V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku. (Netflix)

TheEvilTwin

Mikael Håfström (Pokoj 1408, Plán Útěku, Obřad...) si tentokrát zkusil scifi akční nakládačku, ale ve výsledku naložil spíše sám sobě. Film nemá snad jediné pozitivum kromě hlavního scifi tématu z budoucnosti s drony, které normálně beru všemi deseti, ale tohle byl neskutečný přešlap. Běžně sympaťák Anthony Mackie tady leze na nervy a přehrává, efekty jsou občas dost pochybné, rozhodnutí postav nesmyslné, dialogy nezáživné jak z večerníčku a kamera v boji často zmatená. Outside the Wire si nezaslouží divákovy dvě hodina času a za polovinou to vzdávám, protože je mi jasné, kam film směřuje a že ničím dál už nepřekvapí. Druhá hvězda dost nejistá. ()

ARI50

To byla bomba, bum, bum a sama akce, skvělý herci, super příběh. Tohle já prostě můžu hlava nehlava se házejí věci do vzduchu, skvělý akční film. Harper byl sice ocas ale nakonec se mu to povedlo, skvělý film. ()

Morholt

Rusáci si u Američanů pomalu opět vydobývají pozici nepřítele číslo 1, což mě osobně vůbec nevadí. V tomto případě Ivani stále páchají neplechu na Ukrajině a schyluje se k jaderné katastrofě. Za mě béčko jak řemen, takže naivní, blbé a zábavné. Akce, o které je to především, je velmi slušná a to ve všech aspektech. Výbuchy, přestřelky i rvačky mají úroveň a díky solidnímu tempu je se pořád na co dívat. Interakce mezi ústřední dvojicí sice občas působí nuceně, ale jindy je zábavná a několikrát jsem se i zasmál. Díky výše zmíněnému se tak dá odpustit i poslední čtvrtina, ve které Håfström s divákem trochu vyjebává, i fakt, že hlavní klaďák je strašný ňouma. Za mě silně podhodnocená záležitost. 70% ()

Lacike

Training Day vo vojenskom prostredí s extrémne nesympatickým až otravným nováčikom. Niečo ako Tom Cruise v jeho ranných filmoch. A jeho nadriadený školiteľ nie je skorumpovaný polda, ale tentokrát Skynet v tele terminátora, ktorý má s ľudstvom ako inak nepekné plány. U hlavného hrdinu sa budete modliť, aby bol na scéne čo najmenej a Mackie ide na voľnobeh. Tempo je uspávacie, zápletka jednoduchá a nudná. Akcia fádna. Nekonečné prestrelky bez akéhokoľvek zapamätateľného záberu. Technická stránka je ok, ale to je tak všetko. Celkovo to je totálna nuda a ďalší nepodarok od Netflixu. Zlaté Bulharské Seagalovky. Na nich sa dá aspoň zasmiať. 3/10. ()

JohnCZ

Zábavná béčková akční střílečka, která si na nic nehraje a osobně mě tím ani vůbec neurážela. Mírné zklamání se dostavilo akorát z velmi neambiciózního konce. Současným okem je zajímavý především setting do válkou sužované Ukrajiny, byť ve filmu situované do blízké budoucnosti, a sledování paralel, se kterými tvůrci dílem náhody dost trefně předpověděli dnešní dění. Svým jednodušším vyzněním to ale působí spíše jako povídka z nějaké antologické série typu Black Mirror než jako plnohodnotný celovečerák. ()

SaNcHeZ_cz

Relativně rychle zapomenutelná válečná podívaná se sci-fi twistem, který nezachrání jinak průměrný až podprůměrný snímek s nesympatickým hlavním hrdinou, absolutní nezájem vyvolávající příběh a jen v rámci možností slušnou akcí. Tenhle kousek si můžete s naprostým klidem odpustit. ()

TomX2

Vizuálne spracovanie filmu síce nie je bohvieako veľkolepé a svetoborné, ale za bežných okolností by malo byť úplne dostačujúce aspoň k priemernému vykresleniu akčnej sci-fi zápletky. Technicky vzaté teda nemuselo ísť o vôbec zlý film, minimálne teda môžeme vidieť, že mali tvorcovia dostatok (finančných) prostriedkov k natočeniu zábavného rutinného béčka. Určitý potenciál tu teda jednoznačne bol, niečo sa však pokazilo - a výsledok? Bieda. Nemožno úplne posúdiť, kde presne sa stala chyba - či v jednoduchom, stereotypnom a absolútne neoriginálnom scenári, ktorý vykráda tu Terminátora a tam Hranu zajtrajška, v slabom vykreslení postáv, v nevýraznom hudobnom doprovode, slabej réžii alebo nebodaj hereckých výkonoch. Jedna vec je však jasná, a teda, že ten film je vrcholne nezáživný, nezábavný, monotónny, nudný a jednotvárny. Nečudo sa teda diviť, že počas celého filmu sa divák nebude zaujímať o akýkoľvek chod priebehu, že sa nezasmeje, nezasmúti, nezamyslí sa nad nejakou myšlienkou, ktorú sa film snaží podať, či dokonca ani neostane v napätí. V tomto ohľade film prehráva na plnej čiare a aj keď sa technicky nemusí jednať o zlý film, záporné hodnotenia sú úplne na mieste. Mikael Håfström opäť sklamal, po vynikajúcom Zlu sa pomaly dostáva na čoraz väčšie dno. ()

