďom vládca temnôt Aku. Jedného dňa sa mu však postavil na odpor samuraj menom Jack, ktorý mal magický meč. Kým ho však Jack dokázal nadobro zničiť, Aku otvoril časový portál a poslal ho do ďalekej budúcnosti plnej robotov a rôznych mimozemských príšer. Jack sa teraz snaží dostať naspäť domov, popritom však pomáha tým, ktorí ho potrebujú a neustále sa dostáva do životunebezpečných situácií. Zároveň sa snaží nájsť Akua a konečne ho navždy zničiť. (pivo)

(více)

Recenze (49)

Zombiepod 

všechny recenze uživatele

Po 16 rokoch definitívne zakončiť tento geniálny seriál? Ďakujeme ti, Gendy. Jack bol seriálový hrdina môjho detstva, v dobe, kedy ešte animáky z dielne Cartoon Network stáli za to, a tvorcovia na našu generáciu nezabudli. Finálnu, piatu sezónu, dokončili presne pre nás - odrastených fandov Samuraja Jacka, a vrátili ho v najlepšom a najdrsnejšom podaní, aké sme mohli ako diváci dostať. Geniálna hudba i postavy, mystika, symbolika, a úchvatné výtvarné spracovanie v premyslenom a tak dlho ukončovanom príbehu, ktoré vyvrcholilo po dlhej dobe do majestátneho finále, s dokonalým záverom. Tomuto sa vraví oddanosť dielu. ()

Bjesik 

všechny recenze uživatele

Ano, neskutečně nápadité animace bojů a desítky originálních prostředí jsou samy o sobě kouzelné. Nejde však o jedinou devizu - Samuraj Jack je plnohodnotným seriálem - tak málo slov a tolik morálního apelu a kritiky společenských poměrů. Zlý Aku spáchal snad všechno představitelné zlo, které houževnatý samuraj musí překonat a ukázat nám, kudy vede správná cesta. ()

Reklama

RichardLev 

všechny recenze uživatele

Netradiční seriál, kde se jen velice málo mluví, důraz je kladen spíše na video a audio. To se dneska vidí jen málo - většina seriálu pro děcka jsou ukecané až běda. Samurai Jack je akční mix sci-fi, fantasy a všeho možného. Některé díly jsou neskutečný bizár. Nevýhodou je, že seriál končí otevřeně. Nečekejte tedy na šťastný konec. Oblíbené epizody: Jack and the Warrior Woman; Jack and the Three Blind Archers; Jack and the Ultra-robots; Jack and the Spartans; Jack in Egypt; The Birth of Evil; The Aku Infection; The Scotsman Saves Jack. ()

JanPancir 

všechny recenze uživatele

Tak u tohle seriálu se bavím nejen akcí a komediálními prvky, ale také jsem tam hlubší myšlenkou a poučením. Perfektní příběhy jednotlivých dílu a v čele s velkým sympaťákem. Na opačné straně opravdu jasně záporným bohem Aku. Velmi se mi líbí grafické zpracování Samuraje Jacka. Doporučuji všem velkým i malým ()

smerďakov 

všechny recenze uživatele

Když jsem ráno viděl v televizi tohle, docela mě to překvapilo. V tuto dobu na tomto programu jsem zvyklý na jiné kvalitativní třídy oslovující jen vybrané skupiny diváků. Hlavně mě zaujalo vizuální provedení a až podivuhodné cítění pro kompozici a detail. A velice příjemné mi bylo pomalé a neztřeštěné plynutí příběhu. Viděl jsem jen dva díly a pravidelný divák ze mě nebude, ale za ten netradiční zážitek okořeněný smyslem pro humor si určitě 4* zaslouží. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (11)

  • Píseň z 2. epizody 5. série, kdy se Jack schovává v hrobce, je remix písně z filmu Hodný, zlý a ošklivý (1966) s názvem „The Ecstacy of Gold od Ennio Morricone“. (Harroc)
  • V angličtině Jack není jen jméno, ale také to označuje dokonalého muže - chytrý, charismatický, velmi hezký a čestný. (Harroc)
  • Seriál se na obrazovky vrátil třináct let po konci čtvrté série, aby v páté sérii zakončil příběh Jacka. (LostRyba)

Reklama

Reklama