Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – neděle 12.12.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:05

Vánoce v Homesteadu (2016) (TV film)

Romantický
05:50

Loupež ve velkém stylu (2017)

Komedie / Krimi
07:40

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
10:15

Přijde letos Ježíšek? (2013)

Romantický / Komedie
12:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
13:25

SuperStar 2021 (2021) (pořad)

Soutěžní / Hudební / Reality-TV
16:35

Střepiny (2002) (pořad)

Publicistický
17:05

Přijde letos Ježíšek? (2013)

Romantický / Komedie
19:10

Odložené případy - Debatní kroužek (2009) (epizoda) (S07E09)

Krimi / Drama / Mysteriózní
20:15

Volejte Novu (2003) (pořad)

Talk-show
20:50

O Červené Karkulce (2012) (TV film)

Fantasy / Rodinný / Pohádka
21:45

Novashopping

22:55

Snídaně s Novou (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
01:40

Novashopping

01:55

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
02:50

Specialisté - Zaostřeno (2018) (epizoda) (S03E11)

Krimi / Thriller
03:55

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
04:00

Partie Terezie Tománkové (2005) (pořad)

Talk-show / Publicistický
04:45

Váš Prima Receptář (2016) (pořad)

Publicistický
05:40

Libovky Pepy Libického (2019) (pořad)

Publicistický
06:05

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad)

Reality-TV
06:45

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad)

Reality-TV
07:00

Polda - Muž přes palubu (2021) (epizoda) (S05E07)

Krimi / Komedie
08:10

Polda - Odpuštění (2018) (epizoda) (S03E08)

Krimi / Komedie
09:30

Když draka bolí hlava (2018)

Pohádka
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
13:15

Česko Slovensko má talent 9 (2021) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Zábavný
15:55

Narušitel (2019)

Drama
17:55

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Akční / Krimi / Drama
20:25

Svět ve válce (1973) (seriál)

Dokumentární / Historický / Válečný
21:40

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
23:25

Bolek a Lolek vyrážejí do světa (1968) (seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
00:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
01:10

M*A*S*H - Pro dobro kolektivu (1973) (epizoda) (S02E04)

Komedie / Drama / Válečný
01:45

M*A*S*H - Dr. Pierce a Mr. Hyde (1973) (epizoda) (S02E05)

Komedie / Drama / Válečný
02:15

Přešlapy - Máme toho hodně společného (2010) (epizoda) (S03E02)

Komedie
03:25

Hledá se táta a máma (2010) (pořad)

Reality-TV
04:00

Život na zámku - Konečná diagnóza (1998) (epizoda) (S02E25)

Drama / Rodinný
04:55

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
05:00

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Talk-show / Publicistický
06:00

Zprávy

06:05

O spanilé Jašince (1997) (TV film)

Pohádka
07:05

Čertův švagr (1984) (TV film)

Pohádka
08:15

Strom pohádek - O chytré Marině (1988) (epizoda) (E05)

Pohádka
08:45

Holka na zabití (1975)

Komedie / Krimi
10:30

Adventní koncerty České televize 2021 (2021) (pořad)

Hudební
11:25

Herbář (2013) (pořad)

Publicistický
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
12:52

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
13:05

Epicentrum (2021) (pořad)

Publicistický
13:09

Losování Sportky a Šance

13:10

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
13:20

Báječná léta pod psa (1997)

Komedie
14:59

Výsledky losování Šťastných 10

15:00

Snowboarďáci (2004)

Komedie / Sportovní
16:40

Kouzelník ještě nepřišel (1988) (pořad)

Komedie
17:30

Manéž Bolka Polívky (1987) (pořad)

Talk-show / Komedie
18:45

Všechnopárty (2005) (pořad)

Talk-show / Zábavný
19:35

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Talk-show / Komedie
20:10

Sváteční slovo (2000) (pořad)

Publicistický
20:20

Hoby naší doby (2010) (pořad)

