Sedm smrtících zabijáků a jejich souboj o milionovou odměnu. Skvělá hvězdná sestava - Ben Affleck, Andy Garcia, Ray Liotta, Jeremy Piven, Ryan Reynolds, Alicia Keys a Common - dělá z filmu Sejmi eso ten nejžhavější akční hit roku. Film natočil Joe Carnahan - uznávaný režisér filmu Narkotika. Když mafiánský boss vypíše odměnu milion dolarů na pochybného lasvegaského varietního umělce Buddyho ‚Eso‘ Israele, který začal donášet FBI, raději pro něj federálové připraví luxusní úkryt. A tak zatímco si Buddy krátí čas v náruči žen, alkoholu a drog, brousí si na něj zuby pestrá směs odporných mafiánů, zuřivých zabijáků a bezcitných nájemných vrahů. Ti využijí cokoliv včetně motorové pily, granátů, brokovnic a nožů, jen aby Buddyho zlikvidovali a získali pro sebe lákavý milion dolarů. (Magic Box)

PTuranyi

Až tarantinovsky nadupaná gangsterka, v ktorej niekoľko skupín nájomných vrhov poriada hon na jednu obeť. Rôznorodá zmes od úplných psychopatov, cez fašistických maníkov až po sofisitikovaných zabijakov dáva vzniknúť množstvu efektných a vtipných scén/prestreliek, ktoré sú perfektne produkčne zinscenované. Zápletka si zo sebou nesie aj skryté tajomstvo, ktoré sa samozrejme odhalí až na záver. Po adrenalínovej sprche však toto odhalenie vyznieva sucho a šuští papierom. Samotnému príbehu už veľa neprináša a záver tak vyznieva trochu pateticky. Okrem perfektnej produkcie treba pochváliť aj hercov. Okrem gangsterského barda Raya Liottu tu slušne zabodovali aj Ryan Reynolds a Ben Affleck. ()

Pafouk

Příslib akční šílenosti je naplněn jen velmi částečně . Po zbytečně složitém úvodu vysvětlování mafiánského pozadí a představení hromady hvězdně obsazených postav se většinu času všichni sjíždějí k hotelu, aby se v tam v závěru navzájem pokosili a film mohlo uzavřít další zbytečně složité překvapivé mafiánské vysvětlování. Kouká se na to celkem dobře, zabijáků je pestrá paleta, akční finále je celkem jízda a body navíc za smrt některých hvězdných postav než vůbec někam dojedou. ()

F2003F

Smokin’ Aces ma snáď nikdy neprestane tak skvelo baviť. Pre mňa najlepšia moderná ultra gangsterka. Postavy veľmi presvedčivo zahrané a ich príbehy pozoruhodne rozvinuté. Samozrejme sa nájde aj pár prehliadnuteľných výnimiek (Bateman) alebo scén (karate), ale ako celok film prináša ohromne pútavú akciu. A fakt brutálne obsadenie. Flanagan hrôzostrašný, Pine súcitne odpudivý, Reynolds ok, Affleck zbytočný ale prečo nie, Common a Garcia uliata úloha, dravá Keys drsne rešpekt vzbudzujúca hot girl a najmä Piven presvedčivo emočne fungujúci výkon. 8,5/10 ()

MTE

Vyborna, skoro dvojhodinova oddychovka, pri ktorej som sa ani chvilu nenudil, nebyt toho zaveru dal by som aj 5* ()

Gesicht

Výborné obsazení, zajímavé technické zpracování, ale na druhou stranu až příliš zamotaný scénář a chybí lehkost, svěžest a neotřelý přístup. Lehce, ale jen lehce nadprůměrná akční komedie. ()

Mr.Dark

a já bych řekl,že to nebylo zas tak špatné...řežba jak má vypadat.Nepřemýšlet, jenom čekát kdo koho ještě zastřelí a jak...a docela jsem se i zasmál(parta punk)...přehnané ale dobré... ()

chosan

Po prvním shlédnutí filmu jsem dal kdysi 3* dnes když už je i dvojka dávám 5* a říkám že to je jeden z nejlepších akčních filmů i zabijáci jsou fakt dobrý esa takže film si zaslouží svých 80%. ()

pavont

Dalsia gangsterka v style Ritchieho. Za niektore sceny by sa nemusel hanbit ani Tarantino. Niektore su vylozene zbytocne. Je to plne zaujimavych figuriek. A to je ten problem. Je ich az moc a dej sa tak stava prekombinovany a chaoticky. Kto sa vsak cez to prekuse, bude odmeneny. ()

josmart

Kdyby to bylo míněno jako tribute to Tarantino & Ritchie, byla by to celkem pohodová zábava. Žádná extáze sice, řemeslně ovšem dobrá práce. Škoda, že se režisér snaží hrát na city, což do snímku tohoto druhu moc nepasuje. ()

Fufak

Príde mi to, ako keby sa Carnahan snažil byť COOL za každú cenu, ale účel to splní a na ten čas, ktorý pri tom strávite vás to zabaví. ()

Welsiot

Tváří se to, jako prvotřídní pokračování kultovních povídek alá Pulp fiction, ale přitom 90 minut čekáte, než se ve filmu začne něco opravdu dít, obrovská nuda a velké zklamání ;) ()

Rychleji

Docela dobrý film s dobrým obsazením. Zajímavý děj a až příliš složité vysvětlení na konci. Ale zanechalo dobrý pocit a hlavně si to celou dobu udrželo pozornost. ()

zeromen

Nato kolik filmových hvězd ve filmu hraje, tak docela nuda. Nejlepší asi poslední půl hodinka a bratři náckové. ()

Bragi66

Soutěž několika týmů zabijáků. Je to zával scének. Poměrně dobře řemeslně vyvedená akční podívaná. Mnoho přehánění, ale dá se na to dívat. ()

vojacekr

Plná palba bez debat. Tak luxusní dialogy, charakterový mix a smršť neopakujících se nápadů se nepoštěstí každý den, protože jsem si musel dát 2x. Poprvé s českým dabingem (překlad seděl jak prdel na hrnec), který bych přirovnal kvalitou snad jen k Pulp Fiction. A podruhé v originálním znění.. a český překlad je lepší, než originál! ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel