Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – zítra
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:05

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Komedie / Romantický
07:00

Parta hic (1976)

Komedie
08:55

2Bobule (2009)

Komedie / Romantický
10:45

Na pytlácké stezce (1979)

Rodinný / Dobrodružný
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

SuperStar 2021 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Hudební / Reality-TV
15:40

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
16:30

Střepiny (2002) (TV pořad)

Publicistický
17:00

Parta hic (1976)

Komedie
18:55

Odložené případy - Přísun, krok (2007) (epizoda) (S04E17)

Krimi / Drama / Mysteriózní
19:35

Život ve hvězdách (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:20

O zlaté huse (2013) (TV film)

Rodinný / Fantasy
21:45

Novashopping

22:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
01:35

Novashopping

01:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
02:45

Specialisté - Šťastná rodina (2018) (epizoda) (S02E36)

Krimi / Thriller
03:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
04:00

Partie Terezie Tománkové (2005) (TV pořad)

Talk-show / Publicistický
04:45

Váš Prima Receptář (2016) (TV pořad)

Publicistický
05:35

Libovky Pepy Libického (2019) (TV pořad)

Publicistický
05:50

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
06:30

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
06:55

Dvojka na zabití - Smrt v trojúhelníku (2021) (epizoda) (E03)

Komedie / Krimi
08:20

Polda - Čarodějky (2017) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Komedie
09:30

Přes prsty (2019)

Komedie / Romantický / Sportovní
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Špunti na vodě (2017)

Rodinný / Komedie
15:05

3 dny na zabití (2014)

Akční / Thriller / Drama
17:30

Odkaz hříšnice (2012) (TV film)

Drama / Historický
20:15

Vraždy podle Agathy Christie - Třetí dívka (2017) (epizoda) (S02E19)

Krimi / Drama / Mysteriózní
22:20

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:15

Iron Man (2010) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Sci-Fi
00:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
01:10

M*A*S*H - Mladí a neklidní (1979) (epizoda) (S07E19)

Komedie / Drama / Válečný
01:45

M*A*S*H - Šťabajzna se vrací (1979) (epizoda) (S07E20)

Komedie / Drama / Válečný
02:15

Přešlapy - Jsem Indiana Jones (2010) (epizoda) (S02E03)

Komedie
03:20

Tlouštíci (2020) (TV pořad)

Reality-TV / Dokumentární
04:05

Život na zámku - Kolaudace (1997) (epizoda) (S02E13)

Drama / Rodinný
05:00

Otázky Václava Moravce (2004) (TV pořad)

Talk-show / Publicistický
06:00

Zprávy

06:05

O malíři Adamovi (2006) (TV film)

Pohádka
07:05

Jabloňová panna (2000) (TV film)

Rodinný
07:55

Poslední slovo (1995) (TV film)

Komedie / Pohádka
08:35

Kdopak by se vlka bál (2008)

Rodinný
10:10

Otec nebo bratr (1978) (TV film)

Komedie
11:25

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (2018) (TV pořad)

Publicistický
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:52

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:05

Losování Sportky a Šance

13:10

Ochránce - Andílek (2021) (epizoda) (E03)

Krimi / Drama
14:10

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
14:44

Výsledky losování Šťastných 10

14:45

Rubikova kostka (1984) (TV film)

Krimi
16:10

Případy detektiva Murdocha - Ochránce slabších (2018) (epizoda) (S12E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
16:55

Bolkoviny (1997) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
17:50

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
18:20

Na forbíně TM (2012) (TV pořad)

Talk-show
19:00

13. komnata - 13. komnata Alfreda Strejčka (2021) (epizoda) (S18E03)

Dokumentární / Životopisný
19:30

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
19:35

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
20:10

Kuchařská pohotovost (2009) (TV pořad)

Rodinný
20:35

Malá farma (2010) (TV pořad)

Reality-TV
21:00

Pod pokličkou (2000) (TV pořad)

Dokumentární / Rodinný
21:20

Přes nový práh (2009) (TV pořad)

Reality-TV
21:45

Po stopách (2004) (TV pořad)

Dokumentární
22:00

Krotitelé dluhů (2009) (TV pořad)

Reality-TV / Komedie
22:30

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
22:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Z deníku Sherlocka Holmese - Na starém zámku v Shoscombe (1991) (epizoda) (E03)

Krimi / Mysteriózní
02:55

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
03:30

Osada - Epizoda 3 (2021) (epizoda) (E03)

Komedie
04:05

Tajemství divočiny (2004) (TV seriál)

Dokumentární
04:30

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
04:35

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
05:05

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
05:30

Na cestě - Na cestě po Paříži (2021) (epizoda) (S23E03)

Dokumentární
06:00

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
06:25

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
06:30

Špionáž v divočině (2017) (TV seriál)

Dokumentární
07:30

Na plovárně (1998) (TV pořad)

Talk-show
07:55

Tutanchamonův odkaz (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
08:45

Bedekr (2014) (TV pořad)

Dokumentární
09:15

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
10:10

Tajemství britské královské rodiny (2021) (TV seriál)

Dokumentární
11:00

Krajinou domova - Pahorkatiny (2021) (epizoda) (S03E02)

Dokumentární
11:25

Peru, země Inků (2015) (TV film)

Dokumentární
12:20

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Profesionálové (1966)

Western
15:00

Nevinnost (2011)

Drama / Thriller
16:40

Osama Bin Laden kontra CIA (2021) (TV film)

Dokumentární / Drama
18:10

Afghánistán: 40 let války - Past (2020) (epizoda) (E04)

Dokumentární / Historický / Válečný
19:00

Nový papež - Epizoda 2 (2020) (epizoda) (E02)