Publicistický
20:50

Bydlení je hra (2004) (pořad)

Dokumentární
21:20

Chalupa je hra (2008) (pořad)

Publicistický
21:40

Zahrada je hra (2008) (pořad)

Publicistický
22:05

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Dokumentární / Rodinný
22:30

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
22:59

Studio 6 (1994) (pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Úsměvy (1997) (pořad)

Talk-show / Komedie
02:50

Tak se ptám - Ale je ženatý (1982) (epizoda) (E05)

Drama / Psychologický
04:15

Uchem jehly (2011) (pořad)

Talk-show
05:40

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (seriál)

Dokumentární
06:35

Na plovárně (1998) (pořad)

Talk-show
07:00

Svět faraona Chufua (2019)

Dokumentární / Historický
07:55

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Dokumentární
08:55

Modrá krev - Liechtensteinové (2019) (epizoda) (S02E08)

Dokumentární
09:50

Třicet let lady Diany (2021) (seriál)

Dokumentární
10:40

Příběhy 20. století - Když není kam se vrátit (2021) (epizoda) (S03E08)

Dokumentární
11:05

Národní klenoty - Praha - rozmanitost v jednotě (2012) (epizoda) (S01E12)

Dokumentární
11:35

Rusko z výšky - Kamčatka a Dálný východ (2018) (epizoda) (E05)

Dokumentární
12:20

Zajímavosti z regionů (2004) (pořad)

Publicistický
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
13:00

Velká země (1958)

Western / Drama / Romantický
15:50

Kašpárek (1980)

Komedie / Akční
17:35

Vezmi mé dítě (2018) (TV film)

Dokumentární
18:35

Svět v plamenech - Epizoda 6 (2019) (epizoda) (E06)

Drama / Historický / Válečný
19:30

Svět v plamenech - Epizoda 7 (2019) (epizoda) (E07)

Drama / Historický / Válečný
20:30

Cesty víry (2000) (pořad)

Dokumentární
20:55

Portréty: Josef Válka, historik (2005) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
21:10

Křesťanský magazín (2002) (pořad)

Publicistický
21:40

Uchem jehly (2011) (pořad)

Talk-show
22:05

Jane Goodallová - nová generace (2020) (TV film)

Dokumentární
22:59

Dobré ráno (1993) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

Sto divů světa (2014) (seriál)

Dokumentární
02:25

Divoká Uruguay (2020) (TV film)

Dokumentární
04:00

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Reality-TV
04:55

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Reality-TV
05:45

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad)

Reality-TV
06:15

Rosamunde Pilcher - Září (1996) (epizoda) (E11)

Drama / Romantický
08:10

Záchranáři (2018) (pořad)

Dokumentární / Reality-TV
09:15

Hvězdy na cestách (2010) (pořad)

Dokumentární
10:00

Vaření se Soukupem (2021) (pořad)

Publicistický
10:40

Což takhle dát si VIP? (2013) (pořad)

Reality-TV
11:30

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:25

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
12:55

Krimi zprávy (2021) (pořad)

Publicistický
13:05

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
13:55

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
14:50

Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (pořad)

Hudební / Reality-TV
15:45

Splněné sny (2011) (pořad)

Reality-TV / Rodinný
17:10

Rosamunde Pilcher - Září (1996) (epizoda) (E11)

Drama / Romantický
19:00

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
19:45

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:10

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
20:40

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
20:50

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:35

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:25

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
02:10

Klenot.TV (2016) (pořad)

04:55

Debbie a její parťačky (2018)

Akční / Krimi / Komedie
06:55

Šílená matka (2015)

Komedie / Drama
09:00
10:50

Santa má bráchu (2007)

Komedie / Rodinný / Fantasy
13:00

Muž z oceli (2013)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
15:50

Blade: Trinity (2004)

Akční / Dobrodružný / Fantasy
17:55

Dluh (2010)