Ellmariachi

Znáte ten pocit, jak máte něco na jazyku, chcete něco říct a možná by to bylo i fajn, ale nakonec to vyšumí? Přesně tohle mi vyřazuje z dalšího zklamání od Netflixu. Protože nápad spolupráce člověka s položivým robotem, nebo jak to pojmout, zní dobře. Ukázat válečný konflikt z několika poloh taky. Jenže. Hlavní hrdina neskutečně otravný a nenápadný. Mackie mě definitivně přesvědčil, že sám velký flák neutáhne. Naťuknutý svět vypadá dobře, ale je zasazen do naprosto šedivých a nudných kulis. A stejně tak na mne působí uchycení příběhu, které se ve své jednoduchosti snaží ke konci tvářit chytře. No a akce? Vytrhne vás sice z nudy, ale rozhodně není na záchranářské úrovni. Film není na dvě hvězdičky, spíše na tři. Ale vzhledem k rozpočtu, promarněné šanci a velkému zklamání dám jen dvě. 49 procent. ()

Alementina

Strašnej scenař, který vrství jedno hloupejší kliše na další ještě hloupější klišé, logika žádná a navíc ještě nuda. ()

Trevor

Proamerické bezmozgy pozor! Film ako šitý na mieru pre Vás!!! Vo Východnej Európe zúri občianska vojna, OSN nato (a aj NATO) kašle a tak - čuduj sa svete - svetový policajt Štáty Nacistické vyšlú do oblasti dvoch - ako inak - afroamerických hrdinov. Jedného z nich predtým komisia - zložená výlučne z belochov - trochu posexuje a tak sa ide učiť ľudskosti od kyborga aby sa nakoniec ukázalo že aj jemu ako ukrajinskému odboju - pod vedením mladej sebavedomej ženy - nejde o nič iné ako o zkázu Štátov Nacistických...tak takýto hnoj som už dávno nevidel, to segalove akčné filmy natočené za 9,99 plus sms zadarmo v Rumunsku ponúkajú podstatne viac kvality - hlavne čo sa príbehu týka. Výstižné komentáre Arsenal83, Crejdl. ()

Axis

Hodně špatný, nezáživný, nudný a naprosto nevyužitý, když už si hrají s robůtkama a psychologickými kecy nad vojenským využitím pokročilé robotizace a UI, tak bych čekal víc. Tohle jsou jen prachy instantně spláchnutý do hajzlu. ()

M.i.k.e

mohlo to být takové to standardní bulharské akční béčko,u kterého bych si sice řekl "meh",ale v zásadě by nikomu ničím nevadilo.Jenže není,protože si viditelně hraje na něco víc a nefunguje snad ve všech směrech.Vizuál není žádná sláva a když už se o něco snaží,je většinou zmršen divnou kamerou nebo chaotickým střihem (popřípadě kombinací obou),akční scény jsou nevýrazné a hlavní hrdina nepříliš sympatický.Aby toho nebylo málo,tak to celé má skoro dvě hodiny a to je v tomhle případě zoufale moc.Mít o 30-40 minut méně,třeba by to fungovalo jako jednohubka,ale takhle bohužel ani to...40% ()

Martin741

Tu sa rozpisovat nema zmysel, je to len jednohuba na vyplachnutie mozgu. na urovni  Segosovych /Seagal/ nepozeratelnych hnojov  : 5 % ()

BarryLyndon

Je to přesně tak špatné, jak se dalo čekat. Anthony Mackie vystřihnul nejhoršího androida, co jsem ve filmu viděl. Jeho side kick byl snad minimálně o třídu ještě horší herec. Přitom v tom filmu jsou 2 dobří herci, Pilou Asbaek a Michael Kelly, kteří by to odehráli o několik tříd lépe, škoda že tam jsou jen na pár záběrů. Příběh je tak na 10 minut, twist k smíchu. V Love, Death and Robots bych to označil za nejhorší díl. Byly tam fajn 2 akční scény a úplně špatný nebyl design mariňáckých robotů. Jinak průser, který jsem mám pocit ještě nadhodnotil. Jestli chce někdo kvalitní military scifi, tak Rusové v uplynulých letech natočili minimálně 4 lepší filmy. 4/10 a Mackie definitivně potvrdil, že není herec, který má na to aby utáhnul áčkový projekt a kdyby nežil v inkluzivní době, tak už dávno nic netočí. ()

bourec

Zajímavej nápad. Ale ani v dalším filmu si tenhle rejža nesáhne na čtvrtou hvězdu. Zejména v první půlce filmu je to bez většího zainteresování diváka do filmu, plyne to bez toho, aby s vámi alespoň zčásti cloumali emoce, zvědavost. Prostě nic.Ta druhá půlka, zejména když se z tý spleti dějovejch linek jakoby vymotáte, a ten maglajz se podaří autorům poslat na smysluplnou kolej , se to zlepší. Ale pecku od toho ani tak nečekejte.Akce nějaká je, a je slušně natočená, ale už jsme jí někde viděli, a lepší.60%. ()

C0r0ner

Tak já půjdu zas jednou proti proudu, ale mně se ten béčkový výplach vykrádající kdeco prostě líbil. Na nic si to nehraje, originalitu neradno hledat, nicméně ta interakce kyborga s člověkem a celým systémem mě v rámci možností bavila od začátku do konce. 70% ()

PROCESOR

Člověk se musí zamyslet, zda tomu tak za deset let skutečně bude. Zda za nás budou na bojišti umírat androidi-fajn, ale aby za nás rozhodovali? A sakra…Zpracování se mi líbilo, nenudil jsem se. Já byl spokojený. ()

StanislachKo

Reálne je to ďaleko pod priemerom. Prekombinované až hanba, hlavný týpek vrcholne nesympatický, ale 3 musim dať za fakt skvostný nápad (škoda, že v konečnom dôsledku tak dodrbaný), za oukej akciu, ale hlavne za to kvantum eastereggov odkazujúcich na Avengerov a Terminátora. ()