Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – neděle 09.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:50

Novashopping

06:00

Show Toma a Jerryho (2014) (seriál)

Animovaný / Komedie
06:55

Scooby Doo: Záhady s.r.o. (2010) (seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
07:45

Jeníček a Mařenka (2006) (TV film)

Rodinný / Pohádka
09:15

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (2011)

Komedie / Rodinný / Romantický
11:00

MasterChef Česko 6 (2022) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
12:30

MasterChef Česko 6 (2022) (pořad)

Soutěžní / Reality-TV
14:00

Aloha (2015)

Romantický / Komedie / Drama
16:10
18:05

Slavnosti sněženek (1983)

Komedie
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Policie Modrava - Peníze na střeše (2022) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Drama / Thriller
21:35

Kriminálka Anděl - Zvěřinec (2014) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Drama
22:55

Střepiny (2002) (pořad)

Publicistický
23:25

Vyjednavač (1998)

Akční / Drama / Thriller
02:05

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:50

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Drama / Rodinný / Romantický
05:10

Rozpal to, šéfe! (2014) (pořad)

Reality-TV
06:00

Bolek a Lolek si hrají (1975) (seriál)

Animovaný / Rodinný
06:20

M*A*S*H - M*A*S*H - Úvodní epizoda (1972) (epizoda) (S01E01)

Komedie / Drama / Válečný
06:55

M*A*S*H - Na trh (1972) (epizoda) (S01E02)

Komedie / Drama / Válečný
07:25

M*A*S*H - Requiem pro lehkou váhu (1972) (epizoda) (S01E03)

Komedie / Drama / Válečný
08:00

M*A*S*H - Šéfchirurg kdo? (1972) (epizoda) (S01E04)

Komedie / Drama / Válečný
08:35

M*A*S*H - Služka (1972) (epizoda) (S01E05)

Komedie / Drama / Válečný
09:05

Prima SVĚT (1995) (pořad)

Publicistický
09:40

Prima ČESKO (2022) (pořad)

Publicistický
10:05

Rozpal to, šéfe! (2014) (pořad)

Reality-TV
11:00

Partie Terezie Tománkové (2005) (pořad)

Talk-show / Publicistický
11:55

Váš Prima Receptář (2016) (pořad)

Publicistický
12:55

Libovky Pepy Libického (2019) (pořad)

Publicistický
13:20

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad)

Reality-TV
14:00

Pálava - Dotační skandál (2022) (epizoda) (E07)

Komedie
15:25

Temný Kraj - Démoni - 1. část (2019) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama
16:45

Po čem muži touží (2018)

Komedie
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Ženská pomsta (2020)

Komedie
22:20

Což takhle dát si špenát (1977)

Komedie / Sci-Fi
00:10

Detektiv Thorne: Nesmělý muž (2010) (seriál)

Thriller
02:50

Osudové léto v Andalusii (2020) (TV film)

Komedie / Romantický
04:20

Rajské zahrady (2009) (seriál)

Dokumentární
04:40

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Dokumentární
05:00
05:30

Z metropole (2006) (pořad)

Publicistický
06:00

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
06:35

Bakaláři - Žárlivost (1972) (epizoda) (S01E06)

Komedie / Krátkometrážní
06:55

Dáma na kolejích (1966)

Komedie / Muzikál
08:10

Pečení na neděli (2021) (pořad)

Publicistický
08:50

Polopatě (2013) (pořad)

Publicistický
09:45

Kalendárium (1993) (pořad)

Dokumentární / Historický
10:00

Toulavá kamera (2003) (pořad)

Dokumentární
10:30

Objektiv ČT24 (1987) (pořad)

Publicistický / Dokumentární
11:05

F. L. Věk - Návrat domů (1970) (epizoda) (E06)

Drama / Historický
12:00

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Talk-show / Publicistický
13:00

Zprávy

13:05

Vápenička (1995) (TV film)

Pohádka
14:05

Dostihy: 132. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou

16:50

Po stopách hvězd (2008) (seriál)

Dokumentární / Životopisný
17:20

Rozpaky kuchaře Svatopluka - Omáčka (1984) (epizoda) (E02)

Komedie
18:25
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:52

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:05

Losování Sportky a Šance

20:10

Zločin na hranicích (2022) (TV film)