Drama / Thriller
19:50

Zloděj životů (2004)

Mysteriózní / Thriller / Krimi
21:10

Auta (2006)

Animovaný / Komedie / Rodinný
23:15

Malí lidé (2011) (TV film)

Komedie / Rodinný / Fantasy
01:00

Postrach Dennis o Vánocích (2007)

Komedie / Rodinný / Fantasy
02:45

Teleshopping

03:15

Šílená matka (2015)

Komedie / Drama
04:50

Ajťáci - Návrat zlatého dítěte (2007) (epizoda) (S02E02)

Komedie
05:25

Ajťáci - Moss a Němčour (2007) (epizoda) (S02E03)

Komedie
05:55

Simpsonovi - Hodinky po tátovi (2017) (epizoda) (S28E18)

Animovaný / Komedie
06:25

Simpsonovi - Burnsova univerzita (2017) (epizoda) (S28E19)

Animovaný / Komedie
06:50

Simpsonovi - Dokonalý vnuk (2017) (epizoda) (S28E20)

Animovaný / Komedie
07:20

Simpsonovi - Noční klub u Vočka (2017) (epizoda) (S28E21)

Animovaný / Komedie
07:50

Zajatci horského tunelu (2019)

Thriller / Katastrofický
10:15

Ajťáci - Večeře (2007) (epizoda) (S02E04)

Komedie
10:45

Ajťáci - Kouř a zrcadla (2007) (epizoda) (S02E05)

Komedie
11:15

Simpsonovi - Všechny cesty vedou do nebe (2018) (epizoda) (S30E03)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIX (2018) (epizoda) (S30E04)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Řidič na baterky (2018) (epizoda) (S30E05)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Nesrdečné pozdravy z Ruska (2018) (epizoda) (S30E06)

Animovaný / Komedie
13:15

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Drama / Válečný
16:45

Ochránce spravedlnosti (2016)

Akční
18:55

Simpsonovi - Všechny cesty vedou do nebe (2018) (epizoda) (S30E03)

Animovaný / Komedie
19:25

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXIX (2018) (epizoda) (S30E04)

Animovaný / Komedie
19:55

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
20:25

COOL Esport (2017) (pořad)

Publicistický
20:55

Tutorial (2021) (pořad)

Publicistický
21:30

Narcos: Mexiko - Růst, prosperita a osvobození (2020) (epizoda) (S02E09)

Drama / Krimi / Thriller
22:35

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
23:05

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
00:05

Flash - Životní závod (2016) (epizoda) (S02E23)

Akční / Dobrodružný / Drama
00:55

Odstřelovač - Moment střetu (2016) (epizoda) (S01E01)

Akční / Drama
02:05

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:10

Hvězdná brána - Byl jednou jeden král (2005) (epizoda) (S08E13)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:15

Svatby v Benátkách - Kouzla a čáry (2015) (epizoda) (S02E18)

Rodinný / Komedie / Romantický
05:25

Láska s kovbojem (2016) (TV film)

Komedie / Drama / Romantický
07:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
08:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
09:20

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
10:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
11:55

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Drama
13:00

Neuzavřená minulost (2015) (TV film)

Krimi
14:55

Velvet: Návrat - Minulost se vrací (2018) (epizoda) (S02E04)

Komedie / Drama / Romantický
16:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
17:15

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
18:05

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
18:50

Slepá láska (2017) (seriál)

Telenovela
19:50

Slepá láska (2017) (seriál)

Telenovela
20:50

Everwood - Hájená území (2004) (epizoda) (S03E03)

Drama / Rodinný
21:45

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
23:25

Everwood - Včeličky a baterie (2004) (epizoda) (S03E04)

Drama / Rodinný
00:45

Ohnivý kuře - Nabídka, která se neodmítá (2016) (epizoda) (S02E03)

Komedie
02:10

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
03:10

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Reklama

Reklama