Drama
19:55

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
20:20

Historie.cs (2008) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický / Talk-show
21:10

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
21:40

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
22:05

Divoká Afrika: Řeka života (2016) (TV seriál)

Dokumentární
22:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

Sto divů světa (2014) (TV seriál)

Dokumentární
02:25

Věk kočkovitých šelem (2018) (TV seriál)

Dokumentární
03:20

Hannibal: Římské tažení (2017) (TV film)

Dokumentární / Drama / Historický
04:05

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
04:55

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:50

Inga Lindström - Hanna a její narozeniny (2008) (epizoda) (E26)

Drama / Romantický
07:55

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
09:00

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
09:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
10:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
13:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (TV pořad)

Hudební / Reality-TV
13:55

Tajemství dětí slavných rodičů (2010) (TV film)

Dokumentární
15:00

Tajemství Pavla Zedníčka (2015) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
16:10

Splněné sny (2011) (TV pořad)

Reality-TV / Rodinný
17:30

Inga Lindström - Hanna a její narozeniny (2008) (epizoda) (E26)

Drama / Romantický
19:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:15

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
20:40

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
00:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:50

Teleshopping

05:20

Bobule (2008)

Komedie
07:15

Ocelová pěst (2011)

Akční / Drama / Sci-Fi
09:40

Medvědí bratři (2003)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
11:10

Stroj času (2002)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
13:00

Čarodějův učeň (2010)

Akční / Dobrodružný / Drama
15:05

Loď duchů (2002)

Horor / Mysteriózní / Thriller
16:50

Mizerové II (2003)

Akční / Komedie / Krimi
19:25

Nepříčetná (2018)

Horor / Thriller
19:45

Nepříčetná (2018)

Horor / Thriller
21:55

Cesta srdce (1997) (TV film)

Drama
22:35

Cesta srdce (1997) (TV film)

Drama
00:20

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
01:45

O zlaté huse (2013) (TV film)

Rodinný / Fantasy
03:35

Teleshopping

05:10

Ajťáci - Červené dveře (2006) (epizoda) (S01E04)

Komedie
05:40

Ajťáci - Strašení Billa Crouse (2006) (epizoda) (S01E05)

Komedie
06:10

Simpsonovi - Sdrátovaná čelist (2002) (epizoda) (S13E09)

Animovaný / Komedie
06:40

Simpsonovi - Napůl slušný návrh (2002) (epizoda) (S13E10)

Animovaný / Komedie
07:10

Simpsonovi - Srdci neporučíš (2002) (epizoda) (S13E11)

Animovaný / Komedie
07:40

Simpsonovi - Poslední pistolník na Západě (2002) (epizoda) (S13E12)

Animovaný / Komedie
08:10

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
10:10

Ajťáci - Přijíždí teta Irma (2006) (epizoda) (S01E06)

Komedie
10:40

Ajťáci - Sraz spolupracovníků (2007) (epizoda) (S02E01)

Komedie
11:15

Simpsonovi - Ředitel XXL (2003) (epizoda) (S14E15)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Vraťte mi hvězdnou oblohu (2003) (epizoda) (S14E16)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Čtyřprocentní trojka (2003) (epizoda) (S14E17)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Cesta z maloměsta (2003) (epizoda) (S14E18)

Animovaný / Komedie
13:15

Mission: Impossible III (2006)

Akční / Dobrodružný / Thriller
15:50

Rambo II (1985)

Akční / Dobrodružný / Thriller
17:50

Simpsonovi - Ředitel XXL (2003) (epizoda) (S14E15)

Animovaný / Komedie
18:20

Simpsonovi - Vraťte mi hvězdnou oblohu (2003) (epizoda) (S14E16)

Animovaný / Komedie
18:50

Simpsonovi - Čtyřprocentní trojka (2003) (epizoda) (S14E17)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Cesta z maloměsta (2003) (epizoda) (S14E18)

Animovaný / Komedie
19:45

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
19:55

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:10

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
20:45

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
21:05

Orange Is the New Black - Objetí mohou klamat (2014) (epizoda) (S02E03)

Drama / Komedie / Krimi
22:25

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:45

Flash - Pomsta lotrů (2015) (epizoda) (S01E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
00:35

Flash - Zvuk a vztek (2015) (epizoda) (S01E11)

Akční / Dobrodružný / Drama
01:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:05

Hvězdná brána - Mírová konference (1999) (epizoda) (S03E03)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:25

Svatby v Benátkách - Otvíráme! (2015) (epizoda) (S02E06)

Rodinný / Komedie / Romantický
05:45

Svatební pochod 3: Přichází nevěsta (2018) (TV film)

Romantický
07:30

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
08:10

Velvet - Kdo dá víc? (2014) (epizoda) (S02E05)

Drama / Romantický
09:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
10:15

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:00

Záchranáři z hor - Divoká voda (2013) (epizoda) (S04E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
12:00

Záchranáři z hor - Divoká voda (2013) (epizoda) (S04E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Dávno ztracená dcera (2018) (TV film)

Thriller
14:45

Velvet - Přátelský rozchod (2014) (epizoda) (S02E06)

Drama / Romantický
15:45

Poklad z půdy (2018) (TV pořad)

Reality-TV
16:50

Záchranáři z hor - Divoká voda (2013) (epizoda) (S04E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
17:50

Záchranáři z hor - Divoká voda (2013) (epizoda) (S04E02)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
18:45

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
19:40

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
20:40

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:35

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:35

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
00:50

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:10

Přístav - Spiklenci (2016) (epizoda) (S02E05)

Komedie / Romantický
03:30

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Reklama

Reklama