Krimi / Thriller
21:40

168 hodin (2005) (pořad)

Publicistický
22:14

Výsledky losování Šťastných 10

22:15

Bolero (2004)

Krimi / Drama
00:00

Případy detektiva Murdocha - Zmizení staré dámy (2021) (epizoda) (S15E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:45

Endeavour - Múza (2018) (epizoda) (S05E01)

Krimi / Drama / Mysteriózní
02:20

Bilance (2021) (pořad)

Publicistický
02:50

13. komnata - 13. komnata Aleše Cibulky (2022) (epizoda) (S19E05)

Dokumentární / Životopisný
03:15

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
03:20

Hobby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
03:50

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
04:00

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
04:30

V zajetí železné opony (2006) (pořad)

Dokumentární / Historický
04:40

Příběhy domů (2007) (seriál)

Dokumentární
05:00

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
05:30

Uchem jehly (2011) (pořad)

Talk-show
06:00

Stopy, fakta, tajemství (2012) (seriál)

Dokumentární / Publicistický / Historický
06:30

Dynastie Windsorů (2020) (seriál)

Dokumentární
07:10

Cosa Nostra (2018) (TV film)

Dokumentární / Krimi
08:10

Majáky - Epizoda 5 (2022) (epizoda) (E05)

Dokumentární
08:20

Československý filmový týdeník (1954) (seriál)

Dokumentární / Publicistický
08:35

Hledání ztraceného času (1991) (seriál)

Dokumentární / Historický
08:55

Věk válečných lodí (2021) (seriál)

Dokumentární / Historický
09:45

Vzestup strojů (2014) (seriál)

Dokumentární
10:35

Po stopách Emila Holuba (1998) (TV film)

Dokumentární
11:25

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
11:50

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
12:20

Uchem jehly (2011) (pořad)

Talk-show
12:50

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
12:55

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
13:20

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
13:50

Tajemství divočiny (2004) (seriál)

Dokumentární
14:15

Na plovárně (1998) (pořad)

Talk-show
14:45

Osm dní, které utvořily Řím (2017) (seriál)

Historický / Drama / Dokumentární
15:30

DobroDRUH (2015) (pořad)

Reality-TV / Dokumentární
16:00

Zvířata s kamerami - Austrálie (2021) (epizoda) (S02E02)

Dokumentární
16:50
17:15

Dynastie Windsorů (2020) (seriál)

Dokumentární
18:00

Bedekr (2014) (pořad)

Dokumentární
18:30

Nejúžasnější díla lidských rukou (2018) (seriál)

Dokumentární
19:20

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

Rychlejší než smrt (1995)

Western / Dobrodružný / Akční
21:50

Gentleman s pistolí (2018)

Komedie / Krimi / Drama
23:20

Muž, který spadl z nebe (2021) (TV film)

Dokumentární
00:05

Letecké katastrofy - Přílišná důvěra (2014) (epizoda) (S13E08)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
00:50

Queer - Nova Srbija (2021) (epizoda) (S18E04)

Dokumentární
01:20

Letečtí stíhači v boji (2006) (seriál)

Dokumentární / Historický
02:05

Na hranici tradic (2010) (pořad)

Dokumentární
02:35

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
03:00

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
03:30

Sabotáž (2007) (pořad)

Publicistický
03:55

Folklorní výlety (2013) (pořad)

Rodinný / Hudební
04:45

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
08:20

Klenot.TV (2016) (pořad)

09:25

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Reality-TV
10:15

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)

Reality-TV
10:30

Vaření se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
11:15

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Reality-TV
12:00

Kolotoč v kuchyni (2016) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
13:05

U tebe nebo u mě (2018) (pořad)

Publicistický
14:10

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
15:05

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:00

Záchranáři (2018) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
17:10

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
18:20

Vaření se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
19:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:15

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

Agáta Jaromíra Soukupa (2022) (pořad)

Zábavný
21:15

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
22:05

Jaromír Soukup: Bez brzdy (2022) (pořad)

Publicistický
22:20

Jaromír Soukup: Bez brzdy (2022) (pořad)

Publicistický
22:35

Skandály slavných (2022) (pořad)

Publicistický
22:50

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
22:55

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
00:55

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:45

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
04:35

Dýňová princezna (2015) (TV film)

Drama
06:00

Vážený diktátore (2017)

Komedie
07:45

Teleshopping

08:20

Útok na lásku (2021) (TV film)

Romantický
09:55

Já, padouch (2010)

Animovaný / Komedie / Rodinný
11:50

Daredevil (2003)

Akční / Dobrodružný / Thriller
13:50

Chaos (2021)

Dobrodružný / Sci-Fi
16:05

Velká rána (2004)

Krimi / Thriller / Komedie
17:40

Tichá revoluce (2018)

Drama
20:00

Ocelová pěst (2011)

Akční / Drama / Sci-Fi
22:30

Pravdivý příběh (2015)

Mysteriózní / Krimi / Thriller
00:30

After: Tajemství (2021)

Drama / Romantický
02:30

Gotti (2018)

Životopisný / Krimi / Drama
04:50

Lovci prokletých pokladů - Otcův odkaz (2019) (epizoda) (S01E12)

Akční / Dobrodružný
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:20

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
08:25

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
10:45

Autosalon (2005) (pořad)

Publicistický / Sportovní
11:50

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Karanténa (2019) (epizoda) (S11E04)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
12:45

Simpsonovi - Parťáci (2006) (epizoda) (S18E08)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Kill Gil - první a druhý díl (2006) (epizoda) (S18E09)

Animovaný / Komedie
13:40

Simpsonovi - Akvamanželka (2007) (epizoda) (S18E10)

Animovaný / Komedie
14:10

Simpsonovi - Pomsta bývá nejsladší natřikrát (2007) (epizoda) (S18E11)

Animovaný / Komedie
14:40

Trumfové eso (1968)

Komedie / Western
17:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Kostka (2019) (epizoda) (S11E05)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Sranda na objednávku (2008) (epizoda) (S19E14)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Není kouře bez tance (2008) (epizoda) (S19E15)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Táta na útěku (2008) (epizoda) (S19E16)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Kraví apokalypsa (2008) (epizoda) (S19E17)

Animovaný / Komedie
20:15

Smrtonosná past (1988)

Akční / Thriller
23:00

Antikrist přichází (2017)

Akční / Horor
01:05

Simpsonovi - Sranda na objednávku (2008) (epizoda) (S19E14)

Animovaný / Komedie
01:35

Simpsonovi - Není kouře bez tance (2008) (epizoda) (S19E15)

Animovaný / Komedie
01:55

Simpsonovi - Táta na útěku (2008) (epizoda) (S19E16)

Animovaný / Komedie
02:25

Simpsonovi - Kraví apokalypsa (2008) (epizoda) (S19E17)

Animovaný / Komedie
02:55

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Nepsané pravidlo (2013) (epizoda) (S05E05)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
03:50

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
04:55

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:55

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:50

Obchoďák - Ve třech (2012) (epizoda) (E21)

Drama / Komedie
09:10

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
10:00

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad)

Reality-TV
10:40

Zázraky života - Souboj (2012) (epizoda) (S02E08)

Drama
11:45

Test pravdy (2016) (TV film)

Drama
13:40

Rodina doktora Kleista - Rozloučení (2004) (epizoda) (S01E05)

Rodinný
14:45

Rodina doktora Kleista - Zával (2004) (epizoda) (S01E06)

Rodinný
15:50

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
16:50

Anastázie (2003) (seriál)

Romantický / Drama
17:50

Rodina doktora Kleista - Potíže s láskou (2004) (epizoda) (S01E07)

Rodinný
18:55

Rodina doktora Kleista - Oslava s následky (2004) (epizoda) (S01E08)

Rodinný
20:00

Minulost neumírá (2019) (TV film)

Thriller
21:55

Ošklivka Katka - Samé komplimenty (2008) (epizoda) (S01E03)

Komedie / Romantický
23:05

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
00:05

Zoufalé manželky - Děti a Art (2006) (epizoda) (S03E08)

Drama / Komedie / Mysteriózní
01:00

Zoufalé manželky - Malé královny krásy (2006) (epizoda) (S03E09)

Drama / Komedie / Mysteriózní
02:00

Čarodějky - Znovu čarodějky, část první (2001) (epizoda) (S04E01)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:00

Čarodějky - Znovu čarodějky, část druhá (2001) (epizoda) (S04E02)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:55

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie

Reklama

Reklama